X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 30 marca 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Święta się nie pogościmy ale mam chęć zrobić coś nowego, pysznego do jedzenia (chyba ten odwołany catering narobił mi smaka).
    Testowałyście ostatnio coś super?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 30 marca 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj był ostatni dzień kwarantanny Malej i akurat spadła z krzesła. Nic się nie stało, ale pomyślałam sobie, że muszę obserwować i byle nic nie było do północy bo nawet na sor nie można pojechać... Tylko covidowa karetkę wzywać których nie ma ... Masakra

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 30 marca 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum obserwuj napewno wszystko będzie dobrze 🙂

    Dziewczyny mam przeciwciała sarscov2 😁😁😁

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 30 marca 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, przypomnial mi sie mem:
    rok 2019- chcialabym.moec na lato takie cialo
    rok 2020- chciapabym miec takie przeciwcialo.
    Super :) Planujesz sie zapisywac na szczepienie? Bo chyba w pracy macie laada dzien?

    symbolica lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 30 marca 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jestem już zapisana na po świętach :)

    Moniiiikaaaa, symbolica lubią tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 30 marca 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ruda podbijesz przeciwciała 🙂

    Bumbum to dobrze, że małej nic się nie stało.. no niestety jeszcze wiele takich sytuacji przed nami z dziećmi w roli.glòwnej.. 🙄

    Monika dobre 😄

    Dziś u mnie temperatura 18-19*C ☀️ bosko.. młody chyba polubił swòj drewniany rower biegowy 🙂 w czwartek po południu ma się popsuć, jakieś burze a w piątek 8-9*C..

    Jak Wasze dzieci przełknęły zmianę czasu.. Jacek lajtowo, lepiej niż myślałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2021, 21:16

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 30 marca 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje sie przygotowywaly do zmiany kilka dni. Wstawali przed 6. I teraz jest jak znalazl przed 7 :D

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 30 marca 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chodzi spać normalnie jak przed zmiana czasu po 21 a wstaje raz normalnie po 7 a raz jednak później po 8 wiec zobaczymy tylko jak z tym wstawaniem 😊

    Ktoś kupował test w biedronce na przeciwciała?

    Mój ostatnio siedział na blacie w kuchni jak robiłam mu śniadaniei trzymałam go ręka i chciałam coś wziąć z innego blatu, nie puszczając go patrzę i leci niby trzymałam za nogę ale nie dałam rady nie dopuścić do upadku i mały spadł ale na szczecie chwile wcześniej próbował miękkie krzesło przynieść sobie z pokoju do kuchni i przewróciło się ja ziemie i leżało akurat tam gdzie spadł wiec wylądował na miękkim oparciu 😁 dobrze ze nie zdążyłem do wsiąść ;)

    961l20mmezoojidp.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 31 marca 2021, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o wow Paulina, duzo szczęscia.
    Moj tez ciage by tylko na blacie siedzial. Jak cos robie to jęczy zeby go wsadzic. A nad blatem jest okno z ktorego widac droge wiec dodatkowa atrakcja.

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 31 marca 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, jak Kornelka? Wszystko ok? Upadek zapomniany?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 31 marca 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala tez lubi siedzieć na blacie i pomagać zastanawiam się nad kichenhelper...
    Jutro jadę do rodziców :) tata po mnie przyjeżdża :) mąż ma dojechać w sobotę 🙂

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystko jest ok.

    Mała dostała małej wysypki. Pewnie od masła orzechowego, bo dawno nie dawaliśmy i teraz daliśmy. Ale przypomniało mi się że może być po covidzie wysypka, któraś z Was pisała że też było podejrzenie? Jak ta wysypka covidowa wygląda?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum u Ali była "wysypka poCovidowa" i była na brzuchu wyglądała jak pokrzywka ...ale Ala nie ma przeciwciał więc nie wiem czy można to łączyć...

    Ale dziś piękna pogoda ❤️❤️❤️

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 31 marca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaś miał takie drobne krostki, ale też suche placki jak przy AZS. W sumie do dziś nie wiem czy to był wynik covid.

    My mamy kitchenhelper, ale na blacie też czasem sobie lubi posiedzieć, żeby popatrzeć przez okno.

    Dzisiaj takie ciepło, latał cały zgrzany w bluzie i nie dał sobie zdjąć, upierał się żeby czapkę zakładać, no co za uparciuch... oczywiście czapki nie założyłam, a bluzę w końcu na siłę zdjęłam. Wasze dzieciaki też takie są? A ile się musiałam naprodukować żeby adidasy założył, bo chciał w śniegowcach biegać, eh 🙄🙄🙄. Wszystko na przekór! Kiedy to mija???

    My z mężem sobie sprawdzaliśmy jak tam nasze przeciwciała po grudniowym covidzie i szału nie ma. Co ciekawe mąż ma 3x więcej niż ja, przy czym on nie miał żadnych objawów. Farciarz 😋.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 11:39

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 31 marca 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój buty czasami pokazuje śniegowce czy inne np gumiaki jak wcale deszcz nie pada ale mówię mu ze nie te tylko te i pokazuje które i zgadza się ;)

    Oj tak dzisiaj cieplutko, miał krótki rękawek koszulkę i ba to cieniutka bluzkę i był zgrzany, byliśmy na rowerach Ok 16 o wróciliśmy po 18 i dalej cieplutko 🥰

    Tez się zastanawiam nad helper kitchen 😊

    Malami jaki macie helper kitchen? Ja widziałam jakiś fajny chyba na stronie mamabrum

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, a ile czasu się utrzymywała? U nas też małe krostki

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mamy taki:

    https://allegro.pl/oferta/bialy-kitchen-helper-podest-kuchenny-montessori-9005821125

    Bumbum, z tydzień miał te krostki chyba 🤔

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MZ jajcarze, do tej pory nie wiem czy to zart z tymi szczepieniami czy nie :)

    Mam pytanie (pada tu chyba 50 raz). Polecicie mi spacerowke? Lekka, niedroga, mala - Tylko na podwozke dla Franka jak gdzies idziemy i juz nogi nie maja sily. Moze "parasolka"?.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika może używany mclaren bo one dosyć mocne są. Albo takie siedzisko do wòzka doczepiane, gdzieś to widziałam..
    Obadaj: dostawka bumprider z siedziskiem
    Na olx dużo osòb chce sprzedać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 17:18

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, widzialam to siedzisko. Sasiedzi maja. Fajne wyglada. Nawet myslalam zeby kupic. Ale w praktyce ta orzejazdzka w strone domh konczy sie usnieciem na drzemke. Potem tylko przekladam do lozka. Z siedziskiem nie bede miala tego gratisowego efektu :D

‹‹ 1700 1701 1702 1703 1704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ