Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 19 marca, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Ja czuję że przenoszę tą ciążę i urodzę tak z tydzień po terminie 🙈 dobrze dla mojego oka ale gorzej dla psychiki. Jedynie co to ma nadzieję że obejdzie się bez indukcji. Dzisiaj zacznę brać wiesiolek, masaż krocza co drugi dzień, a jak od okulistki będzie zielone światło to wejdzie sprzątanie i przytulanki z mężem. Może uda się coś zdziałać.

    Trzymam kciuki :) mi jeszcze fizjoterapeutka uroginekologiczna poleciła siadać sobie na ciepłym termoforze z pestek wiśni przed masazem krocza. Póki co efektów brak, ślę przynajmniej mam poczucie że coś robię

    Kłębuszek, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 19 marca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) dziewczyny po porodach, jak u was bylo ze spdkiem wagi niemowlaka? U nas 7% pompierwszej do bi e czyli już nie może więcej spasc, Nie kazali jeszcze dokarmiać, ale to już sporoi dziś la wisiec na piersi. I mnie pokarmu jeszcze nie ma, siary tylko pojedyncze kropelki I piersi miekkie. Probowalam dokarmic w nocy ale pogardzil mm I butelka totalnie

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 19 marca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Dzien dobry :) dziewczyny po porodach, jak u was bylo ze spdkiem wagi niemowlaka? U nas 7% pompierwszej do bi e czyli już nie może więcej spasc, Nie kazali jeszcze dokarmiać, ale to już sporoi dziś la wisiec na piersi. I mnie pokarmu jeszcze nie ma, siary tylko pojedyncze kropelki I piersi miekkie. Probowalam dokarmic w nocy ale pogardzil mm I butelka totalnie

    Mieliśmy podobny spadek po pierwszej dobie, to że piersi są miękkie też jest normalne, nie trzeba dokarmiać jeśli nic poza tym się nie dzieje. Przystawiajcie się na spokojnie i dajcie sobie czas. 🤗

    alta marea lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 19 marca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Dzien dobry :) dziewczyny po porodach, jak u was bylo ze spdkiem wagi niemowlaka? U nas 7% pompierwszej do bi e czyli już nie może więcej spasc, Nie kazali jeszcze dokarmiać, ale to już sporoi dziś la wisiec na piersi. I mnie pokarmu jeszcze nie ma, siary tylko pojedyncze kropelki I piersi miekkie. Probowalam dokarmic w nocy ale pogardzil mm I butelka totalnie
    U nas po pierwszej dobie było 5%, a po drugiej dobiło do 7%

    alta marea lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 19 marca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokarmialam mm u nas bardzo maly ten spadek był nie chcialam siedziec w szpitalu.
    U mnie dzisiaj zlosliwość rzeczy wszystkie sorzety sie cos dzisiaj psują a potem znowu dzialają. I nosiboo cos zacząl mi szwankować nie uruchamia się ale wina chyba w przycisku napisałam reklamacje i zanówilam nowy katarek bo ten stary juz sie nie nadaje do uzytku a napewno jeszcze dlugo nam posłuży. Mam madzieje że jednak mi wyslą nowy sprzet bo jest to o wiele wygodniejsze niz katarek a maly przy ulewaniu ma zanieczyszczony nos kiedys myslalam ze to katar :D a dziecko dostaje takiej sapki
    Leon zasnąl mi w chuscie dziewczyny jesli nie macie to polecam mega sie uspakaja pewnie dlatwgo ze jest scisniety :D ogolnie polecam chuste i otulacz naprawde uspakaja ;) oczywiscie szumy też ;)

    Kasiastaraczka, alta marea lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 19 marca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Ja dokarmialam mm u nas bardzo maly ten spadek był nie chcialam siedziec w szpitalu.
    U mnie dzisiaj zlosliwość rzeczy wszystkie sorzety sie cos dzisiaj psują a potem znowu dzialają. I nosiboo cos zacząl mi szwankować nie uruchamia się ale wina chyba w przycisku napisałam reklamacje i zanówilam nowy katarek bo ten stary juz sie nie nadaje do uzytku a napewno jeszcze dlugo nam posłuży. Mam madzieje że jednak mi wyslą nowy sprzet bo jest to o wiele wygodniejsze niz katarek a maly przy ulewaniu ma zanieczyszczony nos kiedys myslalam ze to katar :D a dziecko dostaje takiej sapki
    Leon zasnąl mi w chuscie dziewczyny jesli nie macie to polecam mega sie uspakaja pewnie dlatwgo ze jest scisniety :D ogolnie polecam chuste i otulacz naprawde uspakaja ;) oczywiscie szumy też ;)

    A jaką masz chustę?

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 19 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile tu dzieciaczków się urodziło podczas gdy mnie nie było. Gratuluję wszystkim mamusiom 🩷

    Melduję, że ja jeszcze w dwupaku i pewnie sobie poczekam przynajmniej do terminu , choć tydzień temu rozwarcie już było na palec no ale nic się nie dzieje, brzuch wysoko, napinania brzucha jakieś są wieczorami ale to wiecie 😄

    Ktoś tu jeszcze został do porodu?

    Kasiastaraczka, bambusek-94, Katt, Carla lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 19 marca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    Ile tu dzieciaczków się urodziło podczas gdy mnie nie było. Gratuluję wszystkim mamusiom 🩷

    Melduję, że ja jeszcze w dwupaku i pewnie sobie poczekam przynajmniej do terminu , choć tydzień temu rozwarcie już było na palec no ale nic się nie dzieje, brzuch wysoko, napinania brzucha jakieś są wieczorami ale to wiecie 😄

    Ktoś tu jeszcze został do porodu?
    Zaktualizowałam pierwszą stronę 😄🥰zerknij

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 19 marca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah widzę, 9 mamusiek jeszcze. To czekanie na poród mnie najbardziej stresuje, czasem już bym chciała by właśnie wzięło mnie z nienacka, szybka akcja i po sprawie, a nie czekanie, 12 godzin w bólach albo nie daj los indukcja po terminie 🫣

  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2737

    Wysłany: 19 marca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Dzien dobry :) dziewczyny po porodach, jak u was bylo ze spdkiem wagi niemowlaka? U nas 7% pompierwszej do bi e czyli już nie może więcej spasc, Nie kazali jeszcze dokarmiać, ale to już sporoi dziś la wisiec na piersi. I mnie pokarmu jeszcze nie ma, siary tylko pojedyncze kropelki I piersi miekkie. Probowalam dokarmic w nocy ale pogardzil mm I butelka totalnie
    U nas po pierwszej dobie był spadek 8,5% czyli z 3500 g na 3200 g. Mała ciągle wisiała mi na cycu, ale jeszcze nie miałam pokarmu i płakała. W nocy z 2 na 3 dobę dokarmiłam ją trochę mieszanką i odbiła w piątek przy wypisie do 3250 g. W domu za to jak ruszyła laktacja to nieźle koksi 😅 w poniedziałek miała już 3400 g, a dzisiaj kolejne ważenie.

    Zosia a Ty masz chustę tkaną czy elastyczną? Dostałam od koleżanek na Baby Shower indywidualne, domowe warsztaty z chustonoszenia - będziemy się pewnie niedługo umawiać z mężem na spotkanie 😊

    Kasiastaraczka, alta marea lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 19 marca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A jaką masz chustę?
    Elastyczna naprawde bardzo prosto sie wiaze mialam pozyczona chuste z córką kólkowa ale totalnie nie umialam tego wiazać a ta bardzo szybko ;)

    Sagi lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 19 marca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    U nas po pierwszej dobie był spadek 8,5% czyli z 3500 g na 3200 g. Mała ciągle wisiała mi na cycu, ale jeszcze nie miałam pokarmu i płakała. W nocy z 2 na 3 dobę dokarmiłam ją trochę mieszanką i odbiła w piątek przy wypisie do 3250 g. W domu za to jak ruszyła laktacja to nieźle koksi 😅 w poniedziałek miała już 3400 g, a dzisiaj kolejne ważenie.

    Zosia a Ty masz chustę tkaną czy elastyczną? Dostałam od koleżanek na Baby Shower indywidualne, domowe warsztaty z chustonoszenia - będziemy się pewnie niedługo umawiać z mężem na spotkanie 😊
    Super prezent ❤️

    Ja mam chustę i tkaną i elastyczną i kółkowa
    Kółkowa nie moje klimaty
    Tkana super dla mnie
    A elastyczna dostałam w tej ciąży od koleżanki, więc dopiero będę ją motać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 12:07

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 19 marca, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alta mi mala spadla z wagi prawie 9 procent, dokadmialam zeby pójść do domu. W domu daje tylko moje mleko, dziecko przybiera lepiej niż dobrze. Butelka z mm byla dla mnie tylko po to zeby nie trzymali nas w nieskończoność na oddziale

    alta marea lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 19 marca, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizyte polożnej i powiem szczerze chcialabym juz zeby siw to skończyło bo totalnie dzien mam rozwalony przychodzi na 12
    Jutro maz po prqcy zabiera córke i jada do wujka ale cudownie :)

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 19 marca, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a na wyjściu ze szpitala dostawaliscie paczki typu niebieskie pudełko? Jestem ciekawa co macie w takich paczkach

    U nas były teraz 2 książeczki, chusteczki nawilżane z Lidla,2 próbki kosmetyków i książeczka o rozwoju dziecka i chyba tyle

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 19 marca, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaliczyłam dzisiaj pierwsza nockę sama z małą, bo maz ma trzecie zmiany. I fajnie nam to wyszło, nakarmiłam ją o 22.30 potem mialam pobudkę o 2.30 na sesję z laktatorwm i ona też wtedy sie obudziłam wiec w czasie odciągania dałam jej mleko i później o 6 pobudka na laktkator i ona,też wtedy jadla. Potem wyprawiłam starszaków do szkoly, i udalo mi sie jeszcze godzinkę przespać z mezem i dzieckiem. Naprawdę fajne mamy te nocki :)

    Kłębuszek, Pfry, Kokosq, Daga121222, Katt, Sagi, Kasiastaraczka, aqq, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 19 marca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny a na wyjściu ze szpitala dostawaliscie paczki typu niebieskie pudełko? Jestem ciekawa co macie w takich paczkach

    U nas były teraz 2 książeczki, chusteczki nawilżane z Lidla,2 próbki kosmetyków i książeczka o rozwoju dziecka i chyba tyle
    Tak plyn do prania mala saszetka , krem maly , pieluszka, ksiażkai juz nie pamietam czy cos jeszcze bylo.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 19 marca, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny a na wyjściu ze szpitala dostawaliscie paczki typu niebieskie pudełko? Jestem ciekawa co macie w takich paczkach

    U nas były teraz 2 książeczki, chusteczki nawilżane z Lidla,2 próbki kosmetyków i książeczka o rozwoju dziecka i chyba tyle
    U mnie podobnie, u nas jeszcze rozdawali kocyki od władz województwa małopolskiego. Swoją drogą bardzo ładne :)

    Kasiastaraczka, ZOSIA88 lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2537 4365

    Wysłany: 19 marca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny a na wyjściu ze szpitala dostawaliscie paczki typu niebieskie pudełko? Jestem ciekawa co macie w takich paczkach

    U nas były teraz 2 książeczki, chusteczki nawilżane z Lidla,2 próbki kosmetyków i książeczka o rozwoju dziecka i chyba tyle
    Ja w paczce miałam dwie książeczki dla dziecka, paczkę mokrych chusteczek, próbkę pieluszek (chyba 3), maść alantan plus, próbkę płynu do prania Lovela i jakieś książeczki/ulotki o rozwoju i karmieniu piersią

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2537 4365

    Wysłany: 19 marca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zaliczyłam dzisiaj pierwsza nockę sama z małą, bo maz ma trzecie zmiany. I fajnie nam to wyszło, nakarmiłam ją o 22.30 potem mialam pobudkę o 2.30 na sesję z laktatorwm i ona też wtedy sie obudziłam wiec w czasie odciągania dałam jej mleko i później o 6 pobudka na laktkator i ona,też wtedy jadla. Potem wyprawiłam starszaków do szkoly, i udalo mi sie jeszcze godzinkę przespać z mezem i dzieckiem. Naprawdę fajne mamy te nocki :)
    O to super wyglądała Wasza noc 🥰

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 598 599 600 601 602 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ