Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia kiedyś na ten artykuł wpadłam, ale tym razem wypróbuję :)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    Gosia kiedyś na ten artykuł wpadłam, ale tym razem wypróbuję :)
    Ja stwierdziłam, że będę kupować eko i jeszcze tak myć dla pewności. Aczkolwiek jak widzę te eko marchewki to już mam pewność - takie one brzydkie, małe i powykręcane :D

    Moja nie mogła dziś zasnąć rano (chodzi o pierwszą drzemkę) - dopiero niedawna padła, a wstała dziś o 5:30 :P

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od poniedziałku na wadze -0,8kg :D

    Pia Gizela, LadyDi, Januszkowa lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie trochę zastanawia tylko czemu eko jest aż tak drogie, żeby kg marchwi kosztował 12 zł.

    Ale będę kupować żeby spokojniej spać. Z drugiej strony wiem, że kiedyś i tak eko warzyw jeść nie będzie, np. w przedszkolu

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pogotowałam obiady, upiekłam ciasto więc dziś luz :) Z rana zrobiłam sałatkę z tuńczyka i został mi tylko połogi pomyć

    ciekawe jaka będzie dziś pogoda

    relg9vvjrtqik460.png

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    mnie trochę zastanawia tylko czemu eko jest aż tak drogie, żeby kg marchwi kosztował 12 zł.
    Ale będę kupować żeby spokojniej spać. Z drugiej strony wiem, że kiedyś i tak eko warzyw jeść nie będzie, np. w przedszkolu
    No to u nas jest zdecydowanie taniej.
    Marchew 6zł, ziemniaki 4zł, cukinia 8zł.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.

    Za cholere nie moge Was nadrobic. Natan w dzien okropnie marudny, tylko rece albo wozenie wozkiem i histerie ze nie mozna w zaden sposob go uspokoic. No i wiszenie na cycku i wolanie go nawet co godz. W nocy budzi sie co godz i musze dac cyca bo inaczej wrzask a smoczek w nocy od razu wypluwa. Jestem strasznie niewyspana i nie wiem od czego tak jest ale mam nadzieje ze sie to jakos ustabilizuje bo chyba padne :/

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, Pia, zapomniałam napisać - Bartuś super wyszedł na zdjęciach. A co to za miś z nim śpi? ;)

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak, ja od poprzedniego poniedziałku schudłam 2 kg! Nie wiem jakim cudem, ale waga leci w dół! Oby tak dalej, mam nadzieję, że nie zapeszę. Chyba w końcu nadszedł czas spadku wagi :)

    A eko warzywa w Polsce strasznie drogie :O w Danii kg marchwi ekologicznej kosztuje na pl 5 zł, a jakie my tu mamy zarobki.

    Gosiak, megg lubią tę wiadomość

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi, bo to jest bardzo niszowa działalność, w Polsce niewiele osób kupuje takie rzeczy, to i ceny wywindowane :/

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwersacja z moim D. Umarłam....
    Ja : "Jak Miśka usiądzie to kupimy jej garnuszek na klocuszek żeby mogła się bawić"
    D. : "Bawić ? "
    Ja : "No żeby mogła sobie klocki dopasowywać i wrzucać"
    D. : "Aaaaaa ja myślalem, że o nocnik chodzi..."

    <error> ;)

    Gosiak, Lara 82, marcela29 lubią tę wiadomość

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Dzien dobry.

    Za cholere nie moge Was nadrobic. Natan w dzien okropnie marudny, tylko rece albo wozenie wozkiem i histerie ze nie mozna w zaden sposob go uspokoic. No i wiszenie na cycku i wolanie go nawet co godz. W nocy budzi sie co godz i musze dac cyca bo inaczej wrzask a smoczek w nocy od razu wypluwa. Jestem strasznie niewyspana i nie wiem od czego tak jest ale mam nadzieje ze sie to jakos ustabilizuje bo chyba padne :/
    Zęby...na 100% zęby...

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    Konwersacja z moim D. Umarłam....
    Ja : "Jak Miśka usiądzie to kupimy jej garnuszek na klocuszek żeby mogła się bawić"
    D. : "Bawić ? "
    Ja : "No żeby mogła sobie klocki dopasowywać i wrzucać"
    D. : "Aaaaaa ja myślalem, że o nocnik chodzi..."

    <error> ;)
    Mój M. też się z tego śmiał i myślał, że to nocnik. Nazwa zabawki faktycznie średnio trafiona :D

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota padlam :-)

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha na klocuszek dopiero po chwili zaczailam ;) to już lepiej sorter na to mówić :P

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia ja mialam wczoraj to samo. Stas mega marudny, pchal wszystko do buzi i gryzl mocno. Nic jeszcze nie widac, ale obstawiam zeby.

    Ja ma szczescie warzywa bede miala od mamy i ciotki z przudomowego ogrodka. Reszte pewmie kupie eko.

    Gosiak lubi tę wiadomość

    c7hyim7.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane zyczymy milego weekendu

    My po wczorajszym szczepieniu, Leos jakos zniosl, nozki bardziej cieple ale jak narazie niegoraczkuje, trzymajcie kciuki za kolejne dni

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    A, Pia, zapomniałam napisać - Bartuś super wyszedł na zdjęciach. A co to za miś z nim śpi? ;)

    miś to pies mamy, co go dostała w podstawówce i teraz przeszedł na własność synkową ;)

    ale najulubieńszą maskotą jest świnia z Ikei :)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my byliśmy w babeczkarni :) Dziecko spała a mama i tata zjedli po ciasteczku na drugie śniadanie :)

    I jeszcze zaliczyliśmy zakupy w Rossmanie czyli wszystko dla dzieciaczka, no i jeszcze chrupki dla Norki :)

    U nas zapowiada się słoneczny ale wietrzny dzień.

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta będzie dobrze!

    justta lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

‹‹ 3188 3189 3190 3191 3192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ