Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obiad zjedliśmy z mężem, bo szybciej wrócił, a dziecko nadal śpi :)
    od 12! O mamusiu!

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna wrote:
    Kurde, on dalej śpi, już godzinę beze mnie, ostatnie karmienie 4 h temu było. Dziwne!

    no mój ostatnio jadł o 12 i śpi nadal :D

    za dzieckiem nie nadążam ;)

    relg9vvjrtqik460.png

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia, mój właśnie wstał, spał z 2 małymi przerwami od 12, jakaś masakra. Ostatnio tyle w dzień chyba jako noworodek spał. Ani nawet nie zaplakal przy myciu oczu i przewijaniu. Ciekawe co wieczorem będzie, na zumbe chciałam iść...

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obudził się :) 3,5 h spał!!! jupi!!!

    Lara 82, słoneczna 85, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie wiem co będzie wieczorem :D

    relg9vvjrtqik460.png

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 2 lipca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam Enfamil AR na ulewanie i wcale sie nie poprawilo, teraz ulewa serwatką:( chyba wrócę do zwykłego enfa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 16:17

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 2 lipca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz mamy w miare ustabilizowane pory drzemek, wiec wiem czego mniej wiecej moge sie spodziewac :-)

    Bylam z mlodym teraz na 1,5 godzinnym spacerze. Niby jest 19, ale grzeje mimo wszystko.

    c7hyim7.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19...zazdroszczę. U nas w słońcu z jakieś 45 a w cieniu z 30 luzem bedzie. W niedzielę ma być 36. Bedziemy chyba siedziec w domu i leżeć pod klimą....W taki upał w gondoli to jak w piekarniku.

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    obudził się :) 3,5 h spał!!! jupi!!!
    Jeeeny...chyba tylko ja mam takie nieśpiące dziecko :)

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atakasobiejedna, też o tym myślałam, ale mnie zależało na pasach tych górnych, bo antilop ma tylko te biodrowe.
    My będziemy antilopa kupować na urlop, a potem damy go mojej mamie, żeby było w razie W

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota chyba Bietce chodzilo ze 19 godzina:)

    Ja uspilam malego! Wczoraj dlugo nie spal a wstal i tak przed 5.
    Dzis w dzien w domku zasnal przy karmieniu a ja z nim i potem wstalam i sobie chwile siedzialam na sloncu:)

    Po 15 drzemke mial i wyszlisny na dwor- obudzil sie po 40 min ale glowke podwyzszylam i dojechalismy:))
    Ogladal swiat:)

    Nie spisuje juz godzin drzemek bo teraz cos mu sie innego umyslilo chyba:) ale rano drzemka zawsze jest i pozniej druga.

    U nas kupy byly rozne ale kolor musztardowy raczej do zoltawych. Czasem sluzowe. Kupilam dicoflor i kupy sa lepsze. Konsystencja rzadkiego ciasta nalesnikowego i te biale czasteczki. Takze lepiej niz zolta woda..

    Bietka lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrots moj 3,5 to chybs nie przespal nigdy:)
    Raz po pierwszym szczepieniu moze w nicy i raz u tesciow w nocy.
    Wstaje ok 5 potem drzemka ok 40 min ( po ok 1,5h) potem byla druga ale dzis nie zechcial jej miec a wyszlam na spacer:)) wolal ogladac niebo:)
    Pote. Zasnal ok 11.30 przy cycku i nawet sporo spal- pewnie z 1,5 h i potem ok 16 40 min

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze jak mnie bola plecy..

    Fakt faktem ze dzis odziwo sporo zrobilam ! Odkurzylan i umylam podloge
    Zrobilam obiad: roladki z piersi kurczaka, ziemniaki, surowka:)
    Bylam w sklepie z malym w wozku (nie spal) i nie plakal;))

    Pia Gizela lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój tak śpi raz na miesiąc ;)

    relg9vvjrtqik460.png

  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    Stokrota chyba Bietce chodzilo ze 19 godzina:)

    Aha spoko hehehe :) Styki w mózgu już mi sie chyba poprzegrzewały i nie ogarniam ;)

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ostatnio miała swój rekord drzemki - 40 min. Przy tych standardowych 15 minutowych to już sukces. W ogole to moje dziecie jakies nadmiernie ciekawe świata. szkoda jej chyba czasu na spanie. W aucie też nie śpi a zazwyczaj dzieci kimaja podczas jazdy. no i na swiat też miesiąc za wcześnie wyszła.

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziś w gondoli musiałyśmy jechać na brzuszku z buzią w stronę mamy bo było wsystko widać po bokach :D

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota mój normalnie nie śpi w ogóle, więc 15 min tez by mnie urzadzalo ;)

    Pia, jak tam spanie? My nie poszliśmy na drugi spacer, więc nie miał późnej drzemki i juz po 18 marudzil. Zasnął o 19.20, a ja właśnie czekam na zumbe, jupi :)

    Stokrota :) lubi tę wiadomość

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki sloneczna :-) fajtycznie chodzilo mi o gidzine. Bie sprecyzowalam wypowiedzi ;-)

    c7hyim7.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj juz sie wybudzal;( no nic, lulam

    atdcqtkf2affvuei.png
‹‹ 3157 3158 3159 3160 3161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ