Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 1 października 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 12 dni po owulacji wyszedl test negatywny a beta pozytywna, ale i tak musialam bete dla pewnosci powtorzyc za pare dni. Zagniezdzenie zarodka trwa 6-10 dni, wiec wczesniejsze testy wedlug mnie nie maja sensu.

    17u93e5exqfllrog.png
  • Monia11111 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 1 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokobietka wrote:
    Mi 12 dni po owulacji wyszedl test negatywny a beta pozytywna, ale i tak musialam bete dla pewnosci powtorzyc za pare dni. Zagniezdzenie zarodka trwa 6-10 dni, wiec wczesniejsze testy wedlug mnie nie maja sensu.



    Czyli myślisz że powinnam jeszcze poczekać te 10 dni?? :( Tylko czy dam rade.. :)

    Monia
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 1 października 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie masz wyjscia :)

    17u93e5exqfllrog.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:57

    ania_mr lubi tę wiadomość

  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 1 października 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow dziwna reakcja, ale dobrze ze nie szczepilas.
    Duzy chlopczyk juz.
    Ja tez skrocilam 3 tygodnie temu do ramion, wyszlam z zalozenia ze i tak polowe stracilam wiec niech przez zime sobie rosna, a na wiosne cos nowego.

    17u93e5exqfllrog.png
  • Monia11111 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 1 października 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokobietka wrote:
    Monia nie masz wyjscia :)


    Bardzo się martwię, bo dwie ciąże poroniłam... Powinnam się jakoś oszczędzać do tego czasu, unikać wysiłku ... ?

    Monia
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:57

  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 1 października 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje po 6 miesiacu (czasem po 4 jak sa jakies ciekawe), male kawaleczki je, np kuskus pare razy zjadl i nie bylo problemow.

    17u93e5exqfllrog.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 1 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia TAK musisz na siebie uwazac, nie chodzic po schodach (zwlaszcza schodzenie), polegiwac z nogami u gory, nie uzywac kosmetykow ani tzw. chemii gospodarczej, nie pic kawy, alkoholu i ogolnie UWAZAC na siebie, zwlaszcza jesli 2 razy poronilas, nie musisz lezec plackiem, ale nie przeginaj. Poczytaj sobie zalecenia dla kobiet po in vitro w internecie i stosuj sie do nich.

    17u93e5exqfllrog.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ijakcja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:57

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ui

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:57

  • Monia11111 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 1 października 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokobietka wrote:
    Monia TAK musisz na siebie uwazac, nie chodzic po schodach (zwlaszcza schodzenie), polegiwac z nogami u gory, nie uzywac kosmetykow ani tzw. chemii gospodarczej, nie pic kawy, alkoholu i ogolnie UWAZAC na siebie, zwlaszcza jesli 2 razy poronilas, nie musisz lezec plackiem, ale nie przeginaj. Poczytaj sobie zalecenia dla kobiet po in vitro w internecie i stosuj sie do nich.


    Dziękuje Ci bardzo :* :)

    Monia
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 1 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pillow wrote:
    To akurat bylo z ryzem i ten ryz nie byl taki super miekki. Sama przed podaniem jemu sprobowalam i wlasnie pomyslalam ze bez zębow takie chyba nie za bardzo, no ale bede obserwowala czy nic sie nie dzieje

    Obserwuj, bo to moze ale nie musi miec zwiazku z ta konsystencja :)

    17u93e5exqfllrog.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 1 października 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow, u nas Misiek też początkowo się krztusił, teraz już się to rzadziej zdarza, woli BLW od papek, nawet tych z kawałkami, zresztą jego ulubionym niezmiennie daniem jest mleczko, heh ;)

    a z Dawidka już kawał faceta :)

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 1 października 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale akcja z tym jedzonkiem oO miejmy nadzieje, ze jednorazowa sytuacja :)

    no i będzie okazja dla taty zeby poradził sobie z maluchem w kryzysowej sytuacji ;)

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 października 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:57

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 1 października 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO I MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA :)

    ania_mr, pillow, Kocur, Endokobietka, kaaasiaczek_, doris85, paula22, juicca, Effcia28 lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 1 października 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ostatnio jadła rosołek z kurczakiem i ryżem i bardzo jej smakowało pomimo że były kawałki ryżu.

    Ponadto daje jej połóweczkę jabłka i o dziwo pierwszy raz myślałam że będzie mamlać a ona zaczęła jabłuszko gryźć musiałam tylko uważać by się nie ugryzła ja dużego kawałka.

    A nam chyba też idą jakieś ząbki bo znowu zaczęła mnie gryźć w sutek a było tak spokojnie bez gryzienia... będę musiało to jakoś wytrzymać.

    Z katarku Alicja szybko wyzdrowiała nawet nie podawałam jej tyle tych lekarstw jedynie co jej teraz podaje to witaminę C oraz calcium.

    Od czasu do czasu sobie pokaszluje. Ale tak to jest w porządku.

    Sylvia gratulacje pierwszego ząbka :)

    Kocur, kaaasiaczek_ lubią tę wiadomość

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 1 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ostatnio zajestrowałam sie na streetcom z polecenia kolezanki i za wypełnianie ankiet mozna testować rózne produkty. Ona teraz dostała pudło zup Winiary, ale ogolnie sa produkty np do sprzatania, kosmetyki itp. A podobno niedługo maja wejsc kampanie dla dzieci, wiec moze bedziecie zainteresowane. Za darmo to i ocet słodki :-)

    Podaje linka do rejestracji
    https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/52bd5961f6e9e2865bee1a5d2c060678

    Kocur lubi tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 2 października 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Księciunio przeszedł samego siebie...
    24.30 pobudka - butla 120 i co? brojenie do 2.30 !!! Nie, nie stękanie, nie płacz ZABAWAAA , o 2.30 dostał kolejną butle i wielkich bólach z kręceniem się i niekoniecznie uradowaną miną zasnął.
    ale pobudka o 7 standardowo, bo jak to tak? Dziś jestem MOMBIE ;)
    a takie miałam na dziś plany naukowo- biblioteczne.
    Pewnie jak na złość nawet nie będzie chciał specjalnie odsypiać w ciągu dnia.

    idę parzyć kawę ;)

    A! nie dałam cyca w nocy mimo, że szukał i próbował sobie wyciągać nawet :)

    EDIT : ACHA NAJWAŻNIEJSZE - nie chciał sie bawić sam w łóżeczku tylko z nami w naszym łóżku, wiec nie spaliśmy razem z nim,bo choddził po nas, szczypadł gryzł, gadał, śpiewał itd. nasza aktywność sprowadzała się chyba jedynie do 'dziecko śpij już , co ty wyprawiasz' Nawet nie wiem czy go karmić rano tyle się w nocy objadł. Nic nie woła póki co. Zabawa na całego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 07:26

    Endokobietka, juicca lubią tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ