Mamusie luty 2015 ;)
-
WIADOMOŚĆ
-
Pia dzięki za linka do czapeczek.
A powiedz jakich Twój teraz używa chodzi o rozmiar ?
Bo zastanawiam się jaki kupić.
No to dziś na noc tylko pajacyk, no bo nie mogę tak od razu krótki rękaw. Tak się Was o t zapytałam bo dziś po raz pierwszy normalnie mi się pocił przy jedzeniu, aż się wystraszyłam. A miał body z krótkim rękawem i pajacyka. Choć to body dziś miał pierwszy raz i ono chyba jakieś nieprzepuszczalne było.
A Piotruś też nie ma potówek -
Pia mój jak zasypia to najpierw tak zastyga i ma otwarte oczy przez dość długi czas, aż się kiedyś zastanawiałam, że mi dziecko z otwartymi śpi. Potem je przymyka, ale są tak na pół otwarte, dopiero ten głęboki sen ma zamknięte
Pia Gizela lubi tę wiadomość
-
Pia Gizela wrote:I pochwalę się wam
Zaliczyliśmy z Bartusiem wycieczkę do babci autobusem w chuście!!! Reakcja ludzi - mega! A ja dumna byłam
Ale przed to zestresowana!
-
Pia Gizela wrote:w życiu tyle nieznajomych się do mnie nie uśmiechało, oglądało za mną, czy zagadało
Lara 82, Pia Gizela, dorocia2324, Bietka, mala_mi1982, megg lubią tę wiadomość
-
Ash tak mielony. Mój doszedł ale oczywiście nie mamy dzwonka i listonosza nie wypatrzyłam i muszę jutro z poczty odebrać.
Kupiłam 3 czapeczki 68 i jedną 62, bo właściwie mam 1 czapeczkę w której Piotruś teraz chodzi co mu uszka zakrywa, a reszta jakieś do bani, bo to mam pożyczone.
Pia a jak on już tak jest tak zawiązany jak na zdjęciu to głowę musisz mu podtrzymywać czy nie?
I np. może uderzyć głową o Twój obojczyk? Czy tam coś sobie kładziecie aby dzieci miały bardziej miękko?