Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 2 października 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek też ma czerwone spodnie, ale dla mnie to kolor zupełnie unisex. Sama też mam czerwone. Mąż ma za to dwie pary bordo :-)

    nick nieaktualny, Ewelcia85 lubią tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 2 października 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em - wielkie dzięki za cynk o poniedziałkowej promocji dla dzieci w Lidlu. Teściowa kupiła młodemu buciki, spodnie dresowe i bluzę z kapturem na suwak, wszystko bardzo fajne :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jakby któraś była zainteresowana to od 8.10 w lidlu ciuszki dziecięce od rozmiaru 50

    https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=954&week=2

    osobiście mogę polecić bo ja bardzo lubie ta kolecje z bio bawelny i zawsze jestem zadowolona, a teraz dodatkowo całkiem atrakcyjnie cenowo to wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 20:42

    Pepper lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Lilith wrote:
    Pau.Em - wielkie dzięki za cynk o poniedziałkowej promocji dla dzieci w Lidlu. Teściowa kupiła młodemu buciki, spodnie dresowe i bluzę z kapturem na suwak, wszystko bardzo fajne :-)
    Ja też upolowalam buty i spodnie dresowe dla córki :) naprawdę dobra jakość, zobaczymy, jak się będą nosić :)
    Zamówiłam kotom karmę i się okazało, że na zooplusie się zbiera jakieś punkty za zakupy i miałam już ponad 300 punktów i wybrałam sobie 2 ceramiczne miski za 130 pkt za jedną i zabawkę za 55 pkt :D

    Spakowalam już sobie torbę do szpitala na pon - trochę wcześnie, ale wolę nie suszyć w niedzielę niczego suszarka bo wybrudzilam i nie wyschlo.

    Kupiłam też ten żel co polecalyscie.

    A i jeszcze tak na spokojnie Wam napisze. Nie panikujcie tymi dlugosciami szyjki - nie popelniajcie mojego błędu, bo szkoda nerwów i łez. Generalnie w Polsce profilaktycznie zakładane są szwy i pessary na krótkie szyjki, ale jak np jest w moim przypadku -2.5 cm, wszystko twarde, zamknięte, trzyma, brak skurczy - to nie jest tak że szyjka w tydzień skróci się całkiem. Lekarz mówił, że raczej jest to dłuższy proces, inaczej byśmy wygineli. Mówił, że obecny stan w ogóle to nie martwi, ale za 10 tygodni mogłoby być już niebezpiecznie, Więc dlatego robią tak, że zakładają szwy na wcześniejszym etapie profilaktycznie. Nie jest to ratowanie ciąży, a profilaktyka. Bardzo mnie uspokoił bo ja przed oczami miałam poród już:p ale to nie tak działa :)
    Mówił że na te 99% będzie szew,bo "jeszcze możemy założyć" - tz tydzień ciąży jest taki, że nie jest za późno na szew, Ale jest za wcześnie na pessar (choć niby mają dziewczyny pessary zakładane i w 18 tc). Generalnie wszystko wyjdzie w badaniu i w poniedziałek po usg i badaniu ginekologicznym podejmą razem z ordynatorem decyzję czy szew czy pessar, ale właśnie jego zdaniem będzie szew

    Także nie panikujemy dziewczyny, Nie stresujemy się :)

    Pepper, Black_Lilith lubią tę wiadomość

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 2 października 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zainstalujcie sobie na tel aplikacje BLIX
    Tam sa WSZYSTKIE GAZETKI ze wszystkich fajnych sklepow, polecam, mam ta aple juz ponad pol roku i chwale ;) wystarczy internet miec wlaczony i wlaczyc aplikacje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 2 października 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam z tropiciela okazji

    MałaMała lubi tę wiadomość

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 2 października 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała albo słyszała o przepuklinie pepkowej w ciąży?

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 2 października 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Dziewczyny czy któraś miała albo słyszała o przepuklinie pepkowej w ciąży?
    Ja nie mam przepukliny ale po pierwszej ciąży miałam rozejście mięśni (przepuklina to już konsekwencje rozejścia).

    Dlatego każdej po lub w połogu polecam wizytę u fizjoterapeuty ale co najważniejsze UROGINEKOLOGICZNEGO!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 2 października 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro mam połówkowe. Proszę o kciuki :-)
    Nie wiem o której godzinie, mam być w szpitalu o 11.00. A na tę samą godzinę przychodzi cała masa pacjentek i na miejscu jakoś to organizują. W między czasie lekarz robi amniopunkcję, biopsję i inne usg lub ucieka i pielęgniarki go szukają :-) Nie szłabym do niego, ale to jeden z lepszych specjalistów w Warszawie i jeszcze mam go na NFZ. Ale pewnie ze trzy godziny sobie tam posiedzę...

    Dorota3, KaroKaro, Jonesey, SiSi111, Karola94c, magdaaa88, Ewelcia85, baranosia, bumbum lubią tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black, to jutro trzymamy kciuki :). Ja dziś miałam połówkowe u mojego gin., w zasadzie powiedział to samo, co inny lekarz u którego byliśmy w czwartek, ale dzięki temu jestem spokojniejsza :). Mój poziom zaufania do lekarzy jest dosyć niski, szczególnie po tym jak bliski mi dzieciaczek urodził się ze stopami końsko-szpotawymi i żaden z dwóch lekarzy tego na USG nie zauważył. Dopiero po porodzie szok i szukanie specjalisty na cito.

    W każdym bądź razie z naszym maluszkiem wszystko ok, waży już prawie 0,5kg :).

    SiSi111, Black_Lilith, Jonesey, Ewelcia85 lubią tę wiadomość

  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 2 października 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie jak to jest z przetrzymywaniem moczu do analizy?Jak nasikam do pojemniczka o 7 rano to faktycznie muszę to dostarczyć do dwóch godzin do laboratorium? Zastanawiam się czy nie zrobić przy okazji jutro badań w szpitalu w Alabie, ale chyba do 11 te siuski to za długo postoja, co?

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 2 października 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Lilith wrote:
    Czy wiecie jak to jest z przetrzymywaniem moczu do analizy?Jak nasikam do pojemniczka o 7 rano to faktycznie muszę to dostarczyć do dwóch godzin do laboratorium? Zastanawiam się czy nie zrobić przy okazji jutro badań w szpitalu w Alabie, ale chyba do 11 te siuski to za długo postoja, co?
    do godziny mi nawet mówili, bo później bakterie się namnażają.


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 2 października 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    do godziny mi nawet mówili, bo później bakterie się namnażają.

    Tak właśnie myślałam. To innym razem zrobię te badania. Dzięki:-)

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 3 października 2018, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :) ja juz ( znowu?) spac nie mogę chociaz w nocy od 24 do 2 tez leżałam i patrzyłam w sufit ;) Chyba na dobre wkroczyłam w etap " nie lubię być w ciąży" , oczywiście moje dzieci kocham i Wojtusia juz się doczekać nie mogę ale w kazdej ciąży od około 6msc do porodu cierpiałam na bezsennośc i bardzo drętwiały mi nogi a to na dłuższą metę wykańcza :(
    Leże i słucham jak piździ na dworze a muszę starszą do szkoły zaprowadzic ;) jak mi się nie chce...

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 3 października 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, witamy sie w ten chloooodny wietrzny poranek :*
    Dzis na 15:00 mam wizyte u mojego gina ;) oby bylo wszystko ok i zebysmy nie musieli isc do do Szpitala lezec..
    Usciski dla Was !! I trzymam kciuki za Wizytujace !! :)

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 3 października 2018, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kazdy mówi wyśpij się w ciąży bo później nie będzie kiedy :-D
    Ja się co chwilę budzę a jak jest wietrznie to moje biodra dają bardzo popalić. W pracy siedzę jak zombi i nie rozumiem co do mnie mówią.

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 3 października 2018, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa... wyspij sie , dobre sobie :D ja sie polozylam o 23:30-a o 2 juz nie spalam i przegladalam internet :/ MASAKRAAAAA!!

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 3 października 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się w 24 tygodniu! :)

    ja nigdy nie rozumiałam o co chodzi z tą sennoscia w ciąży bo od samego początku mam mega problem ze spaniem :/
    ale teraz zaczynam widzieć plusy tego, bo te pobudki co chwilę już mnie tak nie męczą więc może będzie mk łatwiej wstawać do dziecka :D

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 3 października 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, ma to sens, przygotowanie do ciągłych pobudek :-P

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 3 października 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się buntuje :-D Ala dopiero od jakis 2-3 tyg przesypia całe noce to teraz ja spać nie mogę :-D Muszę się zaopatrzyc w dobry korektor pod oczy :-D

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ