Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 17 października 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mały wstanie to pójdziemy ciekawe czy będą jeszcze

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 17 października 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir, może dziąsła bolą 😔.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 października 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymieszałam Ali jogurt naturalny z twarożkiem z marakuja z hipp i zjadła całą miseczkę :D

    U nas też pieluchy kupione :)

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 17 października 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda super 😊

    A moj nadal śpi 😱 prawie 2 godziny i po co matkę budził o 5.30? Teraz zadowolony odsypia 😏
    Zaraz wykupią mi pieluchy 🥺

    Jeszcze dzisiaj na basen idziemy 😊 dawno nie byliśmy bo albo ja byłam przeziębiona albo mąż albo był weekend a w weekend nie lubię chodzić bo pelno ludzi w tym małym baseniku

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 października 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spala 15 min a teraz Wielka awantura bo zmęczona ...a nie chce zasnac...


    Dlatego wysłałam męża z rana żeby nie wykupili ;D maz śmiał się ze będzie on i stado Matek w biedronce a tak naprawdę nikogo nie było:)

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 17 października 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak są od dziś :) kupiłam 4 boxy 🙈 sprawdzałam w gazetce i tam pisze że od piątku do soboty 🤷‍♀️

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 17 października 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Tak są od dziś :) kupiłam 4 boxy 🙈 sprawdzałam w gazetce i tam pisze że od piątku do soboty 🤷‍♀️

    Taka zmyłka 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 17 października 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie od wstania kładziecie na pierwszą drzemkę? Z synem miałam problem bo bardzo rano wstawał. Trafiłam wtedy na artykuł że często rodzice kładą za szybko na pierwszą drzemkę i wtedy dziecko ją traktuje jako przedłużenie snu mocnego

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 października 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy dwa bo mamy tylko jedną kartę :)

    Pracownik sklepu mówi do męża przyjdź Pan w weekend bedzie taniej a on mówi żona mnie tu wysłała bo 19.99 a on ze nic nie wie na ten temat :D przy kasie dopiero się sprawdzilo.
    Na stronie biedronki jest od 17.10

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 października 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia my tak godzinkę półtorej ale mała sama daje znaki ze jest zmęczona i chce spać

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 17 października 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.biedronka.pl/pl/ale-tydzien tu i w gazetce że od 18. W zakładce oferta z kartą że od dziś 🤷‍♀️ w każdym razie wchodzi od dziś

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 17 października 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dawno kładłam go ok godzinkę po wstaniu a teraz po około 2 ale dzisiaj już był zmęczony po 1,5 bo wstał za wcześnie i nie wyspał się i śpi już 2,20 ...

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 17 października 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po około 3h drzemka. W ogóle ostatnio ciężko żeby poszedł na drzemkę. Dłużej go usypiam niż śpi. Jest zmęczony, marudzi, bawić się nie chce, ale usnąć ciężko. Na noc tylko zasypia bez problemów.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 17 października 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zazwyczaj 2-2.5h po wstaniu ale dziś przez to że noc niespokojna to już po 1.5h marudził. Moja mama przyszła i się obudził po 40 min drzemki z rykiem takim jak w nocy. Pobujalam i śpi mi dalej na rękach-strach odkładać :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 17 października 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 6:30 pobudka, drzemka od 9.
    U mnie jest problem w usypianiu na 2ga drzemkę, widać że zmęczona, kwęka, marudzi ale nie zasypia. Dopiero przy którymś razie cycka albo na spacerze.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 17 października 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się dziewczyny ze Wam się udało kupić... Młody poszedł spać po 9, zazwyczaj chodzi 2,5-3h po nocnym spaniu. My doperio wybędziemy z domu, ale jestem pewna, że będą bo wczoraj całą paletę widziałam, a ludzie mało co ktòry patrzy do gazetki.. a w gazetce jeszcze zmyłka, tak jak piszecie.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 17 października 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed chwilą a radiu słyszałam o tej promocji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    U nas po około 3h drzemka. W ogóle ostatnio ciężko żeby poszedł na drzemkę. Dłużej go usypiam niż śpi. Jest zmęczony, marudzi, bawić się nie chce, ale usnąć ciężko. Na noc tylko zasypia bez problemów.

    U nas podobnie. Malami podobnie "dzialaja" te nasze dzieci ;) spac nie a jak zasnie to na chwile. Troche zazdroszcze mamom śpiochów bo ja na nic nie mam czasu...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 17 października 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy Wasze dzieci też nie lubią jak się i wyciera buzie albo ręce? Moja robi karczemne awantury :)

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 17 października 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    A czy Wasze dzieci też nie lubią jak się i wyciera buzie albo ręce? Moja robi karczemne awantury :)

    Moj buzi nie lubi mieć wybieranej chusteczka bo w wodzie pod kranem nawet lubi

    Ostatnio tez nie lubi mieć noska czyszczonego aspirstiren do ciągnięcia, mąż chciał mu wyczyścić i wyrywał się kręcił rączkami zasłaniał to mąż mu przytrzymał raczki tak się rozżalił rozpłakał
    az chwile bez dźwięku płakał 😉 raczki wystawił do mnie i od razu przestał i patrzył na tatę z taka mina obrażona 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 14:00

    961l20mmezoojidp.png
‹‹ 1272 1273 1274 1275 1276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ