Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 11 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza wrote:
    Oooooooooooo, Asia, nie wierzę.. Na pewno nie za bardzo "historyczne" ?? :D :D :D

    Niee wręcz przeciwnie ;) aaaa się zdziwilas cooo?

    Gabriel nieee przecież to anioł hehehe

    cath lubi tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 11 września 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja koty mam dwa Pume i Bonda. I chyba tylko koty nie maja ludzkich imion :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 września 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja syna chciałam nazwać tak, żeby można mówić do niego różnie w zależności od wieku, więc np.
    Tomuś, Tomek, Tomasz
    Wojtuś, Wojtek, Wojciech,
    Piotruś, Piotrek, Piotr, itd.

    Dla dziewczynki podobają mi się krótkie imiona: Gaja, Ida, Ina, Liwia

    Lara 82 lubi tę wiadomość


  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 11 września 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No poszaleli z tymi psami Maxami :P Nie słyszeli o Reksiu, Burku, Barym ? :D

    Cath, mnie tam się zawsze trzyma, jak mnie w plecach i brzuch nie łupie (co się rzadko zdarza) :)

    Asia, powiem Ci, że You made my evening :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 22:33

    MoniaP lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 11 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam żółwia i nazywa się Stefan ;)

    cath, kasia_1988 lubią tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 11 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie to dobrze wrozy:)

    Wybrac imie dla dziecka wlasnego jest cholenie ciezko, a mi szczegolnie dla chlopca bo dla dziewczynek jest tyle pieknych imion ze dla mnie ciezko sie zdecydowac

    Asiaa1201, megg, olcia87 lubią tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 11 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Iga mi sie podoba

    cath lubi tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 11 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaa1201 wrote:
    A ja mam żółwia i nazywa się Stefan ;)
    Stefana mam dziadka :D i jest powolny jak zolw :D i jak jedzie Np do miasta to zapomina gdzie ma jechac i jedzie przed siebie hahahah :D

    MoniaP, Asiaa1201, nick nieaktualny, kasia_1988, sebza, Fedra lubią tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 11 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cath wrote:
    Stefana mam dziadka :D i jest powolny jak zolw :D i jak jedzie Np do miasta to zapomina gdzie ma jechac i jedzie przed siebie hahahah :D


    Aaaa widzisz coś w tym jest!!!!

    cath lubi tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriel to moje pierwsze doulowe dziecko i moj pierwsy syn ma tak na drugie, wlasnie ze wzgledu na tego archanioła i jest Jan Gabriel. Max to pies mojego meza, Ina to najslynniejsza położna na świecie, Ina May Gaskin.

    I tak każda z nas moze w niekosnczonosc wymienaic jakies osobiste skojarzenia :P

    cath lubi tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 11 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam chomika Stefana i chomiczkę Jenny :D
    Mój kot to Iva (syberyjski, neva masquerade, stąd to rosyjskie brzmienie imienia)
    Przez chwilę miałam kota Leona no i szczurka Tosię :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 22:37

    cath lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli chodzi o imiona zwierząt, to u mnie w rodzinie mój Tata jest mistrzem, mieliśmy psa Bubla, kota Paskudę, Mariana, Popierdółkę, teraz mamy kotkę Salomeę, psa Tośka i Wicka (Tata mówi do niego zielona dupka, bo pomalował mu kiedyś kojec i Wicek się wytarzał i ma teraz zieloną dupkę).
    Moja babcia przygarnęła psa-przybłędę i Tata nazwał go Funfel :)

    sebza, Fedra, asia888, Sewerynka lubią tę wiadomość


  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 11 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaliye wrote:

    I tak każda z nas moze w niekosnczonosc wymienaic jakies osobiste skojarzenia :P
    Najdokładniej :D tez mam pare imion ktore mi sie bardzo podobają ale przypominają jakies osoby. Chcialam Zofię ale przypomniała mi sie moja zrzedliwa prababcia. Wiecznie jej cos nie pasowało i niestety ale juz tego imienia nie wybiorę chociaz mi sie podoba :)

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 11 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza wrote:
    Miałam chomika Stefana i chomiczkę Jenny :D
    Mój kot to Iva (syberyjski, neva masquerade, stąd to rosyjskie brzmienie imienia)
    Przez chwilę miałam kota Leona no i szczurka Tosię :D
    Ojej masz kota rasy neva? Moje marzenie zaraz po maine coon <3 ja mam uratowane dwa dachowce :* kocham je nad życie <3 serio bym mogla smialo życie oddać za moje zwierzaki jestem bardzo do nich przywiazana a szczególnie do kotow <3

    sebza lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem mieliśmy krotko kota Ciastek (bo oglądał w TV Shreka,... prócz żużlu) i psa Kufla.

    Pies Bubel i Kot Paskuda -> bomba! :D Gratki dla taty Sue

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 11 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cath, takie są chyba Zofie - moja babcia ma na imię Zosia i wiecznie jest niezadowolona, wszystko jest źle i ona jest najmądrzejsza i wie jak być powinno. Też jest trochę zrzędliwa ;)

    cath, sebza lubią tę wiadomość


  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 11 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece spać ;) dobranoc Zoski! ;)
    Buźki

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze cos w tym i faktycznie jset, tu na osiedlu mam taką Zosieńkę właśnie... taka wiecznie coś

  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 11 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Cath, takie są chyba Zofie - moja babcia ma na imię Zosia i wiecznie jest niezadowolona, wszystko jest źle i ona jest najmądrzejsza i wie jak być powinno. Też jest trochę zrzędliwa ;)
    Wiec widac ze imię kształtuje charakter w jakimś sensie :D

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 11 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jesli bedzie chlopiec bedzie Adam (mial byc Maksymilan ale wiele ludzi nazywa wlasnie swoje psy tak :/) a co dziewczynki to Agata aczkolwiek mi sie podoba bardzo Liliana :)

    relge6yd0kju1g7d.png
‹‹ 576 577 578 579 580 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ