X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zdążyłam wrócić z soru... chcieli mnie zostawić na pulmonologii z ta moja astmą ale nie zgodziłam się. Dostałam nowa receptę i mój gin przyspieszył mi wizytę. Chce mnie zobaczyć we wtorek. Jestem pokłuta i zmęczona

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamamajeczki, a w którym szpitalu rodzisz? Bo widzę, że Ty też z Łodzi :-).

    Pepper, trzymam kciuki za szybką poprawę samopoczucia.

    Bumbum, wczoraj zamówiłam sukienkę wrrr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 21:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś ubralismy choinke :) córka taka szczęśliwa :)
    mi już jelitowka przeszła, nawet dziś zjadłam kawałek gotowanego udka z kurczaka :) to mój pierwszy konkretny posiłek od czwartku wieczorem (wczoraj zjadłam kromkę bułeczki z masłem na kolację i dziś na śniadanie też). Schudłam niestety ok 1.5 kg przez ten czas,mam nadzieję, że nie zaszkodziłam małemu.

    W każdym razie zlapalam katar od córki i boli mnie też gardło. Pięknie.... :/

    Ciążowa_Gapsy lubi tę wiadomość

  • mamamajeczki Autorytet
    Postów: 717 398

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Mamamajeczki, a w którym szpitalu rodzisz? Bo widzę, że Ty też z Łodzi :-).

    Pepper, trzymam kciuki za szybką poprawę samopoczucia.

    Bumbum, wczoraj zamówiłam sukienkę wrrr.

    Kochana ja rodze w Brzezinach. Mam tam 20 km więc spokojnie zdążę. Córkę tam rodziłam i byłam zachwycona opieką :)

    malami91 lubi tę wiadomość

    rfxg3e3kmiyi4sbz.png
  • Karola94c Autorytet
    Postów: 944 578

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella wrote:
    Ja się dziś tak źle czuje, że wstawiłam do prania swoje koszule i staniki do karmienia.

    Ile koszul bierzecie do szpitala?

    Dwie na czas po porodzie i jedną do porodu :D

    Dziewczynki, podczytuje Was cały czas, ale moja córka przechodzi bunt jakiś i nawet nie mam czasu usiąść .. :/ Jestem cały czas wykończona, spojenie boli.. a wizyta 02.01.2019r. Do terminu zostało mi 7 tyg ! :D

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    3i498u69dg9tllfw.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    iv096iye2fv87y8o.png
    6qw2egz2dy2t6mxw.png
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z innej beczki. Co sądzicie o wanience z Ikea? Ona jest trochę mniejsza niż większość w sklepach dziecięcych, co mi się podoba że względu na przechowanie, ale czy nie będzie za mała dla kilkumiesiecznego bobasa?

    8p3os65geldj0vib.png
  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Dziewczyny, z innej beczki. Co sądzicie o wanience z Ikea? Ona jest trochę mniejsza niż większość w sklepach dziecięcych, co mi się podoba że względu na przechowanie, ale czy nie będzie za mała dla kilkumiesiecznego bobasa?
    Moja siostra ma tą wanienkę i poleca. Obecnie dalej kapie w niej prawie 2 letnia córeczkę.

    Agnessa, Ciążowa_Gapsy lubią tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma tą wanienkę i poleca (używa ja też dla 1,5 rocznego dziecka). Ja też zamierzam ją kupić :)

    Agnessa lubi tę wiadomość

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy dzisiaj w galerii, ale zakupy zrobiliśmy w tempie ekspresowym i bez zbędnego łażenia, bo tyle ludzi, że trzeba się było momentami przeciskać. Kupiliśmy sobie zegarki pod choinkę i choinkę :D Polecam Leroy Merlin, kupiliśmy ciętą jodłę kaukaską. Jest ciut wyższa od męża, więc ok 185cm ma, a co najlepsze kosztowała 45 zł :) Do tej pory braliśmy w doniczce i sadziliśmy, ale żadna się nie przyjęła przez ostanie kilka lat (ani nam, ani obu rodzicom).

    Bumbum na nas czeka dokładnie ten sam kolor! :) Obieramy na pewno do końca roku, bo już na nas czeka od tygodnia. Wózek to tam luz, najważniejsze to mieć fotel do odbioru dziecka :P

    Mambella ja też 3 biorę, jedna do porodu, dwie na potem. Pewnie i tak będą prane w trakcie pobytu, bo słyszałam, że można się bardzo pocić.

    Malami w decathlonie są spoko klapki (chyba plastikowe) i tanie :)

    Pepper oby była niedługo poprawa.

    Ja spać nie mogę, bo mały wierci się i czuję małą okrągłą główkę pod prawym żebrem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 01:45

    bumbum, malami91, Pepper lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) ja od 4 już nie śpię bo brzuch jakiś napięty ;)
    Zastanawiam się jak ja te świąteczne siedzenie przy stole przetrwam skoro teraz po godzinie u rodziców jestem jak " wypluta" :)
    Koszule też biorę trzy ale w domu mam jeszcze jedną w zapasie to w razie czego mąż dowiezie :)
    Małami przypomniałaś mi że muszę w£aśnie kupić klapki :)
    Pepper zdrówka oby ci ta astma odpuściła :)

    Pepper lubi tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wanienke z ikei tez kupujemy.

    Nie dość, ze mialam glupie sny to jeszcze jedt mi mega niedobrze i biegunkowo. Masakra. Nie dalam rady corki do szkoly zaprowadzić :(

    Pepper zdrowka. Oby leki pomogly

    Pepper lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam ciężką noc:( Ból miednicy daje juz mi w kość. Zwykle bolało od 5 a dziiaj od 2 się wierciłam. Do tego mała szalała dwa razy :) No i musiałam wstać przed 6 bo do labo musiałam jechać na mocz zobaczymy czy bedzie juz ok. Teraz siedzę jak zombie. No ale czas sie przyzwyczajać :)

    Ja biorę 3 koszule 1 do porodu 2 potem.

    Ewelcia85 Właśnie kapcie muszę jeszcze kupić! :p

    Pepper zdrówka!

    Pepper lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1204 1252

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 12:36

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Hej :) ja właśnie wracam z moczu i krwi. U mnie nOC dzisiaj ok,
    Do szpitala mam zapakowane 3 koszule, 1 do porodu i dwie na potem.
    Ostatnio kupiłam tez juz suche przekaski-biszkopty, lizaki nim 2 i batonik zbozowe. Wyszły mi w sumie 3 torby, ale.to przez szlafrok polarowy.
    W środę zacznę 34 tydz i Mąż juz nerwowy trochę bo sam się urodził w 34 i czuje na karku oddech porodu...
    O to rzeczywiście wszystko jest możliwe :-O U mnie moj brat urodził się na przełomie 32/33 tc a ze było to 27 lat temu i na oddziale był tylko jeden inkubator on nawet minuty w nim nie leżał , moja mama wtedy usłyszała ze jak przezyje noc będzie żył ;) mnie prześladują całe życie dziwne zbiegi okoliczności to oby przetrwać ten tydzień :-P
    Lady biedaczysko współczuje tych bóli ale jeszcze tylko trochę i Blanka wynagrodzi wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 08:34

    Lady_E lubi tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1204 1252

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 12:37

    Straciatellaa, Pepper, Ewelcia85, Jonesey, Nadzieja22, KaroKaro lubią tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka! Genialna ta koszulka:)

    Dziewczyny dużo zdrówka życzę. U mnie też problemy że spaniem bo już bolą te boki od leżenia ma boku. Usypiam na fotelu A potem w ostatniej chwili przekładam się do łóżka:)

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Hej :) ja właśnie wracam z moczu i krwi. U mnie nOC dzisiaj ok,
    Do szpitala mam zapakowane 3 koszule, 1 do porodu i dwie na potem.
    Ostatnio kupiłam tez juz suche przekaski-biszkopty, lizaki nim 2 i batonik zbozowe. Wyszły mi w sumie 3 torby, ale.to przez szlafrok polarowy.
    W środę zacznę 34 tydz i Mąż juz nerwowy trochę bo sam się urodził w 34 i czuje na karku oddech porodu...
    3 torby?? o losie, a pozwolą Wam tyle zabrać na sale? :P
    szlafrok też mam ten polarowy gruby, ale kupuję inny (w pepco są spoko za 29zł :P) cieńszy właśnie,żeby miejsce zaoszczędzić.

    ile ja bym dała, żeby się położyć chociaż na godzinkę....

    Karola94c lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek dziewczyny :) Ja właśnie jadę do giną ale wczoraj zobaczył mój że mam kapcia w oponie i jadę komunikacja miejska i jak na złość dzis od rana brzuch twardy, a jak szłam to mało orła nie wywinęłam na lodzie...
    Córka wczoraj tak na śniegu się wyszalała że usnęła na mnie w salonie o 20. Dawno nie mieliśmy tak długiego wieczoru dla siebie :D

    Dorota3 lubi tę wiadomość

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja w 31t 990g ale miesiąc w inkubatorze, a miałam być ze stycznia :-P a tu w listopadzie urodziny. Ja do szpitala chyba 4 koszule muszę wziąść do cc bo 3 dni po cc się leży a jedną przed

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pakowaną jedną walizkę średnią. Do tego biorę obaga w którym bedą dokumenty portfel itp. A na wyjście mąż przyjedzie też z torbą z ciuchami dla mnie i dla małej. Ja bym z chęcią pół domu wzięła i byłabym spokojna :p

    Ja już tylko łażę i sprzątam. Dzisiaj jeszcze zakupy świąteczne i zaczynamy powoli gotowanie. A potem smutniejsza część dnia jedziemy uśpić naszego piesiutka :( Jadę z mężem nie wiem czy wytrzymam ale Reksiu z mężem nie pojedzie. Musze być ja. W sumie to pies mojego taty ale tata powiedział że on nie jedzie bo emocjonalnie tego nie wytrzyma. Ja jestem jednak twardsza od niego jeśli chodzi o zwierzęta.

    Może jeszcze dzisiaj na wieczór bede lepić uszka żeby nie myśleć...

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
‹‹ 599 600 601 602 603 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ