Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły moje spodnie ciążowe :) zamówiłam sobie dwie pary i liczę, że szybko zrobi się chłodniej, żebym mogła sobie w nich śmigać :)
    W krótkich spodenkach zapiętych na gumkę już jest mi średnio wygodnie, bo wywaliło mi mój tłuszcz konkretnie ;)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia i skąd zamawiałaś?

    2nn390bv8q4j7jxl.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talla wrote:
    Kozamonia i skąd zamawiałaś?
    Z Bonprix

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonprix jest w pytkę, moje ciążówy z ichwyprzedaży są tak wygodne i piękne, że najchętniej to bym w nich spała:D

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 266

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziek dziewczyny za wszystkie pomysly obiadowe, maz wrocilmz pracy i mnie wybawil - pojechalismy na miasto :) ale inspiracje nie pojda na marne.

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 196

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KacperekiOliwka wrote:
    Oj kochana to napewno musisz mieć sił.. ja mam dwójkę w domu 6 latka i 11 miesięczną coreczkę która właśnie złapała angię ropną i już gubie nogi a co dopiero przy trzecim do tego mąż z ręka swieżo złamana więc już padam a powiedz mi dużó dzwigasz maluszka 10 miesięcznego bo moja ciągle chce na ręce i płacze więc nosze tym bardziej teraz jak chora...
    Mój synek raczkuje i staje już przy meblach więc troche łatwiej . Natomiast wsadzić -wyjąć z łózeczka posadzić na fotelik do karmienia ,przewinąć pieluszkę wsadzić do wózka albo samochodu to w każdej tej czynnosci muszę go podnieść ,dodatkowo biorę go jak zapłacze czy chce się przytulić ..Próbuje się oszczędzać w taki sposób ,że siadam albo kłade się na podłogę i bawię się z Nim,natomiast jak czuje ,że boli mnie podbrzusze albo czuje ,że tracę siły proszę syna 13 letniego aby go wziął na rece i np wsadził do łóżeczka,ale tylko czasami ..
    Mój lekarz powiedział mi,że jeżeli ja byłam przed ciążą przyzwyczajona i nosiłam synka nie powinno mi to zagrażać w ciąży ( Adrianek urodził się duży ponad 5 kg )więc od początku miałam co dźwigać ..Kazał mi się oszczędzać tylko z tego powodu ,że jestem krótko po CC i mam rozejście szwów ,staram się oszczedzac ,mały spaceruje po mieszkaniu na czworaka więc też już nie potrzebuje i nawet nie chce być non stop na rękach..
    Myślę ,że i Tobie nie zaszkodzi a jeżeli jest Tobie cięzko postaraj się znaleźc taki sposób podnoszenia aby jak najmniej nadwyrężać brzuszek...

    201610141756.png
    201802217352.png
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w Bonprixie to do jakiego rozmiaru można dostać?

    2nn390bv8q4j7jxl.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talla wrote:
    A w Bonprixie to do jakiego rozmiaru można dostać?

    Oni mają super rozmiarowke od 34 do 54

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze, a póki co znalazłam na allegro mój rozmiar i zamówiłam czerwone spodnie :D

    2nn390bv8q4j7jxl.png
  • 2 bobas w drodze Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam spodnie ciążowe z h&m

    Talla, ladychocolate lubią tę wiadomość

    8599rjjgsegpjf8d.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3115 3893

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam szczęścia do ubrań z bonprixu :/ bluzki robia sie okropne raz mi juz z dziurka przysłali. Nie jestem z nich zadowolona. Raz jedynie co to kurtka jesienna sie udala i mam ją dlugo, ale to tylko jedna rzecz na wiele..

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :)
    Zgłaszam się wieczorem. Byłam na tej izbie przyjęć, ogólnie to pozytywne wrażenie po, chyba oswoje się z myślą, że w tym szpitalu będę rodzić, choć nigdy nie bralam go pod uwagę.
    A teraz do rzeczy, pani dr zbadała mnie dokładnie i ręcznie i papierkiem lakmusowym kilka razy i wody się nie sączą, także uff :) ale za to mam dużą nadżerkę, muszę zrobić posiew z szyjki i zobaczymy jakie bakterie tam siedzą. Dodatkowo zrobiła mi usg i wszystko wyglądało ok, zresztą poświęciła mi na to z 15-20 minut i pokazywała wszystkie części ciała, a przecież nie musiała.
    I dzidziuś waży już około 150g a dokładniej synio bo powiedziała, że widzi penisa :D :D :D także tak, chyba będzie chłopak!!! Jestem w szoku do tej pory, bo nie nastawialam się, że poznam dziś płeć :)

    Monic88, sunset06, Talla, Asasa, Kłosia, Anne92, nick nieaktualny, Czarna_kawa, Wredotka, kuzka, szwesta80, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka30 wrote:
    Dzięki za odpowiedzi, widocznie tak trzeba. A powiedzcie mi czy któraś bierze acard 75, bo ja mam to brac.. a jak czytam to nie jestem do końca przekonana czy on jest bezpieczny.. ale skoro gin zalecił to chyba muszę brać..

    Ja też biorę acard 75 mg, 1 raz na dobę. Ginekolog powiedział,że będę brała do ok 30 t.c. Na co masz zapisany? U mnie na polepszenie przepływów w tętnicach macicznych.

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • Malineeczkaa Autorytet
    Postów: 441 402

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie jest taki problem, że jak wychodze z domu i dłuższy czas chodze to zaczyna boleć mnie brzuch i 2 strony po bokach, tak jakby jajniki. Czytałam, że to może być od rozciągania wiązadeł, ale jednak martwie się, bo najczęściej odczuwam to, jeżeli dłuższy czas jestem w ruchu.

    Kocham Cię córeczko ❤️💞
    y7piw1z.png

    Kocham Cię syneczku 🥰💞
    d1orpno.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie że poczułam dziś bąbelki ale sama nie wiem dopiero 14 tc pewnie coś sobie ubzduralam:)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • stokrotka30 Ekspertka
    Postów: 199 97

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Przyszły moje spodnie ciążowe :) zamówiłam sobie dwie pary i liczę, że szybko zrobi się chłodniej, żebym mogła sobie w nich śmigać :)
    W krótkich spodenkach zapiętych na gumkę już jest mi średnio wygodnie, bo wywaliło mi mój tłuszcz konkretnie ;)
    Dawaj zdjęcia, bo ciekawa jestem tych spodni i też nabrałam ochoty:) Póki co mam jedne z h&m kupione z promocji za 40 dychy..


    f2w3rjjg3x6jcgze.png
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam wam napisać, że dzwonili do mnie od tych badań prenatalnych. Uzyskałam info, że muszę zgłosić się w przyszłym tygodniu do nich na konsultacje. Ciekawe co wyszło w Pappie. Ale nad sposobem przekazania info to muszą jeszcze popracować, gdyby nie bratowa to bym się stresowała. Życzę wam dobrego weekendu. :)

    2nn390bv8q4j7jxl.png
  • stokrotka30 Ekspertka
    Postów: 199 97

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nula30 wrote:
    Ja też biorę acard 75 mg, 1 raz na dobę. Ginekolog powiedział,że będę brała do ok 30 t.c. Na co masz zapisany? U mnie na polepszenie przepływów w tętnicach macicznych.
    Przeciwzakrzepowo..


    f2w3rjjg3x6jcgze.png
  • stokrotka30 Ekspertka
    Postów: 199 97

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talla wrote:
    A zapomniałam wam napisać, że dzwonili do mnie od tych badań prenatalnych. Uzyskałam info, że muszę zgłosić się w przyszłym tygodniu do nich na konsultacje. Ciekawe co wyszło w Pappie. Ale nad sposobem przekazania info to muszą jeszcze popracować, gdyby nie bratowa to bym się stresowała. Życzę wam dobrego weekendu. :)
    Dobrze, że nie byłaś sama po tym telefonie.. nie ma co się zastanawiać i martwić na zapas, na pewno wszystko będzie dobrze!


    f2w3rjjg3x6jcgze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś stuknął 16 pełny tydzień, więc wchodzimy w 17. Jak ten czas leci :) powoli brzuch zaczyna widać :) ale za dużo nerwów mam :( jeszcze wczoraj dostałam takiego bolu nogi, że nie mogłam dojsc do domu z biedronki.. tragedia. Cały dzień przerazliwy ból. Nie wiem czy na zmianę pogody czy od kręgosłupa, ale wylam od rana do nocy. U mnie dziś na obiad szczawiowa z jajkiem i ziemniakami :)

‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ