X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila_85 wrote:
    Zazdroszczę tak szybkiego zgubienia kiolgramow u mnie jeszcze 5kg. Od około tygodnia codziennie ćwiczę mój zestaw na rozejscie mięśni prostych. Jak będę mieć więcej czasu to zacznę ćwiczyć z Chodakowką.
    Ćwiczenia masz od fizjo uroginekologicznego?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:

    Dziewczynh co polecacie na plesniawki, lekarka znowy przypisala nystatyne onanwg. Mnie wcale nie działa.

    My dostaliśmy Fluconazone ale też powracają. Lekarka powiedziała że ma keipska morfologię i mogą go częściej łapać.
    Daje też Wit C żeby sobie pociumkal i rozprowadził po jamie a czasami nasączane gazik witaminą i sama przecieram ale nie chce za bardzo tam ruszać. Mnie to od razu brodawki bolą jak jemu zaczynaja się pojawiać.

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Nie z tego powodu nie. Ale i tak je robiliśmy że względu na upadek z łóżka...a co to ma wspólnego z asymetria ?

    No właśnie nie wiem, co ma wspólnego. Pani Doktor nam właśnie w związku z asymetrią zaleciła. I oczywiście martwię się czy to może oznaczać, że np. asymetria jest wynikiem czegoś poważniejszego...

    Edit: Doczytałam co napisała Pau. Em i to mi trochę rozjaśniło sprawę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2019, 08:12

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po raz pierwszy od dawna wyspana! Mój synek nie lubił owijania, więc tego nie robiłam, ale ostatnio w akcie desperacji, jak przed uśnięciem cały chodził, owinęłam ciasno otulaczem i cud - spał od 19.00 do 2.00. Dziś też jest super - teraz śpi od ostatniego karmienia o 4.00 do teraz.

    Czy waszym dzieciom ropieją oczka?
    U nas wczoraj zaczęło łzawić jedno oko a teraz widzę, że ma aż zaklejone ropą. I teraz nie wiem - zapchany kanalik czy jednak jakieś zapalenie spojówek?


    baranosia lubi tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, ostatnie noce to bylo ciagle wybudzanie przez raczki, wczoraj wlozylam jej raczki do środka rozka i mocniej zacisnelam zeby nie wyciagnela i zaraz zasnela po kapieli czyli od 21 do 2:30 i pozniej o 7:30. Czuje sie mega wyspana:) zasnanawiam sie nad kupieniem takiego specjalnego otulacza bo rozek coraz mniejszy, macie coś sprawdzonego?

    Black_Lilith lubi tę wiadomość

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi my mamy Tulik :)

    SiSi111 lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj masakra, co dwie godziny pobudka...

  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi111 wrote:
    U mnie to samo, ostatnie noce to bylo ciagle wybudzanie przez raczki, wczoraj wlozylam jej raczki do środka rozka i mocniej zacisnelam zeby nie wyciagnela i zaraz zasnela po kapieli czyli od 21 do 2:30 i pozniej o 7:30. Czuje sie mega wyspana:) zasnanawiam sie nad kupieniem takiego specjalnego otulacza bo rozek coraz mniejszy, macie coś sprawdzonego?

    My mamy Gro Swaddle

    SiSi111 lubi tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 16:49

  • Mila_85 Ekspertka
    Postów: 224 241

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Ćwiczenia masz od fizjo uroginekologicznego?
    Byłam u fizjoterapeuty ale to było po zeszłej ciązy i teraz robie te same ćwiczenia. W tym miesiącu chce pójść na konsultacje i po skierowanie na usg miesi brzucha

  • Mila_85 Ekspertka
    Postów: 224 241

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Ja dzisiaj masakra, co dwie godziny pobudka...
    U nas to samo, ciężka noc a było już tak dobrze od tygodnia spała po 5-6 godzin ciągiem

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    U mnie to norma..:D

    A przedwczoraj od 22 wstawal co godzinę do 5 rano:D A chora córka w domu, to nawet nie ma kiedy usiąść;p masakra.

    Wiecie co... Kornelia chodzi za mną z kubkiem i prosi o mleko,o moje mleko 🙈 Sciagnelam jej 50 ml, dałam i teraz codziennie chce A jak wypije to mowi:"mama jeszcze daj" 🙈🤦‍♀️
    Moja też chcę mleko... Na szczęście z butelki 😂 A Twoja córcia długo była na cycu? Bo wiesz wiesz... Można karmić w tandemie... 😉

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w h&m na dziale dziecięcym jest promocja -20% na całą dziecięcą kolekcję przy zakupach powyżej 100 zł :-)

    bumbum lubi tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    U mnie to norma..:D

    A przedwczoraj od 22 wstawal co godzinę do 5 rano:D A chora córka w domu, to nawet nie ma kiedy usiąść;p masakra.

    Wiecie co... Kornelia chodzi za mną z kubkiem i prosi o mleko,o moje mleko 🙈 Sciagnelam jej 50 ml, dałam i teraz codziennie chce A jak wypije to mowi:"mama jeszcze daj" 🙈🤦‍♀️

    Zasmakowalo jej 😄
    U mnie synek mowi ze mala je z mamy brzuszka i któregoś razu przyszedl ze chce jesc, to pytam sie co chce jesc? A on ze z mojego brzuszka tak jak dzidzka,ale mu nie dalam...
    A corcia ostatnio tylko przy cycu chce spac ewentualnie na podworku.no i tylko by jadla,mialam wielkie plany sprzątać prac prasować ale niestety nic nie moge...

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeenyy 5h snu? co im dajecie? :P tez dam mojej.
    Młoda od urodzenia non stop się budziła przez bóle brzucha, teraz po nutra jest niebo lepiej i budzi się co 2 max 2,5h na karmienie. Nie zdarzyło się, żeby dłużej spała :( U nas katar znacznie mniejszy, jutro mam nadzieje ostatni raz na kontrole <3 :D za to mnie boli mega gardło, aż jeść nie mogę :/ jak nie urok to s...czka ;)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dałam posmakowac moje mleko starszej, to powiedziała że smakuje jak metal i jest niedobre :P


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój starszak pytał z jakich owoców mam to mleczko dla dzidziusia :-)

    Lutyska lubi tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio bolał brzuch to córcia stwierdziło że pewnie mam za dużo mleczka dla dzidziusia ;)
    Bo czasem mówię że mnie cycki bolą hehe i połączyła fakty... 😂

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila_85 wrote:
    Byłam u fizjoterapeuty ale to było po zeszłej ciązy i teraz robie te same ćwiczenia. W tym miesiącu chce pójść na konsultacje i po skierowanie na usg miesi brzucha
    Szukaj fizjoterapeuty uroginekologicznego. Ja po pierwszej ciąży 2mce ćwiczyłam ze zwykłym i nic to nie dało. Zmieniłam i w 3tyg była znacząca poprawa :)

    Mila_85 lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przybijam z Wami piątkę!👏 U nas też pobudki co 2 godziny i do tego dochodzi sapka więc snu mamy jak na lekarstwo... Jedyne co mnie pociesza to, to że już odrazu zasypia u siebie w łóżeczku i nie musimy jej bujac po 2 godziny w środku nocy jak wcześniej 😁

    Pau.em słyszałam że to bardzo zdrowe żeby dawać czasami starszakowi mleko odciągniete z piersi 😉

    Co do otulania to u nas jest zupełnie na odwrót, Hela budzi się jak ma ręce skrepowane w rożku a najbardziej lubi spać rozłożona jak na krzyżu 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2019, 13:30

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
‹‹ 1040 1041 1042 1043 1044 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ