X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie z Bielska i okolic
Odpowiedz

Mamusie z Bielska i okolic

Oceń ten wątek:
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 12 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to proponuje sie samemu wybrać i sprawdzić warunki. Do jednego i drugiego szpitala bo maja obowiązek wszystko pokazać jak sie chce.

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 12 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leńka86 wrote:
    Marti prosze pidaj nr do poloznej Alicji. Termin mam na 26listopada wiec pora juz ogarnac temat z gory dziekuje
    Jej nie pamietam czy dawałam Ci już ten numer?? Jak nie dodaj mnie do przyjaciółek napisze w wiadomości

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 października 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti - dziękujemy za opinię i czekamy na wieści po porodzie :) za który oczywiście zaciska kciuki!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 13 października 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, orientuje się któraś gdzie w Bielsku są jakieś sklepy z ciuchami ciazowymi w przystępnej cenie?

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 13 października 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti a jak ta polozna Alicja wyglada? taka w okularach ?

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 13 października 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja miała wtedy spięte włosy, widać, ze ma loki. Ciemne włosy, niewysoka. Nie ma okularów ;) ale jesteś kolejna osoba, która pyta o położna w okularach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 16:27

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 14 października 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mnie pionizowala polozna Alicja w okularach i to byla cudowna kobieta,bardzo mi pomogla w najgorszych chwilach.

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 14 października 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera wie może czasami nosi ;) bo ja jestem okularnikiem a często popytam w soczewkach. Raz tak raz tak. A ta moja Alicja właśnie taka kochana i uśmiechnięta.

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Honi Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 14 października 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Cholera wie może czasami nosi ;) bo ja jestem okularnikiem a często popytam w soczewkach. Raz tak raz tak. A ta moja Alicja właśnie taka kochana i uśmiechnięta.

    Chciałam Cię prosić o namiary na tę "kochaną" położną :) Poród za 3 miesiące, ale wolę się wcześniej ubezpieczyć.
    Moi znajomi rodzili z p.Agatą. Słyszałaś może o niej?

    Z.
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 14 października 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honi o Agacie nie słyszałam. Znam tylko Kasie i Alicje :)

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Honi Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 15 października 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    marti_88 mogę prosić o kontakt do Alicji. Wysłałam Ci jakiś czas temu zaproszenie do grona przyjacolek, tak zebys mogla podeslac na priv.

    Z.
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 15 października 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam na wyspiańskiego w lipcu tego roku. Mialam swoją położną. Z ręką na sercu polecam ten szpital. Znieczulenie nawet gdyby wtedy było mozliwe to u mnie było za późno bo przyjechałam do szpitala z 8 cm rozwarcia. Rodziłam na sali rodzinnej z Mężem, ale wydaje mi się że troche iaczej traktowane są pacjetnki które mają położne. Tzn. położna dużo może:P załatwić chociażby miejsce na sali. a nie na korytarzu. jak ja rodziłam w nocy to było 10 porodów więc mozecie sobie wyobrazic. ale ogólnie polecam :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 15 października 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarza jakiego polecam to dr Lasatowicz :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 16 października 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honi wrote:
    marti_88 mogę prosić o kontakt do Alicji. Wysłałam Ci jakiś czas temu zaproszenie do grona przyjacolek, tak zebys mogla podeslac na priv.


    Wysłane ;)

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • MotylaNoga87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie! :)

    Też biorę pod uwagę najbardziej Wojewódzki. Ale mam pytanie z innej beczki :) Czy któraś z Was używała olejku do masażu krocza Weledy, albo orientuje się czy w Bielsku gdzieś można dostać?

    Z góry dzięki za info i pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 13:57

    MotylaNoga87
  • mama małej chmurki Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 18 października 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jestem tutaj nowa, zdecydowałam się na poród w wojewódzkim.
    Mam namiar na dwie położne, ale chciałabym jeszcze numer do tej położnej Alicji bo opinie są o niej naprawdę dobre.
    Marti_88 wysłałam Ci zaproszenie do grona przyjaciółek i będę wdzięczna jeżeli podeślesz mi numer :) Twoje wrażenia z wizyty w szpitalu i rozmowy z położną są naprawdę przekonujące :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 16:15

  • Honi Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 18 października 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa byłam u dr. Biernackiego i wrażenie zrobił na mnie dobre. Zbadał mnie (badanie ginekologiczne + usg dopochwowe i przez brzuch). Przepisał leki. Sam od siebie zapytał o zwolnienie. Zwraca uwagę na suplementację. Raczej słucha niż mówi, ale odpowiada na wszystkie pytania.
    Umówiłam się na kolejną wizytę i myślę, że już u niego zostanę :)

    Z.
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 19 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honi wrote:
    Maciejowa byłam u dr. Biernackiego i wrażenie zrobił na mnie dobre. Zbadał mnie (badanie ginekologiczne + usg dopochwowe i przez brzuch). Przepisał leki. Sam od siebie zapytał o zwolnienie. Zwraca uwagę na suplementację. Raczej słucha niż mówi, ale odpowiada na wszystkie pytania.
    Umówiłam się na kolejną wizytę i myślę, że już u niego zostanę :)
    Super wieści. Ile zaplacilas za wizytę? E którym jesteś tyg, że miałaś robione badanie dopochwowe?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Honi Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 19 października 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Super wieści. Ile zaplacilas za wizytę? E którym jesteś tyg, że miałaś robione badanie dopochwowe?

    Wizyta 150 zł, miałam badanie ginekologiczne szyjki na fotelu, usg dopochwowe na fotelu (też żeby ocenić szyjkę i chyba łożysko:) i usg przez brzuch na leżance:) Jestem w 26 tc.

    Z.
  • MotylaNoga87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Hej, orientuje się któraś gdzie w Bielsku są jakieś sklepy z ciuchami ciazowymi w przystępnej cenie?

    Polecam Ci konto na facebooku: http://beskidzkamama.pl/wydarzenie/158/Grupa-sprzeda%C5%BCowa-dla-mam-z-Bielska-Bia%C5%82ej

    Tam też mamusie mają do sprzedania swoje ciuszki :)

    Pozdrawiam!

    MotylaNoga87
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ