Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my byliśmy na dłuugim spacerze w lesie, Janka pospała godzinkę po godzinie chodzenia i jak się obudziła była głodna, więc mam za sobą swój pierwszy raz - karmiłam ją na dworzu. Mało tego - karmiłam ją nie wyjmując z chusty!!!
    Nie wiedziałam, że tak można, super sprawa, to nam naprawdę wiele ułatwi! :D

    Pia Gizela, dorocia2324, Lara 82, marcela29 lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bietka wrote:
    Coś dla mam synów :

    http://podaj.to/post/903,3,to-powinna-przeczyta-kada-mama-ktra-ma-syna.html
    Pięknie napisane. Mam nadzieję, że też przyjdzie mi tego doświadczyć.

    Pia Gizela lubi tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2292

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tesciowa odwolala wczorajsza wizyte mowiac, ze musza miec dzien odpoczynku. Przyjada wczesnie w niedziele.
    OK.
    Dzis o 11:45 telefon, ze juz jada (godzina jazdy, jesli nie wiecej). Musza sie zatrzymac w jednym miejscu po drodze i do zobaczenia.
    Wyglada na to, ze bedziemy farbowac moje wlosy o polnocy...

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prywatnym forum niespodzianka ;)

    Pia Gizela lubi tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po kąpieli, dziś dłużej się chlupaliśmy :) je i śpi

    u nas masakra, czekam aż będzie odrobinę chłodniej, mały cały dzień tylko w pieluszce a i tak potówki wyszły.

    spuchł mi palec w nodze, bo się uderzyłam, myślę czy muszę iść do lekarza czy samo przejdzie :) ale boli :(

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałam jeszcze napisać - Gosiak fajna ta niespodzianka ;)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Pia :)
    Janeczka zasnęła o 18:45 i nie wiem czy to będzie już nocne spanie... bardzo aktywny miała dzień, więc może tak - oby.
    Zwykle zasypia koło 20:00...

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tata zajmuje sie bardzo coreczka, kiedy tylko moze, Musze przyznac ze jest swietnym ojcem, kapiemy razem, przewija karmi zabawia i widze ze sprawia mu to ogromna radosc... ale jak to my kobiety tez czasem narzekam bo na przyklad w danym momencie potrzebuje jego pomocy a on robi cos innego, dlatego trzeba rozmawiac i mowic otwarcie co sie nie podoba, choc czasem to trudne tak sie zebrac w sobie...

    Laurka to dopiero bedzie piekna mamuska z Ciebie:)

    Pia jak nie zejdzie opuchlizna koniecznie do lekarza.

    My dzis bylismy na spacerku, potem na lodach wracalismy z rykiem w wozku, a teraz malutka juz spi.

    Za tydzien jedziemy do Polski, jejku jak czekam na to kiedy dziadkowie zajma sie Alicja a ja troszke odsapne, poza tym samotnie mi tutaj za granica.

    Gosiak, marcela29 lubią tę wiadomość

    oar843r8kh12ukn4.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lara dzis moj niunio spi w pajacu:)

    dziewczyny ile trwa kapiel waszych pociech?
    moj juz spi :) moze sie nie wybudzi

    zaraz zamawiamy szczeniaczka uczniaczka:))

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a!!

    zapomnialam wam powiedziec!!!!

    pamietacie od nas kasilke? dolaczyla do Aniolkowych mam ale kilka dni temu urodzila coreczke przez cc! :))

    Gosiak, Lara 82, Sue lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis bylismy u tesciowej i nazbieralismy sobie truskawek z pola. Mam cale 2 michy :) Jutro bede z nich robic musy dla malego, dzem i mysle zeby jakies ciasto upiec :)

    Natan ostatnio jest bardziej marudny. Trudno mu zasnac. Nie wiem czy to wina tego ze ostatnie 2 dni nie dostal kropelek bo dopiero dzis odebralam z apteki czy wina temperatur albo skoku. Ostatnio przekrecil sie z brzuszka na plecki i zaczyna pelzac :)

    Nasz od samego poczatku spal w body z krotkim rekawem i skarpetkach przykryty kolderka. A teraz zakladam tylko body krotki rekaw i przykrywam cienkim kocykiem. Ale u nas 26-27 stopni w mieszkaniu.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kąpiel trwa ok 5 min.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 20:48

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    c7hyim7.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    lara dzis moj niunio spi w pajacu:)
    )

    A mój dziś w body z długim rękawem. :-)

    relge6yd3cl8y0me.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LAra jakie wybralas nosidlo?

    bo jak czytam o Mei tai to jest napsiane ze dla siedzacych i boje sie ze tego nie zawiaze.

    co myslicie o tych womar? jakies eco?

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas koło 10 minut,

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 min. dziś 15 ;)

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eco z womara podobno jest ok:)

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    eco z womara podobno jest ok:)
    I jest od 4. miesiąca - tak piszą.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mysle ze kapiel tez trwa kolo 5min.

    Jak odpale laptop to zajrze na drugie forum.

    Moj Kuba teraz bawi sie balonem z helem (w ksztalcie truskawki) a Natan wpatrzony w niego :)

    Moj P jest cudownym ojcem. Choc musze Wam powiedziec , ze przy Kubie wiecej robil niz teraz przy Natanku. Ale to chyba z racji tego ze teraz jak wraca do domu to Kuba jest spragniony szalenstw i z nim wariuje. Ale ogolnie nie ma problemu zeby przebrac malego, zabawic, ponosic. Nawet lepiej usypia Natana niz ja. No i kapiemy razem. A on kapie i myje zeby starszemu.

    słoneczna 85, Maarta:), Laurka lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jest eco 1 i eco 2...
    ;))


    no u nas tez z 5 min bo sie boje dluzej:) ze woda wystygnie i sie przeziebi:DDDD

    atdcqtkf2affvuei.png
‹‹ 3055 3056 3057 3058 3059 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ