X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    No zobaczymy, nie nastawiam się jakoś. Niby jest jeszcze chwila ale chciałabym żeby już się ten 1 trymestr skończył. Będę chciała też na pewno zrobić pappa jeżeli będzie wszystko dobrze
    Ja też już bym chciała mieć pierwszy trymestr za sobą 😁 Na chwilę obecną odliczam do wizyty, którą mam 21 Czerwca.Będę miała wtedy na suwaczku to co Ty dzisiaj 😘

    Red555, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z dnia na dzień mocniejsze mdłości, ale dalej mam ogromną nadzieję, że wymioty mnie ominą.:D
    Odrzuciło mnie tak od słodkiego, że jak mąż mi kupił loda to zjadłam tylko trochę, a mdłości mnie trzymają po nim już chyba godzinę. :/
    No, ale to mi akurat na zdrowie wyjdzie.:D

    Też już zaczynam odliczać do wizyty. Idzie oszaleć...

    Selena, kalcia64 lubią tę wiadomość

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja mam z dnia na dzień mocniejsze mdłości, ale dalej mam ogromną nadzieję, że wymioty mnie ominą.:D
    Odrzuciło mnie tak od słodkiego, że jak mąż mi kupił loda to zjadłam tylko trochę, a mdłości mnie trzymają po nim już chyba godzinę. :/
    No, ale to mi akurat na zdrowie wyjdzie.:D

    Też już zaczynam odliczać do wizyty. Idzie oszaleć...
    Ja póki co tylko rano delikatne mdłości i po jedzeniu jak zjem za dużo 🙈za to mega mnie zaczęły piersi i zrobiły się nabrzmiałe... We wtorek wizyta już nie mogę się doczekać 😊 i jestem ciekawa co zobaczę na usg ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2021, 17:22

    Red555, kalcia64 lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Ja póki co tylko rano delikatne mdłości i po jedzeniu jak zjem za dużo 🙈za to mega mnie zaczęły piersi i zrobiły się nabrzmiałe... We wtorek wizyta już nie mogę się doczekać 😊 i jestem ciekawa co zobaczę na usg ☺️
    To mnie raz piersi bolą mocniej, raz mniej. Mdłości za to dzisiaj już przez 70% dnia :)

    No teraz tydzień wizyt przed nami. Będzie gorąco!❤️

    Red555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Witam się nieśmiało... Wszystko wskazuje na to, że też będę lutową mamusią 😁

    Morwa, dobuska, Red555 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karpatka wrote:
    Cześć. Witam się nieśmiało... Wszystko wskazuje na to, że też będę lutową mamusią 😁
    Witaj :) na którego mniej więcej wychodzi Ci termin ?

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chej kobitki mam nadzieje ze macie mily weekend. Umnie to tez roznie z symptomami. Napewna ciagle siusianie w ciągu dnia i senność muszę sobie zrobić drzemkę z młodym kiedy on idzie spać 😂😍 I lekkie mdłości dziś pierwszy raz są z rana . Od czasu kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciąży coś mi się w głowie poprzestawiało i budzę się codziennie o 5:30 i nie umniem już spać . Tak ze szaleje po domu od rana ❤️🙈🌈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Gisele Koleżanka
    Postów: 56 86

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się i ja 😊
    Moja pierwsza ciąża, dzisiaj zaczął się 7 tydzień, planowany termin porodu 01.02.
    W zeszły wtorek usg wyłapało już bijące serduszko, ale oprócz tego niestety niewielki krwiak, wiec wspomagamy się luteiną i odczuwam duży spadek energii, ale trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej zniknął 🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 10:04

    dobuska lubi tę wiadomość

    h44e9jcg9yrs263b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Witaj :) na którego mniej więcej wychodzi Ci termin ?
    Bardzo fajna data u mnie wychodzi bo 02.02.2022 😊 Ciekawe co powie gin po usg. Ale pierwsza wizyta dopiero 29 czerwca. Już się nie mogę doczekać.
    Gisele, trzymam kciuki, by wszystko było super.

    dobuska, Gisele lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny, że dołączacie.

    Gisele, ale zazdroszczę już tego serduszka! <3

    Gisele lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można doliczyć? Jestem po udanym stransferze, pierwsza wizytę mam w środę do będzie 26dpt🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 11:01

    dobuska, Morwa, Red555 lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Cześć dziewczyny, można doliczyć? Jestem po udanym stransferze, pierwsza wizytę mam w środę do będzie 26dpt🙂
    Witaj! Na kiedy masz termin? :)

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witaj! Na kiedy masz termin? :)

    Według terminu z miesiączki wychodzi mi 12 luty , ale właśnie nie wiem jak liczyć, może wiesz,moja przyjaciółka mówi, że jej lekarz liczył datę transferu a to mi wyjdzie parę dni różnicy 🤔, ostatecznie stwierdziłam, że poczekam do wizyty u dr i jaki poda termin.

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Według terminu z miesiączki wychodzi mi 12 luty , ale właśnie nie wiem jak liczyć, może wiesz,moja przyjaciółka mówi, że jej lekarz liczył datę transferu a to mi wyjdzie parę dni różnicy 🤔, ostatecznie stwierdziłam, że poczekam do wizyty u dr i jaki poda termin.
    W naszym przypadku z dnia miesiączki to dosyć niemiarodajne. Ja chyba wyliczałam według daty transferu. :)

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    W naszym przypadku z dnia miesiączki to dosyć niemiarodajne. Ja chyba wyliczałam według daty transferu. :)

    Znalazłam kalkulator do obliczania po ivf to szacowany termin porodu 7 luty 🙂

    Morwa, dobuska lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na w dawce szczepienia. Spalam 13h i jestem nadal zmęczona:). Mam tylko takie trochę bóle cyrków, dzisiaj trochę pobolewa brzuch, nie mam żadnych typowych objawów co mnie trochę martwi.


    Jutro mam wizytę u gin-endokrtnologa i ciekawa jestem czy zrobi mi usg...a we wtorek mam dlugo oczekiwaną wizytę u nowego lekarza. Czekałam na nią ponad w miesiące. Boję się że nadal będzie puste jajo - bo przecież nawet jak jest ciałko żółte to jest puste:(

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    To mnie raz piersi bolą mocniej, raz mniej. Mdłości za to dzisiaj już przez 70% dnia :)

    No teraz tydzień wizyt przed nami. Będzie gorąco!❤️
    Przyłączam się do grona z mdłościami 🤭🙆‍♀️ Jadę dzisiaj w odwiedziny do cioci... może być ciekawie 🤣

    dobuska, Red555 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Przyłączam się do grona z mdłościami 🤭🙆‍♀️ Jadę dzisiaj w odwiedziny do cioci... może być ciekawie 🤣
    No zaczyna się zabawa :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    Ja wczoraj byłam na w dawce szczepienia. Spalam 13h i jestem nadal zmęczona:). Mam tylko takie trochę bóle cyrków, dzisiaj trochę pobolewa brzuch, nie mam żadnych typowych objawów co mnie trochę martwi.


    Jutro mam wizytę u gin-endokrtnologa i ciekawa jestem czy zrobi mi usg...a we wtorek mam dlugo oczekiwaną wizytę u nowego lekarza. Czekałam na nią ponad w miesiące. Boję się że nadal będzie puste jajo - bo przecież nawet jak jest ciałko żółte to jest puste:(
    Chciałabym Ci napisać, żebyś się nie martwiła, ale ja też się martwie.
    Najgorsze, że dopóki nie pójdziemy do lekarza to możemy się tylko pocieszać 🤷🏻‍♀️😢
    Ale musimy być dobrej myśli!❤️

    Red555 lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mdłości, piersi bardziej tkliwe i bolą, za to w piątek jak byliśmy na obiedzie ze znajomymi to mnie pierwszy raz na wymioty wzięło od tych zapachów, więc siedzieliśmy na dworze 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 12:57

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ