X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika także się prześpij jutro a w zasadzie dzisiaj jestesmy z Tobą! <3

    Mam pytanie mieszkacie u rodzicow, teściów, a może wynajmujecie mieszkania? Czy może miszkacie w swoim mieszkaniu, domu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 00:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonessey czuje że ta uwaga "popyt podaz" była do mnie. Jesteśmy grupą wsparcia i jak ktoś pisze że "dziecko wisi na piersi pomocy" to było pisane tylko po to aby wesprzeć i może daruj sobie takie uszczypliwosci :)
    Każdy robi co chce i tyle. Jak dla mnie to w większości brak wiedzy, pomocy i wsparcia powoduje koniec kp więc tutaj chociaż wsparcie i ewentualnie przydatne linki można wrzucic. Człowiek się stara i kibicuje A później czyta o "dawaniu złotych rad" - to chyba coś nie tak

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Monika także się prześpij jutro a w zasadzie dzisiaj jestesmy z Tobą! <3

    Mam pytanie mieszkacie u rodzicow, teściów, a może wynajmujecie mieszkania? Czy może miszkacie w swoim mieszkaniu, domu?
    My mieszkamy w swoim mieszkaniu a tak własciwie to banku bo jeszcze 25 l kredytu hipotecznego przed nami :-P

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiikaaaa wrote:
    Balonik zalozony, nie bolało. Ktg poprawne. Zapisały się 2 lekkie skurcze.
    Teraz leżę na sali przedporodowej. Mam spać I odpocząć przed jutrem. O 6.30 pobudka i dalszą część atrakcji.
    Kciuki!

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiikaaaa wrote:
    Balonik zalozony, nie bolało. Ktg poprawne. Zapisały się 2 lekkie skurcze.
    Teraz leżę na sali przedporodowej. Mam spać I odpocząć przed jutrem. O 6.30 pobudka i dalszą część atrakcji.
    Monika kciuki zacisnięte :)

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też nie lubi przebieram i się wścieka wtedy...
    On lubi jak mu ciepło :)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em i Straciatellaa obydwie macie racje . Jak juz pisa£am Oliwki nie udało mi sie kp i wazne dla mnie było ze była najedzona mm ale po tych prawie 9 latach stwierdzam ze w moim przypadku zawinił brak wiedzy (płacze czyli masz słaby pokarm) stres i to ze nie umiałam jej poprawnie dostawic do piersi ( miałam zmasakrowane sutki) . Fajnie ze macie większą wiedzę i się nią dzielicie :)

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 25 lutego 2019, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika kciuki, podobny scenariusz jak u mnie też na wieczór balonik, rano oxy i po południu już synek był na świecie :)
    Powodzenia :)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1204 1252

    Wysłany: 25 lutego 2019, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 21:51

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 lutego 2019, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh my walczymy z kolkami czy jak kto woli niedojrzałością przewodu pokarmowego. Dziś w dzień Kuba był jak aniołek musiałam wręcz budzić go do karmienia, nawet w godzinie 0 czyli tej w której płakał dotychczas udało mu się zasnąć ale 2 godziny później ból brzucha ze zdwojoną siłą już kończą nam się pomysły dziś w ruch poszła suszarka do włosów.
    najgorzej że w tej histerii nie umiem go opanować mąż wkracza do akcji i jakoś daje radę ale tak wiecznie nie będzie, jak wróci do pracy to on będzie musiał spać a nie ja, niewiem co wtedy zrobię..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 04:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir, a podajecie coś na ten brzuszek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Malami a masz poduszkę do karmienia? Ja składam na pół poduchę ciążowa na której spałam w ciąży i na połowie siedzę a połowę mam na kolanach :) na żadne bóle nie narzekam :)

    Mam rogala, ale jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić...

  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 25 lutego 2019, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    Jonessey czuje że ta uwaga "popyt podaz" była do mnie. Jesteśmy grupą wsparcia i jak ktoś pisze że "dziecko wisi na piersi pomocy" to było pisane tylko po to aby wesprzeć i może daruj sobie takie uszczypliwosci :)
    Każdy robi co chce i tyle. Jak dla mnie to w większości brak wiedzy, pomocy i wsparcia powoduje koniec kp więc tutaj chociaż wsparcie i ewentualnie przydatne linki można wrzucic. Człowiek się stara i kibicuje A później czyta o "dawaniu złotych rad" - to chyba coś nie tak

    Hehe wybacz rzeczywiście mogłaś tak to odebrać, ale nie Pau. Em. Ja to hasło o podaży usłyszałam na żywo od conajmniej 6 osób i dlatego jestem na nie taka uczulona :D a rzeczywiście ty też chyba tak napisałaś więc nawet wirtualnie mnie tym tekstem "przesladujesz" ;)

    Nnie, ja po prostu uważam że takie ppodejście jest krzywdzące, bo czasem człowiek naprawdę bardzo chce i robi wszystko żeby matce naturze pomoc a i tak nic nie działa :( nie wiem, być może jestem wyjątkiem który potwierdza regułe i tyle ;) w każdym razie chcę bronić kobiet które naprawdę nie są w stanie wyprodukować więcej pokarmu i po to opisalam swój przypadek żeby pocieszyć te mamy, które muszą dokarmiac dzieci mm albo całkiem muszą przejść na mm, bo to nie jest kkoniec świata a niestety czasem po prostu nie ma innego wyjścia.
    Ja np pisałam o swoim problemie nie po to żebyście mi radziły jak rozkręcić laktacje (bo na ten temat wiedziałam i próbowałam już wszystkiego) ale po to żeby może spotkać kogoś kto jest w podobnej sytuacji i nie czuć się takim wyrzutkiem ;)

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 lutego 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Amir, a podajecie coś na ten brzuszek?

    póki co tylko probiotyk położna powiedziała że espymisan dopiero od drugiego tygodnia życia pediatra mamy w środę akurat będzie mały mial dwa tygodnie

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josey jakie mm podajesz ? U nas rano po godzinie walki mała dostała mm zjadła 40 ml i śpi...jak jest przy cycu to nie słyszę pokykania ciumka ciumka ale polyka co enty raz :(:(:(

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1204 1252

    Wysłany: 25 lutego 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 21:51

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak często miałyście skurcze, gdy jechałyście do szpitala? Mam poniżej 11 min, ale nieregularnie i już nie wiem sama. Jakoś nawet mnie nie bolą, tylko takie lekkie napięcie czuję :/

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja a jak daleko masz do szpitala? Ja jechalam jak skurcze co 5 min byly a mialam 70km do szpitala wiec wolalam dluzej nie czekac ;)

  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, hipp combiotik 1 a ty?

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka Zosie to takie charakterne dziewczynki, ja bym probowała dać pierś bo ewidentnie masz pokarm. A jej po prostu może nie chce sie ssać z piersi.

    Papapatka lubi tę wiadomość

‹‹ 944 945 946 947 948 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ