Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARZEC 2017 :)
Odpowiedz

MARZEC 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 24 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się nareszcie dołączę :) Termin z om 17.03, ale na pierwszej wizycie ginka stwierdziła, że ciąża młodsza co najmniej o tydzień. W piatek idę na kolejną wizytę to dowiem się więcej :) Na razie z powodu dziwnych skurczy mam przykaz leżenia. Na szczęście chociaż bez plamienia...
    Miłego dnia dziewczęta :)

    Wonderwall, nick nieaktualny, Dziunka, Fedra lubią tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 24 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Nieśmiało dołączam do tematu :)
    Termin porodu 30/31 marzec <3
    Udało nam się w 11 cyklu :)

    AAAAA :D super! Gratulacje! Witamy! <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 24 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87
    AhnaKlementyna
    GRATULACJE <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk ja też mam 30 lat i jestem z Górnego Śląska :) będę miała z kim omówić szpital na poród :)

    borsuk lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    też mam 30 lat i jestem z Górnego Śląska :) będę miała z kim omówić szpital na poród :)
    ja mam 29 (rocznik 87), też z GŚ :)

    kingus9103, AhnaKlementyna lubią tę wiadomość

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że jest nas więcej:)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • kingus9103 Koleżanka
    Postów: 51 41

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam dzień pełen przebojów. Obudziłam się rano z dziwnymi planami na skórze i krostami w okolicach intymnych. Pojechałam do apteki , powiedziałam że mam gronkowca złocistego i facet kazał jechać na ostry dyżur.

    To pojechałam , nawet szybko mnie przyjęli . I zrobili pierwsze USG . Pęcherzyki ciąŻowy 6,5 mm wg lekarStwo 4 tydzień 4 dzień wg moich równy 5 tydzień. Póki co bez zarodka , idę w czwartek do mojej doktor na kontrolę . Może ona coś więcej powie

  • kingus9103 Koleżanka
    Postów: 51 41

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam dzień pełen przebojów. Obudziłam się rano z dziwnymi planami na skórze i krostami w okolicach intymnych. Pojechałam do apteki , powiedziałam że mam gronkowca złocistego i facet kazał jechać na ostry dyżur.

    To pojechałam , nawet szybko mnie przyjęli . I zrobili pierwsze USG . Pęcherzyki ciąŻowy 6,5 mm wg lekarza 4 tydzień 4 dzień wg moich równy 5 tydzień. Póki co bez zarodka , idę w czwartek do mojej doktor na kontrolę . Może ona coś więcej powie

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pecherzyk miał 8,3 mm i też bez zarodka. Następną wizytę mam 01.08 i liczę na to, że wszystko będzie ok. Z wielkości zarodka wyszło mi, że ciąża jest o 4 dni młodsza niż z terminu na podstawie owulacji (metody termicznej), bo według miesiączki powinnam już zaczynać 7 tydzień ale na to w ogóle nie patrze bo przed ciążą miałam cykle nawet 60 - 70 dniowe:/

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • kingus9103 Koleżanka
    Postów: 51 41

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wg miesiączki 7. Ale ostatni okres miałam 1 czerwca a owulacje na podstawie objawów miałam prawdopodobnie 3 lipca. Ja również miałam długie cykle. Może nie tak długie jak twoje no ale jednak 40-50dniowe .

    Na pewno wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kingus9103 wrote:
    Ja dzisiaj miałam dzień pełen przebojów. Obudziłam się rano z dziwnymi planami na skórze i krostami w okolicach intymnych. Pojechałam do apteki , powiedziałam że mam gronkowca złocistego i facet kazał jechać na ostry dyżur.

    To pojechałam , nawet szybko mnie przyjęli . I zrobili pierwsze USG . Pęcherzyki ciąŻowy 6,5 mm wg lekarStwo 4 tydzień 4 dzień wg moich równy 5 tydzień. Póki co bez zarodka , idę w czwartek do mojej doktor na kontrolę . Może ona coś więcej powie

    Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze!

    U mnie też dziś przeboje..o 5 rano silne bóle brzucha. Szybko do łazienki i maskara... przeczyściło mnie górą i dołem. Dwa takie ataki miałam w ciągu godziny i się skończyło. Musiałam zjeść coś nieświeżego wczoraj. Zawsze żołądek miałam mocny i nic nigdy mi nie szkodziło ale w ciąży wiadomo organizm się nie broni... Oczywiście do kolejnego USG będę cała w nerwach :/ Czy któraś z was przechodziła w ciąży zatrucie pokarmowe i mnie uspokoi, że wszystko będzie dobrze? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 22:02

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • blekitna Ekspertka
    Postów: 243 365

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również z okolic śląska. Ja się czuję jak nabita. Mój brzuch wygląda jak w 4 miesiącu mimo, że na wzdęcia nie narzekam.

    relgtv73dmdqbogo.png
    relg3e3kdmuh56z5.png
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blekitna wrote:
    Ja również z okolic śląska. Ja się czuję jak nabita. Mój brzuch wygląda jak w 4 miesiącu mimo, że na wzdęcia nie narzekam.

    Mam tak samo i też na wzdęcia nie narzekam, to dlatego że jelita wypychane są do góry :) Spać już na brzuchu nie mogę bo mnie gniecie w przeponę i żołądek :P

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze!

    U mnie też dziś przeboje..o 5 rano silne bóle brzucha. Szybko do łazienki i maskara... przeczyściło mnie górą i dołem. Dwa takie ataki miałam w ciągu godziny i się skończyło. Musiałam zjeść coś nieświeżego wczoraj. Zawsze żołądek miałam mocny i nic nigdy mi nie szkodziło ale w ciąży wiadomo organizm się nie broni... Oczywiście do kolejnego USG będę cała w nerwach :/ Czy któraś z was przechodziła w ciąży zatrucie pokarmowe i mnie uspokoi, że wszystko będzie dobrze? :P


    Ja przechodzilam w 35 tygodniu boze myslalam ze rodze i mierzylam dlugosc skurczy

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze!

    U mnie też dziś przeboje..o 5 rano silne bóle brzucha. Szybko do łazienki i maskara... przeczyściło mnie górą i dołem. Dwa takie ataki miałam w ciągu godziny i się skończyło. Musiałam zjeść coś nieświeżego wczoraj. Zawsze żołądek miałam mocny i nic nigdy mi nie szkodziło ale w ciąży wiadomo organizm się nie broni... Oczywiście do kolejnego USG będę cała w nerwach :/ Czy któraś z was przechodziła w ciąży zatrucie pokarmowe i mnie uspokoi, że wszystko będzie dobrze? :P
    Nie wiem czy mialam zatrucie pokarmowe ale kilka razy odkad zaszlam w ciaze mialam szybkie spotkanie z toaleta, jednak tylko "dolna strona":p byc moze to objaw ciazowy:)

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo mi tekst. Mialam zatrucie przez 2 dni oczywiscie weekend a zadzwonic moglam dopiero w pon rano. Kazal wziac smecte ale to byl juz 3 trymestr wiec wszystko juz bylo uksztaltowane. Musisz zapytac gina.

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Nie wiem czy mialam zatrucie pokarmowe ale kilka razy odkad zaszlam w ciaze mialam szybkie spotkanie z toaleta, jednak tylko "dolna strona":p byc moze to objaw ciazowy:)

    Mam tak samo prawie codziennie po przebudzeniu ;)

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy tez od poczatku ciazy co chwile biegacie siusiu? Co prawda bardzo duzo pije bo ciagle czuje pragnienie ale potrafie pojsc do toalety 3-4 razy w ciagu godziny. Tak sobie mysle ze moze jakas infekvje zlapalam (chociaz nic nie swedzi ani nie piecze) ale staram sie powiazac te symptomy z plamieniami. Moze to tylko jakas infekcja i z dzidzia wszystko ok:)

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jestescie juz na L4?

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się chyba już jako ostatnia marcowa mamusia 2017 termin według om 30.03.2017 ciężko będzie mi was nadrobić ;) ale postaram się przejrzeć co tam pisalyscie ciekawego ostatnio :)

    Wonderwall, Tosia 1981, nick nieaktualny, MatyldaG, Fedra, jenny88, Fipsik lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ