Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też lepiej, choć szału nie ma. Ale przynajmniej miałam siłę dziecko wieczorem ogarnąć. Matko, ile ja bym dała za bezobjawową ciążę. Moja mama w kółko zachodzi w głowę czemu tak mam, bo ona była trzy razy w ciąży, jadła co chciała, mdłości nie miała.
    A cycki od początku flaki,akurat sflaczaly jeszcze bardziej bo odstawilam dziecko od piersi, i po nich w ogóle bym nie powiedziała, że w ciąży jestem. Ale już od początku były takie, nawet jak byłam na usg gdzie serce waliło jak dzwon, więc się za bardzo nie przejmuję. Widocznie u mnie progesteron uderza w żołądek a nie piersi.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Zonaboba Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może macie dziewczyny racje, ale już chyba głupieje w środę mam wizytę i boję się czy jest zarodek czy jest serduszko. Czytam wasze objawy i doszukuje się u siebie nawet małych nudności. Mąż juz wszystkim powiedział tak się cieszy, a ja tylko siostra i w pracy bo musiałam. Tyle czekałam ze trochę ciężko mi uwierzyć że jestem w ciąży i tak jakoś ciążowo się nie czuje. Przepraszam za takie wywody i zale pisze, ale nie wiem czy wytrzymam do tej środy psychicznie

    3jgx3e3kvev7ziy9.png
    76 cs UDANY :) :)
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, no i na spacerze musiałam kupić..serki topione ;-) strzał w 10, wszamalam już prawie całe kółko. Tylko zmartwie Cię Kookosowa, no te serki to dla mnie sama chemia :-/ nic wartości odżywczych, dlatego na codzien ich nie jem, ale ostatecznie lepiej jeść teraz cokolwiek niż nic, szczególnie, że zagryzlam pomidorkiem ;-)

    Kookosowa lubi tę wiadomość

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonaboba wrote:
    Może macie dziewczyny racje, ale już chyba głupieje w środę mam wizytę i boję się czy jest zarodek czy jest serduszko. Czytam wasze objawy i doszukuje się u siebie nawet małych nudności. Mąż juz wszystkim powiedział tak się cieszy, a ja tylko siostra i w pracy bo musiałam. Tyle czekałam ze trochę ciężko mi uwierzyć że jestem w ciąży i tak jakoś ciążowo się nie czuje. Przepraszam za takie wywody i zale pisze, ale nie wiem czy wytrzymam do tej środy psychicznie

    Ja rozumiem, bo o 1 ciążę też się tyle staraliśmy, wiem jak psychika wtedy stoi.. Fakt, że objawów w 1 ciąży w ogóle nie musiałam się doszukiwać, bo jak zaniemoglam tak padłam na ponad 3 mce, ale nawet mimo to się stresowałam, czy jest ok,i to nie tylko w 1 trymestrze tylko przez całą ciążę. Tabletki paracetamolu nie chciałam wziąć żeby dziecku nie zaszkodzic ;-) więc nawet jakbyś miała objawy pewnie i tak nie byłabyś spokojna. Pomyśl sobie, że na to co się teraz dzieje z Twoim dzieckiem nie masz żadnego wpływu, oprócz tego, że stres niekoniecznie dobrze wpływa. Wyobrażaj sobie do bólu, że idziesz i lekarz Ci mówi, że jest zarodek i wszystko jest ok. Trzeba myśleć pozytywnie. Jedyne co możesz teraz zrobić dla siebie i dzidzi.

    borsuk lubi tę wiadomość

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Zonaboba Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam ochoty w ogóle na sery nawet na topione w plastrach. Jem same owoce i warzywa, salami jakaś zypka i tyle. Nie mam ochoty na słodkie i na przekąski. Dobrze ze juz nie mam zaparć :)

    3jgx3e3kvev7ziy9.png
    76 cs UDANY :) :)
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • Zonaboba Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik tak zrobię konie myślenia negatywnie. Wszystko napewno jest w porządku bo jak by nie było to przecidź nie byłabym w ciąży :) jutro lecę na zajęcia, a od poniedziałku będę robić jakieś wykreslanki albo sudoku :) teraz lecie spać bo jutro mam na 8 pa pa

    3jgx3e3kvev7ziy9.png
    76 cs UDANY :) :)
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja sery nieeee. Podobnie jak słodycze i mięso.
    No i w pierwszej podobnie- pierwszy trymestr to walka o przetrwanie,nie miałam siły się zastanawiać czy wszystko jest dobrze..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik ja też na codzienne tego nie jem. Ale jestem u teściow i u niej w lodówce znalazłam i tak mi się zachciało że zjadłam wszystko :)


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ni3 chcecie dostac zawalu to nie kupujcie zoltego papieru z moli... Wlasnie sie podtarlam o gdyby nie zrowy rozsadek to bym chyba na zawal zeszla... Bo ten papier jak mokry jest to ciemnieje... I wyglada na taki zolto czerwony w swietle :/ no zawal...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 3 marca 2019, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice wrócili z wesela. Siedzę i wpiepszam ciasto. Szarlotke głównie. Zdecydowanie tego mi było potrzeba o 2 w nocy xD

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snilo mi sie ze serduszko wolno bilo :( taki rumor jaki byl w gabinecie podczas badania... Masakra. Wszyscy wchodzili kiedy chcieli. Zero prywatnosci... Chyba za duzo w tym tygodniu o tym myslalam ...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie wzięło na nabiał, serek łaciaty z chrzanem wpierniczylam w 1,5 dnia ;)

    Mnie mdłości (delikatne ale jednak mdłości, mulenie na żołądku przez większość dnia) dopadły chyba dopiero w pół 7 tygodnia :) a 2 dni temu doszła straszna nadwrażliwość na zapachy, wiec faktycznie te objawy się tak z czasem czasami rozkręcają i zmieniają. Za rocker mniej bolą mnie piersi i brzuch nie rozpięra (bardziej w okolicy szyjki macicy coś się tam czasami szarpnie)

    Tez wczoraj rozmawiałam ze swoim i obydwoje stwierdziliśmy, ze jeszcze w ta ciąże cały czas nie wierzymy do końca i czujemy się jakbyśmy się cały czas jeszcze starali :) długie staranie jednak zostaje w psychice

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Jak tam wasze bóle brzucha,przeszły?
    U mnie dopiero dziś lepiej,przez ostatnie 2 dni czulam się jakby mi się ścięgna pozrywaly,
    Co do libido to moje jest zerowe.
    A mdłości już calkiem mi odpuscily,mam nadzieję że to dlatego że już 10tc :)
    Staram się myśleć pozytywnie ale najgorzej jak się w nocy na siku obudze,później trudno zasnąć i glupoty do glowy przychodzą...

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie żadnych objawów. Tak jak w pierwszej ciąży. Kompletnie nic. Tak jak znajoma kilka dni po zapłodnieniu już czuła że coś jest na rzeczy, bo zaraz piersi miała wrażliwe i jakby pełniejsze. Mój organizm w ogóle nie daje mi do myślenia. Jedyne co to częściej odwiedzam toaletę z dwójką!
    Dziewczyny trzymam kciuki żeby wasze mdłości szybko minęły!

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika pocieszyłas mnie troche bo ja od wczoraj teź super. Piersi,mdłości praktycznie w ogóle. Niby 10 tydz.to apogeum objawów ale pamiętam jak z Polą od 10 tyg.bylam bez kroplówek już.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 09:56

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • ManiaM Autorytet
    Postów: 588 569

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wczoraj też bezobjawowo A to dopiero 8 tydz. Dziewczyny, domowe sposoby na ostry bol gardła? Jak nie przejdzie do jutra to gnam do lekarza, byle by tylko antybiotyk potrzebny nie byl. Tak się martwię:( poprzednim razem też od antybiotyku się zaczęło... A skończyło sami wiecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 10:08


    oar843r8hxms7jm7.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to chyba nic nie pomoze... Zjadlam sniadanie i wszystko zwrocilam :(
    Juz sobie nalalam coli bo podobno tez pomaga...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynalam ciaze z bólem gardla I bardzo pomagalo mi ciepłe mleko z miodem.

    ManiaM lubi tę wiadomość

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ManiaM wrote:
    U mnie od wczoraj też bezobjawowo A to dopiero 8 tydz. Dziewczyny, domowe sposoby na ostry bol gardła? Jak nie przejdzie do jutra to gnam do lekarza, byle by tylko antybiotyk potrzebny nie byl. Tak się martwię:( poprzednim razem też od antybiotyku się zaczęło... A skończyło sami wiecie.
    Ssać plaster cytryny co 15min. Do upadlego

    ManiaM lubi tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal mam czasem okresowe bóle. Nie pamiętam kiedy one się skończyły w 1 ciąży ale chyba na tym etapie już nie miałam.

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ