Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir, szklanka amarantusa, jajko, łyżka oleju i do osłodzenia dałam mus daktylowy (z 5 daktyli zalałam wrzątkiem na pół godziny i zblendowałam z odrobiną tej wody). Piekłam 8 minut z termoobiegiem w 180st.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam już mieć wszystko przed wizyta w tej poradni a jak go tam umawiałam to dali mi cała listę badań w tym ta ferrytyne 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, która z Was robiła nutelle z awokado? Mogę poprosić przepis? :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Dziewczyny, która z Was robiła nutelle z awokado? Mogę poprosić przepis? :)

    Pół dużego awokado (lub jedno male)
    2 małe banany dojrzałe
    5-6 śliwek suszonych
    2 kopiaste łyżeczki gorzkiego kakao

    Wszystko zblendować na gładką masę. Ja dodaję czasem trochę siemienia lnianego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 15:37

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekówka!

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Js tez zrobię taka nutelle 😊

    malami.91 lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka tez lubi amarantuski :)
    Ostatnio w ciagu 2 dni zjadla wszystkie ( prawie sama :p

    malami.91 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne też są ciasteczka z jabłkiem w środku a ciasto mąka, twaróg, masło w proporcji 1:1:1. Jaś bardzo lubi 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam nam placuszki ze szpinaku z mozarella i małemu odłożyłam przed dodaniem soli to będzie miał jutro na obiadek

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po śniadanku zamiatam sobie mały lata obok i się cieszy i nagle zamiatam pod oknami i dziwna podejrzana cisza wiec odkładam zmiotkę ide na przedpokój a mały w buzi trzyma śrubokręt końcówka w ustach która jest na magnes 😱😱 prawie zawału dostałam. Pierwszy raz otworzył szufladę która była zamykana inaczej i nie ma klamek 🤭 dzisiaj robię przeniesienie rzeczy z Rej szuflady wyzej a tam wylądują czapki szaliki itd.

    Mały wstał jak zawsze przed 8 ale ok 6.30 chciał cyca ale miał zatkany nos i co się dossal to płakał bo nie mógł oddychać wiec ja już zmartwiona ze katar ale usunęliśmy jeszcze i poszłam rano wyczyścić mu nosek a tam 2 gigantyczne kozy 🤪 i na szczescie katarku nie ma

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksiu majsterkowicz 😁. A tak na serio to dobrze, że szybko zareagowałaś. Faktycznie cisza zwykle oznacza kłopoty. Też się już nieraz o tym przekonałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 10:23

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak jak nic nie słyszę to od razu lecę bo to zawsze oznacza ze coś kombinuje, coś czego nie moze, ze zdobył coś interesującego i siedzi cichutki żebym nie przyszła 😂

    W sumie dzisiaj ma przyjść w końcu odpowiednia bramka na dol schodów może chciał sie przygotować do pomocy 🤷‍♀️

    I nie wierze byliśmy wczoraj pierwszy raz na sankach 😀 jak tylko spadł śnieg o 18 wyszliśmy przed blok z sankami, mąż śmiał się ze może już rano pójdziemy ze może napada więcej nic te kilka milimetrów ale uznałam ze znając życie do rana zniknie całkiem 😉 w sumie jeszcze nie patrzyłam za okno

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoho u mnie o śniegu można tylko pomarzyć.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj padał przez kilka minut, ale nawet nie zostawił śladu po sobie...

    Dokładnie rok temu miałam wizytę u lekarza i dowiedziałam się, że następnego dnia spotkam się z moim maleństwem ♥️. Już jutro ROCZEK. Mały wstaje i lecimy po szpinak, wieczorem biorę się za tort 🙂.

    artemida27, amir, symbolica lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami właśnie wczoraj zapisywałem sobie składniki do kupienia do babeczek leśny mech, sernika i tortu dla małego 😊 czyli Jasiu jest najstarszy? W którym tygodniu się urodził?

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina9191 wrote:
    Malami właśnie wczoraj zapisywałem sobie składniki do kupienia do babeczek leśny mech, sernika i tortu dla małego 😊 czyli Jasiu jest najstarszy? W którym tygodniu się urodził?

    Kilka dzieciaczków z wątku urodziło się przed Jasiem, ale ich mamy już się nie udzielają, więc wychodzi na to, że Jaś najstarszy z maluchów. Urodził się 3 tyg. przed terminem, miałam TP na Walentynki 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarantuski są extra trzeba było robić podwójna porcje bo też bym sama chętnie więcej zjadła :D

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir, też żałowałam, że nie zrobiłam więcej 😁.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, Jacka dopadła gorączka po północy więc już prawie dobę zbijam i wraca (u niego pojawiła się wtedy kiedy u mnie odpuściła gorączka ale przestałam zbijać i cała środę miałam ok 38,8 - nic mnie nie bolało więc stwierdziłam ze pobędzie i odpuści, wieczorem już miałam 37,9). U niego boję się się nie zbijać,a jak już wzrośnie to płacze,nie śpi i ciężko zbić..widać, że męczy go to. Z jednej strony gorączka to pozytywny objaw a z drugiej boję się, że drgawek dostanie itd.

    Moja córę namówiłam żeby dziś nie zbijała, bo zbijała od prawie 3dni (dziś tylko okłady) - rano miała 38,9 a wieczorem 37,8 :-) Apetyt już dziś odzyskała jutro będzie nówka sztuka.

    Malami wszystkiego najlepszego dla Jasia, udanej imprezki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 21:02

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy uczycie swoje dzidziolki dmuchać świeczkę? mój teściu się zarzeka, że wszyscy jego synowie (3) umieli zdmuchnąć na roczek. Moja nie łapie czaczy :)

‹‹ 1391 1392 1393 1394 1395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ