Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam Pytanie na śniadanie i dowiedziałam się, że migdały poprawiają laktację. Trzeba je tylko namoczyć wcześniej w zimnej wodzie na 8-10 godzin i jedząc obierać ze skórki.

    Ja wczoraj próbowałam odciągnąć trochę mleka. Z dwóch piersi po 30 minutach 20 ml. Tragedia!

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    U nas raz kupy nie było tydzień i też poszedł czopek w ruch. teraz tez nie ma już 4 dzień. W ogóle moja nie robi kup codziennie. W sumie mogła by już zrobić też... :/

    No to u Zoi jest kupa codziennie rano zaraz po wstaniu, chociaż wczoraj nie zrobiłą, ale dziś już poszła.
    Stokrota rozszerzasz dietę? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 09:43

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak juz zaczęłam rozszerzanie. Podaję codziennie po 2-3 łyżeczki jakiegos warzywka. Ale u nas kupy co kilka dni były też przed rozszerzaniem.

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi wrote:
    Oglądałam Pytanie na śniadanie i dowiedziałam się, że migdały poprawiają laktację. Trzeba je tylko namoczyć wcześniej w zimnej wodzie na 8-10 godzin i jedząc obierać ze skórki.

    Ja wczoraj próbowałam odciągnąć trochę mleka. Z dwóch piersi po 30 minutach 20 ml. Tragedia!
    z tym odciąganiem mlekaa u mnie to samo . może ciut więcej ale też lipa ogólnie.

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jeszcze nie dawalam marchewki. Jeszcze z 2-3 tyg

    No jesli nie zrobi dzis i jutro to wsadze pol czopka

    Sylwia, to mozesz to odciac co odlamane i tam gdzie zywe wziac nadmanga
    Nianem i nie bedzie krwawic. Szybko wyschnie.

    Gosiak a bluzki jakies rozpinane? Ja dzis zamowie w hm dzinsy do kolan. Koszulek sie boje bo maja rozne te rozmiary

    A ja lulam na druga drzemke( u nas tak z 1.5-2h od wstania z pierwszej) i na 11.10 mamu bioderka, na szczescie bliziutko wiec powinno byc akurat czasowo. Wstac powinien 10.40;)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja reka probowalam wczoraj do doidy i dupa. Nic nie lecialo. Dzis troche laktatorem sciagne tylko go wyparze.

    Jak jest tak cieplo to wydaje mi sie ze tam bakterie sie czaja mimo umycia ;) mam jakies przewrazliwienie:))

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U niektórych kobiet cycki nie reagują na laktator pomimo tego że mleko jest nie są w stanie ściągnąć za wiele
    Mój uwielbia przecier z bananów z serii pierwsza łyżeczka

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy moj polubi jedzonko? Bo jak narazie lubi cycek co 1,5 h.

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczna masz tak jak ja z tymi bakteriami :-)
    A z drugiej strony cycka przeciez nie myjemy po kazdym karmieniu! No przynajmniej ja nie myje.

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna, bez guzików, do karmienia kilka mam, ale one są z bardzo grubej bawełny - teraz i tak karmię w domu praktycznie tylko albo w aucie. Na wakacjach się będę jakoś przykrywać i tyle. Bluzkę w górę i będę karmić.
    LadyDi, Ty karmiłaś podczas startu i lądowania? Bo piszą, że dobrze karmić wtedy, żeby dziecko nie odczuło tak zmiany ciśnienia.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga drzemka u nas na leżąco. Na szczęście kurier już był, to może i mama sobie drzemkę utnie ;)

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas zero spania od 5 :( Marudzi a spać ne może. Już nie mam pomysłów jak ululać :(

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa czy od jutra uda mi się odciągnąć i zamrozić mleko na sobotę, czyt będą musieli mu dać mm

    relg9vvjrtqik460.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia a może połóż się z nim

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały jakiś marudny, spał tylko pół godziny na spacerze od rana, to pewnie dlatego. A za niecałą godzinę będzie teściowa, już się cieszę :P

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zdarzyło już karmić w miejscu publicznym przykrywałam cycek i młodego pieluszką albo jak miałam luźniejszą bluzkę to bluzką. No i siadałam bokiem do ludzi. Jak karmiłam w Ikei to usiadłam sobie w pokoiku dziecięcym

  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota i smakuje czy pluje?

    No ja od dziś zacznę te femaltikery czy jak to się tam pisze i może te migdały, zobaczymy.

    Gosiak, w jedna stronę karmiłam podczas startu, bo akurat się przebudziła, a tak to nie. Nie zauważyłam aby jej to ciśnienie przeszkadzało, w ogóle nie płakała, więc pewnie było ok. Z tym, że ona wtedy mała była, bo kończyła 3 miesiące i dużo spała, nie wiem jak byłoby teraz. Będę lecieć we wrześniu to się przekonam ;) A Wy kiedy lecicie na te wakacje?

    Gosiak lubi tę wiadomość

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane witamy sie z Leosiem dzisiaj ma pol roczku, ale to leci ;-) zebow brak jak na razie, jest super smieszkiem i lubi byc noszony na rekach i wyglupy z mamusia i tatusiem, smieje sie caly dzien ;-)

    Milego dnia kochane

    LadyDi, Lara 82, marcela29, Gosiak, Bietka, kasia_1988, Laurka, Stokrota :) lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • LadyDi Autorytet
    Postów: 1079 1357

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja problemu z karmieniem w miejscach publicznych nie mam. Zoja i tak twarzą zasłania pierś, więc nic nie widać, a jak ktoś nie chce to nie patrzy i tyle.

    Raz mi baba zwróciła uwagę, że to nie wypada, jak usiadłam na ławce na totalnym uboczu w centrum handlowym. Sama żarła hamburgera, tłuszcz z keczupem jej ciekł po brodzie, mlaskała przy tym no i mówiła z pełną buzią. To jej powiedziałam, że skoro nie wypada to czemu ona je w tym samym miejscu i to jeszcze nie powiem jak co. Oburzona skomentowała to tekstem "Młodzież zachować się nie potrafi i jeszcze takie dzieci będą wychowywały, a potem nie dziwota, że brak kultury na świecie jak to wstydu nie ma!" i poszła. Już nie chciałam wchodzić w dyskusje, bo nie było sensu.

    l22nvcqg92okt7oh.png
    zrz63e5eewkz1txu.png
    cd9bvfxmaqytvn8o.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja zawsze się z nim kładę, bo inaczej nie zaśpi, ale dziś nawet to nie pomaga.
    Zaraz zacznę się modlić, żeby mąż jakimś cudem szybko z pracy wrócił

    relg9vvjrtqik460.png

‹‹ 3224 3225 3226 3227 3228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ