Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajme się tym może wieczorem, albo jutro bo poki co leb mi peka.

    justta lubi tę wiadomość

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 10 września 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, kolejne darmowe warsztaty, na które można się zapisać (mam nadzieję, że nie zdubluję informacji, bo może ktoś już podsyłał): http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty-rejestracja.html?typ_warsztatow=brzuszek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 16:12

    Fedra lubi tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 10 września 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaku, wczoraj chyba Katiś o tym pisała, ale pewna nie jestem ;)
    Ja zapisałam się na warsztaty na 18.09 we Wrocławiu ;) i na Bezpiecznego Malucha na 15.10 ;)


  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 10 września 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    Ja w ramach ciążowych smaczków jem właśnie kanapkę z pasztetem soczewicowo-słonecznikowym i zagryzam ogórkiem kiszonym. A spogląda na mnie jeszcze ciasto marchewkowe upieczone przez kolegę z polewą z białej czekolady ;)

    Gosiak ja właśnie zaczynam robić ciasto marchewkowe;) będzie w polewą z białej czekolady i mascarpone:D To jest mój hit, nie było osoby, której nie smakowało ;)

    Co do warsztatów to już się jakiś czas temu zapisałam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 16:16

    Gosiak, lula88, Fedra lubią tę wiadomość

    c7hyim7.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 10 września 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak - właśnie dostałam maila z programem warsztatów :)


  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 10 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola gratuluje synka <3 ale moja Konstancja będzie miała w czym wybierać hahah :D

    Gosiak, Topola, Fedra, Penelope lubią tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 10 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzwoniłam wczoraj do kumpeli z Warszawy, która ma 3 letniego synka i mówię jej - słuchaj, za rok na nasz wyjazd (zawsze się spotykamy na kursie medytacyjnym) szoruj Stasia i ładnie ubieraj, bo pozna narzeczoną :P
    Ale się naśmiałyśmy :D

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 10 września 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bietka czy Ty daleko mieszkasz? Bo smaka tym ciastem narobiłaś !!! :P

    Tak to są te warsztaty o których pisałam wczoraj, ale dobrze, że ktoś powtórzył :D Dziś dostałam od nich @ żeby w ramach konkursu napisać z czym kojarzy mi się "Mamo to ja" no a więc myślę :D

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 10 września 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAtiś w Warszawie, zapraszam serdecznie;D

    c7hyim7.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 10 września 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bietka wrote:
    KAtiś w Warszawie, zapraszam serdecznie;D
    jasne Wy specjalnie tak daleko mieszkacie :p

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 10 września 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Bietka czy Ty daleko mieszkasz? Bo smaka tym ciastem narobiłaś !!! :P

    Tak to są te warsztaty o których pisałam wczoraj, ale dobrze, że ktoś powtórzył :D Dziś dostałam od nich @ żeby w ramach konkursu napisać z czym kojarzy mi się "Mamo to ja" no a więc myślę :D
    haha, a ja dostałam info o konkursie z belly i miałam napisać w kilku krótkich zdaniach co dla mnie oznacza motto marki „Energia do bycia Mamą”.

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 10 września 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba wszystkie to dostałyśmy, ale weny już mi nie starczyło :D

    Gosiak lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 10 września 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś, ale na to jeszcze trochę czasu :) Bo to z czym nam się kojarzy hasło mamo to ja piszemy dopiero na karcie tam na warsztatach chyba. Dobrze zrozumiałam? :)


  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 10 września 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Mamusie :):*

    Dziś cały dzień w domku a nie miałam nawet czasu Was przeczytać. Zabrałam się za robienie klusek śląskich, tak mnie zainspirowałyście, a tu klapa kluski w śmietniku,cała kuchnia w ziemniakach wrrr.. Taka ze mnie kuchara:D

    Topola jesteś :))) Jak miło, pięknie gratuluje Synusia i dobrze,że rośnie zdrowo :)<3

    Penelope udanej podróży:*

    Co do ilości witamin i reszty którą przyjmuje to lista jest tak długa,że chyba potrzebuje pojemniczka dozownika haha :D Magnez łykam duuuuże dawki, z DopelHerz Magnez+B6 ,ginek i w szpitalu taki doradzili mimo, że łykam też femibion.. Biorę dziennie 4 tabletki czyli 1600mg magnezu. To przez te skurcze co ostatnio się pojawiły.

    Synuś kopie coraz częściej i mocniej, nawet za dnia :))) Kochany <3<3 Jestem zakochana ! <3


    Mistrzyni trzymam kciku za Twoje Twixy:)

    cath, MistrzyniWKochamCieMisiu, Topola, nick nieaktualny, Fedra, Penelope, Asiaa1201 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 10 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałyście o wynagrodzeniu na L4, mi płaci pracodawca od początku nawet kiedy nie byłam na ciążowym zwolnieniu.. Dostaje zawsze kiedy termin wypłaty i 100% średniej z 12 mcy poprzedzających zwolnienie. Nie narzekam :-)

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 10 września 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    Zobaczcie ten filmik https://www.facebook.com/video.php?v=684160758342707&set=vb.228452930580161&type=2&theater

    nie wiem czy to możliwe, ale poryczalam się jak durna jakaś..


  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 10 września 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Witam Was Mamusie :):*

    Dziś cały dzień w domku a nie miałam nawet czasu Was przeczytać. Zabrałam się za robienie klusek śląskich, tak mnie zainspirowałyście, a tu klapa kluski w śmietniku,cała kuchnia w ziemniakach wrrr.. Taka ze mnie kuchara:D

    Topola jesteś :))) Jak miło, pięknie gratuluje Synusia i dobrze,że rośnie zdrowo :)<3

    Penelope udanej podróży:*

    Co do ilości witamin i reszty którą przyjmuje to lista jest tak długa,że chyba potrzebuje pojemniczka dozownika haha :D Magnez łykam duuuuże dawki, z DopelHerz Magnez+B6 ,ginek i w szpitalu taki doradzili mimo, że łykam też femibion.. Biorę dziennie 4 tabletki czyli 1600mg magnezu. To przez te skurcze co ostatnio się pojawiły.

    Synuś kopie coraz częściej i mocniej, nawet za dnia :))) Kochany <3<3 Jestem zakochana ! <3


    Mistrzyni trzymam kciku za Twoje Twixy:)
    Sewerynka gdzie ty znowu masz ten telefon!!!! :D

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 10 września 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue oni piszą: "Prosimy zabrać ze sobą kartę ze swoim skojarzeniem i w odpowiednim momencie przekazać osobie prowadzącej na miejscu" więc kochana pisz w domu, a to co napiszesz zabierz ze sobą :)

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 10 września 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Sue oni piszą: "Prosimy zabrać ze sobą kartę ze swoim skojarzeniem i w odpowiednim momencie przekazać osobie prowadzącej na miejscu" więc kochana pisz w domu, a to co napiszesz zabierz ze sobą :)

    Oj, to muszę myśleć intensywnie! Chcę ten fotelik!! :D

    Zbieram się do kina :)


  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 10 września 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue dobrze, że nie idziemy na te same warsztaty :D bo ja też chcę ten fotelik :D
    A ja do Smyka pojeździć wózkami :D - i to jest pomysł mojego T :d aż jestem w szoku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 16:58

    Sue, Fedra lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ