X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonesey wrote:
    Ruda, hipp combiotik 1 a ty?
    Też to podawałam bo miałam buteleczki po 100ml ze szpitala jeszcze a dziś pisaliśmy Babilon Pronatuea kupiliśmy duże opakowanie

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Jak często miałyście skurcze, gdy jechałyście do szpitala? Mam poniżej 11 min, ale nieregularnie i już nie wiem sama. Jakoś nawet mnie nie bolą, tylko takie lekkie napięcie czuję :/
    co ok 5-6min regularne ;) Mnie brzuch bolał jak na miesiączkę plus dość bolesne skurcze, aczkolwiek bolesność to kwestia indywidualna i niektóre mamy czasami nawet nie czują, że to już :P (zazdro swoją drogą)
    Jak masz wątpliwości to jedź, lepiej sprawdzić ;)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska, to raczej nie to :) Idę pod prysznic i spróbuję zasnąć.

    Do szpitala mam ok 30 minut, ale mąż do domu ma godzinę, także jego muszę szybciej ściągnąć.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami fotele typu uszak są fajne do karmienia plus dobra poducha. Dla mnie te powypychane na maxa poduchy są do d...y. Kupiłam teraz fasolkę do karmienia, bardziej miękką, mniej wypełnienioną i wydaje się super. Zobacze jak młodziez się urodzi jak się będzie sprawować ;)

    malami91 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Też to podawałam bo miałam buteleczki po 100ml ze szpitala jeszcze a dziś pisaliśmy Babilon Pronatuea kupiliśmy duże opakowanie

    No w my się tym hippem też dokarmialismy w szpitalu i stwierdziłam że skoro dobrze na nie reaguje to będziemy kontynuować w domu

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4cm. Jest szansa. Czekamy czy oksy zadziala.

    Straciatellaa, Nadzieja22, malami91, Lutyska, -Mamunia-, Ciążowa_Gapsy, Mambella, Ewelcia85, baranosia, Kropeczka85, Jonesey, Ika... lubią tę wiadomość

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 21:52

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Dałam jej z cycka. Jadła z jednego 21 min a z drugiego 4 min u więcej nie chciała. Ale karmie przez kapturki i widziałam ze one były pełne mleka. Teraz zasnęła a ja ściągam resztę laktatorem bo wszystkiego na pewno nie wypiła. Ona chyba po prostu lubi jak mam pełni w cyckach aż sami leci. Nie chce jej się ssać. Jak to pokonać?

    Moja też się rozleniwila...też karmie przez kapturki. Nie chcę ssać tylko ciumka słyszę że nie polyka...z butli to jej samo leci i to się jej najbardziej podoba

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiikaaaa wrote:
    4cm. Jest szansa. Czekamy czy oksy zadziala.
    trzymam kciuki!! <3


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatella przeszło po prysznicu :) Idę jeszcze dospać.

    Monika kciuki!

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Straciatella przeszło po prysznicu :) Idę jeszcze dospać.

    Monika kciuki!
    szkodaaa <3 może jeszcze się rozkręci :D

    ja jak zawsze z rana nieregularne, powoli oswajam się z myślą, że do szpitala w tym tyg na wywołanie pojadę hyhy

    Nadzieja22 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka, ja myślę, że to butelka rozleniwia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika powodzenia ;)
    To ja Wam nie pomoge bo moja nie lubi jak samo leci bo sie wtedy dlawi...
    Co do butelki to zalezy jaki smoczek chyba co?ja dla synka zwykle mialam jakas maly otwor i musiał ciagnac a nie ze samo leciało.teraz jeszcze butelki nie uzylam a smoczka mala jak mnie slyszy to nie chce a z tata nawet wczoraj zaciagnela ale jak cos do nich powiedzialam to zaraz wyplula:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dziś od 2:30 do 5:10 wisiał:D O 5:30 wstała Kornelia:D jestem zombie:D A córka dziś w domu że mną - śmiech przez łzy:F

    Nadzieja szkoda że przeszły.
    Monika trzymam kciuki :)

    Ewelcia85, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    Mój dziś od 2:30 do 5:10 wisiał:D O 5:30 wstała Kornelia:D jestem zombie:D A córka dziś w domu że mną - śmiech przez łzy:F

    Nadzieja szkoda że przeszły.
    Monika trzymam kciuki :)

    Wiem co czujesz. Moja nie na cycyku ale od 3 spala po 5-10 min. Ja nie zdarzylam zasnąć a ona juz oczy wielkie i tak caly czas. Synek przed 7 wstal. Katastrofa. Mala co chwile skrzeczy. Jeszcze slonca dzis brak i tak szaro...

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 21:52

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska wrote:
    Wiem co czujesz. Moja nie na cycyku ale od 3 spala po 5-10 min. Ja nie zdarzylam zasnąć a ona juz oczy wielkie i tak caly czas. Synek przed 7 wstal. Katastrofa. Mala co chwile skrzeczy. Jeszcze slonca dzis brak i tak szaro...
    U mnie chociaż to słońce wpada do domu. Zawsze to człowiek bardziej rozbudzony:)

    Papapatka - spokojnie. Pogadaj z położna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek mamy usg bioderek - wy już po? Przed?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka najlepiej jakby Tobie ktos w tej kwesti doradził, tak jak jutro polożna, ja na usg bioderek jeszcze nie byłam u nas w mieście nawet usg nie mają, wiec musze się zapisać do wiekszego miasta. Zgroza!

    Ja mam pytanie bo juz nie wiem ktora to dziewczyna pisała, czy po zmianie pieluch przeszly zaczerwienienie na pupce a wlasciwie przy odbycie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 09:22

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, trzymam kciuki, może już jesteście bliżej niż dalej.

    Dziewczyny, co za noc. O 23.30, już leżałam, kiedy złapał mnie ogromny ból typu miesiączkowego. Nie umiałam się rozeznać w regularności, w każdym razie wrażenie było takie, jakby to był stały, ewentualnie trochę narastający skurcz. Na pierwszy ogień poszła biegunka, później zrobiło mi się zimno. Byłam zgięta w pół. Wzięłam ciepły prysznic, zaczęliśmy się dopakowywać, i... przeszło. Przespałam od 1.00 do 8.30. Jak myślicie, czy tak się może ciągnąć przez tydzień (czy dobrze rozumiem, że u Was też takie natężenie - Nadzieja, Straciatella), czy raczej szykować się, że urodzę dziś?

‹‹ 945 946 947 948 949 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ