Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja i Straciatellaa mam nadzieję ze niedługo podzielicie się z nami dobrymi wiesciami :)
    Niby lutówki jestesmy a trzy miesiące ogarnęłyśmy z porodami :-P
    A jeżeli chodzi o szczepionki ja biorę te standardowe , jakos mam do nich większe zaufanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2019, 21:09

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    symbolica wrote:
    Ja też nie lubię tych grubych wkładek dostanikowych i wymyśliłam: wkładkę domajtkową kroję na pół i przyklejam w miejsce sutków w staniku. Nie czuję ich i nie widać ich. :-)

    Oo muszę ten patent wypróbować, bo mnie szlag trafia z normalnymi.

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic nowego, brak skurczy, brak rozwarcia. Może już w poniedziałek będą wywoływać.

    Straciatella, ej est co u Was?

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Bumbum, ale że po co ten smoczek wg niego?:-)
    A mówił że będę miała więcej czasu dla siebie, że nie będzie tyle wisieć na piersi, zeby dawać jak te ząbki będą wychodzić. A ja nawet nic o smoczek nie pytałam, bo na razie nie zamierzam dawać :) Czekałam aż mi jakiś będzie chciał sprzedać :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Oo muszę ten patent wypróbować, bo mnie szlag trafia z normalnymi.
    Dobry pomysł ale u mnie się nie sprawdzi raczej bo u mnie strasznie dużo cieknie i wkładki chyba za mało chłonne :) ostatnio jak przykimałam z cyckiem na wierzchu to się obudziłam na mokrej plamie :p

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała robi sto kup dziennie i już zaczyna nam się odparzać dupcia :(

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    U mnie nic nowego, brak skurczy, brak rozwarcia. Może już w poniedziałek będą wywoływać.

    Straciatella, ej est co u Was?


    Szkoda :(

    U mnie sytuacja podobna. Przez dwa tygodnie nie zmieniło sie nic, szyjka bez zmian, rozwarcie wciąż na palec. W poniedziałek mam sie wstawić w szpitalu i zdaniem lekarza najprawdopodobniej w poniedziałek beda juz wywoływać, ale to nic pewnego :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2019, 22:22

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 1 marca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to piona! Wyjdzie jeszcze, że tak jak początkowo było, będziemy mieć dzieciaczki z jednego dnia ;)

    U mnie przecież też był wczoraj termin, bo z OM. Tylko z usg na poniedziałek.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 1 marca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Mała robi sto kup dziennie i już zaczyna nam się odparzać dupcia :(
    U nas to samo. Robi takie kleksy że czasem nawet nie wiem kiedy.. Zwłaszcza w nocy..

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi odparzeniami to u nas też co chwilę na nowo się coś robi. Wczoraj kąpaliśmy po raz kolejny w krochmalu, po tym jest poprawa :-).

    Pepper lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 16:29

    symbolica lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 2 marca 2019, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże mała krzyczy w niebogłosy podkula nóżki ewidentnie cierpi, a ja nie wiem jak jej pomóc :(

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 2 marca 2019, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na porodowce. Juz zapomnialam jak to napierdziela :/ masakra

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kropeczka85, artemida27, Papapatka, Paulaa25, Ewelcia85, Nadzieja22, nick nieaktualny, MonisiaK, KaroKaro, bumbum, Ika..., nick nieaktualny, Mila_85, nick nieaktualny, Black_Lilith lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 2 marca 2019, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ja na porodowce. Juz zapomnialam jak to napierdziela :/ masakra

    Powodzenia!!!👍

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 2 marca 2019, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniam wkładki dwa razy dziennie czyli rano i wieczorem po prysznicu.
    Bez wkladek ani rusz tak samo jak i bez stanika.Ciezko mi było przyzwyczaić sie do spania w cyckonoszu ale co zrobić jak z piersi leci.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa, powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatella teraz bez dziecka nie wyjdziesz!

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 2 marca 2019, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatella kochana o bólu zaraz zapomnisz :) trzymam kciuki za ciebie i twoją królewnę <3 buziaki 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 05:52

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 2 marca 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czad dziewczyny można używać emotikonek z telefonu 🙈🙊😂- WRESZCIE ! Tyle czasu człowiek był "ograniczony" z pokazywaniem emocji na forum 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 05:54

    baranosia, nick nieaktualny, KaroKaro, nick nieaktualny, Paulaa25 lubią tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 2 marca 2019, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Boże mała krzyczy w niebogłosy podkula nóżki ewidentnie cierpi, a ja nie wiem jak jej pomóc :(
    Kochana mam nadzieję że to jednorazowa akcja ( u mnie Wojtuś tak miał chyba 3 dni temu) i malutka nie będzie cierpieć 😰 u nas zawoniła witD w twistoff-ach , teraz mam kropelki i jest bajka 😇

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ