X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre kciuki za szybką przeprowadzkę!
    Mi dziś też nerwy puszczają, niby nic się nie dzieje, ale jakaś jestem zdenerwowana i odbija się to na Małej..

    Na śniadanie zrobiłam placki owsiane z kurkumą i gruszką z alaantkowe i są naprawdę pycha! Jagoda pochłonęła 2 i jeszcze by zjadła xD a i ja skubnelam jednego ;)

    pippi, ZAneczka lubią tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie brak jedzenia. W nocy zjadł 210 ml i o 7 rano też. Pojechałam z nim na bilans i do 14 nic nie chciał zjeść. Zacisnął usta i dupa... niech te żeby zejdą!!

    Pytałam o szczepienie na odre etc. Powiedziała mi, że może go zaszczepic teraz ale i tak muszę znowu go zaszczepic jak skończy rok i następna przypominająca w wieku 6 lat. Odpuściłam.. już poczekam te 3 miesiace. Bez sensu aż tak dużo dawek mu dawać.

    Erre zazdroszczę. U nas dopiero tynki idą.. już się nie mogę doczekać.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech i dupa, dupa dupa.. wczoraj i dziś butelka to zlooo i do zasypiania cycek i kropka..

    Nie wiem jak to będzie w ten weekend.. aż mi się odechciewa koncertu i wyjazdu jak to tak będzie wyglądać :/

    iv096iyenbdfaarq.png
  • agigagi Ekspertka
    Postów: 245 185

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cycek gorą! ;)

    Nota bene moj biust po wykarmieniu pierwszej cory wracal do swoich rozmiarow chyba przez rok czasu jak nie dluzej. Teraz tez czuje ze gladko nie pojdzie po odstawieniu od cyca. Wczesniej mialam miseczke A a teraz ledwo w D sie mieszcze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 08:54

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    01.2010 - córeczka nr 1
    03.2018 - córeczka nr 2
  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_ruda moja dziś o 8 zjadła 160 mleka i do tej tego pory też nic... o 10 kaszą wzgardziła, potem przyczłapała do mojego talerza zobaczyć co jem, więc dałam jej kawałek chleba - wypluła, potem trochę jajecznicy - przełknęła, wzdrygnela się i odmaszerowała do swoich zabawek...

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja zjadła dziś 1 łyżeczkę owsianki, 2 łyżeczki zupy i kawałek pomarańczy. Za to cyc co 2h O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że u nas już pozno, ale wpadłam na fajny artykuł o mm :)

    http://www.mamaitatawtrojmiescie.pl/2017/09/analiza-skadu-mleka-modyfikowanego.html?m=1

    Mój dzieć szalał do 22 :/ na szczęście tacie udało się ją uspać, bo mnie już cycek bolał xD

    Z jedzenia dziś 45g kaszy bananowej + jakieś 150ml wody, 1,5 placka z otrębów owsianych, kilka łyżek zupy, kanapka z szynką, omlet od taty z talerza i cyc, cyc, cyc xD
    Edit: zapomniałam o pierniczku i waffitki zbożowe i orkiszowe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 22:17

    iv096iyenbdfaarq.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie coś przeziębienie bierze.. walczę z nim. Mam tylko nadzieję, że mały nie złapie kataru bo to byłaby katorga. Pada u nas śnieg i się zrobiło biało;) spacer zaliczony.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u was że smogiem? Ja się zabunkrowalam w 4rech ścianach przesadzam?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, ja jakoś zupełnie olałam temat i jesteśmy codziennie na spacerze O.o staram się wybierać mało zadymione trasy i tyle.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie przeprowadzam z dużego miasta na wieś, gdzie jest jeszcze większy smog :/

    Dziewczyny, zmieniłyście już maluchom foteliki samochodowe? Nasz jest do 13kg, ale mały zaczął ostatnio marudzić i chyba mu niewygodnie. Nie wiem czy to kwestia ubranek zimowych czy już serio czas na zmianę...

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzam przed wyjściem na apce jaki jest poziom smogu w moim mieście. Nie wychodzę tylko jak jest bardzo źle (czyli po 16), a tak to spaceryjemy codziennie, tyle że krócej bo ja marznę :p dziecina śpi blogo od samego wyjścia i budzi się przy wejściu do mieszkania.

    Mój fotelik jest do roku lub 15 kg. Ja narazie nie myślę o zmianie, bo moja to drobnica, więc spokojnie jeszcze nam posłuży

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre kup śpiworek do fotelika. Ja ubieram małego na domowo wtedy wrzucam do fotelika i przykrywam kocem. Jak dalej jedziemy to zabieram koc i rozpinam śpiwór. Co do marudzenia to chyba taki wiek... u nas to samo. Dziecko musi jak najdłużej w łupinie jeździć dopóki nie ma kg albo nie wystaje głowa. Ja mam do 13kg.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wyjeździe już wracamy do domu :) Kraków nas przywitał zimą:D Młoda cudnie sobie poradziła, babcia jeszcze lepiej. W tamtą stronę tylko jeden postój, powrót już ciągiem, większość dziecko przespało :) Koncert coś wspaniałego! Jestem mega pozytywnie naładowana!
    Oczywiście nie obyło się bez niespodzianki, w postaci zostawienia babci torby z ciuchami w domu, ale jakoś daliśmy radę xD

    mała_ruda, Totoro, El*a lubią tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dawno mnie tu nie było! Fajnie, że piszecie i forum jeszcze jest:) Poczytałam trochę wstecz, ale czasu brak. Mała rośnie, choć mogłaby lepiej przybierać:/ i codziennie zaskakuje nas czymś nowym. Wczoraj obejrzeliśmy filmiki z poprzednich miesięcy i nie mogę uwierzyć, że była taka maleńka! Pozdrawiam i życzę wspaniałych świąt z Maleństwami :)

    AnnaIzabela, Totoro lubią tę wiadomość

  • El*a Ekspertka
    Postów: 235 209

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio też kręcenie nosem na kaszki i zupki, cyc wraca do łask. Wieczorami dziecko buszuje do 22, potem w nocy marudzi co pół godziny, ja już wysiadam czasem. Chciałabym mieć trochę luznego czasu dla siebie i męża, probujemy coś urwać z nocy kosztem niewyspania.
    Też mam wrażenie , że w zimowych ubrankach strasznie ciasny fotelik, ale jeszcze się nie zastanawialam nad nastepnym, moja mała jest raczej drobna.
    Kupiliśmy pierwszą prawdziwą choineczkę, hest krzywa i strasznie kluje, ale jest piękna :)

    km5sgu1r8qbbjeeq.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa! Właśnie po raz pierwszy wstała z siadu bez podparcia :D kolejne wzruszenie do kolekcji <3

    Edit: Udało mi się nagrać :)

    https://youtu.be/Ccr9FIMQJB0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 19:57

    mała_ruda, Totoro, El*a, erre lubią tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie! Mamy górna jedynke!!

    AnnaIzabela, Totoro, El*a, erre lubią tę wiadomość

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela brawa dla Jagody!!! :D Lila przedwczoraj też próbowała tak wstać, ale jeszcze jej się nie udało :D

    Malaruda gratuluję zabka :D

    U nas idą 3 na raz i jest niezły Meksyk. Jedna górna jedynka i górna dwójka już się przebiły, druga górna jedynka w natarciu. Ale dają nam popalić nieźle :/ Lila krzyczy, płacze i co godzinę jest przy piersi. Dawałam jej ibufen, dziś jedziemy na camilii, koszmar. No ale już bliżej niż dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 22:23

    erre lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • El*a Ekspertka
    Postów: 235 209

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spryciula Jagoda, brawo!

    AnnaIzabela lubi tę wiadomość

    km5sgu1r8qbbjeeq.png
‹‹ 566 567 568 569 570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ