Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 kwietnia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówią, że wyjdę.
    Jeszcze usg i ranę zobaczą i najwyżej antybiotyk do domu.

    Kokosq, Kłębuszek, Daga121222, Kasiastaraczka, Katt, Sagi, bambusek-94, Truskawkowykompot, alta marea, aqq, Pfry, Dżozu, _Hope lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam niedawno telefon że zwolnił się termin do polecanej w okolicy osteopatki dla dzieci. Mamy podjechać, mam nadzieję że to pomoże. Mamy takie zamknięte koło - jest problem z buzią i łapaniem piersi, dużo łapie powietrza a potem jest problem z bąkami. Namiętnie daje mu od dwóch dni sab simplex ale niewiele pomaga. Trzymajcie kciuki za wizytę.

    A co do piersi to historia z wczoraj - jadłam ze starszym obiad, zrobiłam kotlety a ostatnio nie bardzo mu pasowały, zajadał się, pomyślałam że bardzo się cieszę że mu smakują i w tym momencie jak poczyłam takie nabrzmiałe piersi i jak trysnęło ze mnie to myślałam że wkładki nie wytrzymają. A żeby było śmiesznej to chwilę przed obiadem młody siedział na cycu 🙈

    Sagi, Kłębuszek, Kasiastaraczka, Daga121222, Dżozu lubią tę wiadomość

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam kilka dni takiego strasznego nawału. Odciągałam laktatorem parę razy dziennie dużo więcej niż kazali, bo zalecane 30ml nie robiło żadnej różnicy. Na szczęście nagle przeszło, gdzieś po tygodniu.

    Kokosq lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Hej, wbijam zza krzaczka :) bibulkami się nie stresujcie, powinno się sprawdzic wyniki po co najmniej 21 dniach :) wtedy wszytskie są wykonane. Na dole jesli wszystko jest ok jest info, ze nie wymaga dalszej diagnostyki. Jesli cos wyjdzie to wysyłają list polecony :)

    Dzięki! Czyli jak znam pocztę to jeszcze wycieczka z awizo nas czeka. Poprzednim razem chociaż zwykłym listem wysłali :D

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie wczoraj od 23 do 2 w nocy skurcze ale potem oczywiście się wyciszyły... już nie mam sił do tego. Mam wrażenie że moje ciało nie ogarnia jak rozchulać te skurcze. To już w sumie było 3 podejście. Pół nocy nie spałam, czuję się fatalnie fizycznie i psychicznie :/ wiem że jeszcze jest czas ale z każdym dniem mam mniej sił i chęci. No I martwię się czy z bobo wszystko ok, czy czegoś nie przeoczę.

    No i jutro wieczorem mam wizytę u gina, do której miałam nie dotrwać. To się doktorek zdziwi xd ale przynajmniej mnie zbada i będzie wiadomo co tam się dzieje i czy jest bezpiecznie.

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbliża się pełnia księżyca więc myślę, że nasze porody w końcu ruszą 😄 Chociaż ja to obstawiam świąteczne dziecko 😄

    Arga, Sagi, Kłębuszek, bambusek-94, Kokosq, Katt, Kasiastaraczka, Carla, Daga121222, Pfry, Dżozu lubią tę wiadomość

  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie wczoraj od 23 do 2 w nocy skurcze ale potem oczywiście się wyciszyły... już nie mam sił do tego. Mam wrażenie że moje ciało nie ogarnia jak rozchulać te skurcze. To już w sumie było 3 podejście. Pół nocy nie spałam, czuję się fatalnie fizycznie i psychicznie :/ wiem że jeszcze jest czas ale z każdym dniem mam mniej sił i chęci. No I martwię się czy z bobo wszystko ok, czy czegoś nie przeoczę.

    No i jutro wieczorem mam wizytę u gina, do której miałam nie dotrwać. To się doktorek zdziwi xd ale przynajmniej mnie zbada i będzie wiadomo co tam się dzieje i czy jest bezpiecznie.
    W drugiej ciąży gin mi zrobił taki masaż szyjki na ostatniej wizycie i później jeszcze seksy w nocy z mężem że po północy zaczełam rodzić.
    Możesz odgapić ode mnie pomysł i powiedz ginowi że chcesz masażyk 😄

    Ja tam teraz czekam spokojnie 10 dni po terminie na naturalny rozwój wydarzeń. Niecierpliwie się mega ale wolę jakoś tak tym razem bez tych masaży itp 🫣 Nie cierpię tego pchania paluchów przez obce osoby 🫣

    Wg daty zapłodnienia a były seksy u nas 2 razy w odstępie 2 dni to termin mi wychodzi jakoś właśnie za kilka dni, to ja się jeszcze nie spinam.

    bambusek-94, Kokosq, Katt, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 1 kwietnia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Truskawkowykompot właśnie myślałam o tym masażu i jeśli mi lekarz zaproponuje to się zgodzę. Ale sama chyba nie będę naciskać.
    Zazdroszczę Ci tego spokoju 🙂 u mnie jednak emocje biorą już górę... obstawiam że to przez to że lekarz i położna tak mnie nastawili że sprawnie pójdzie. Jakby nic nie mówili to bym nie miała oczekiwań.
    No nic, u nas wyszło słońce więc idę na spacer i na kawę do kawiarni. Zrobię cos miłego dla siebie i postaram się zrelaksować 🙂

    Kłębuszek, Kokosq, Kasiastaraczka, Carla, Katt lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 1 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie wczoraj od 23 do 2 w nocy skurcze ale potem oczywiście się wyciszyły... już nie mam sił do tego. Mam wrażenie że moje ciało nie ogarnia jak rozchulać te skurcze. To już w sumie było 3 podejście. Pół nocy nie spałam, czuję się fatalnie fizycznie i psychicznie :/ wiem że jeszcze jest czas ale z każdym dniem mam mniej sił i chęci. No I martwię się czy z bobo wszystko ok, czy czegoś nie przeoczę.

    No i jutro wieczorem mam wizytę u gina, do której miałam nie dotrwać. To się doktorek zdziwi xd ale przynajmniej mnie zbada i będzie wiadomo co tam się dzieje i czy jest bezpiecznie.

    Współczuje, ale już jesteś blisko 🤞zaraz będziecie się tulić 💙 u mnie skurczy nie ma, chyba że pobolewania brzucha to są skurcze, ale jest tylko kilka w ciągu dnia, zero regularności. W nocy też kiepsko śpię. Budzę się na siku o 3:30 a potem to już takie krótkie drzemki i budzenie się co 30min-1h. Także zero energii. Ale jeszcze względnie spokój, bo gdzieś tam czuję że urodzę po terminie. Daję sobie czas do poniedziałku/wtorku, potem zacznę się niecierpliwić 😆 dzisiaj może spróbuję herbaty z liści malin ja dostanę w aptece i ananasa. Do tego spacer, piłka i chodzenie po schodach.

    bambusek-94 lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 kwietnia, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg dobre, czekam na wypisy. Juz mnie głowa z tej ekscytacji boli

    Sagi, bambusek-94, Kokosq, Katt, alta marea, Kłębuszek, Kasiastaraczka, aqq, Carla, Daga121222, _Hope lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 1 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @bambusek może to będzie twój dzień 😃
    @Arga super wieści!


    U nas jest takie zaostrzenie tradziku ze az mi slabo. Wszedzie ma na buzi nawet na powiekach. Dodatkowo to się tak zaognia od płaczu itp, jakby cala buzka plonela. Zamowilismy kilka rzeczy do pielęgnacji, zobaczymy jak będzie. Daje mu tydzień żeby zaczelo sie cofac, jak nie to lekarz 😭 bardzo mnie to stresuje obecnie bo naprawde słabo to wyglada.

    W ogóle synu moj idzie w mase na kp - nasze ulewanie podobno jest z przejedzenia bo taki cycoholik. Przybrał 300g w 6 dni 😂

    Umówiliśmy się do osteopaty, sprawdzimy czy wszystko ok po cc i popracujemy nad napięciem buźki bo trochę się za bardzo spina przy przystawianiu i mnie wciąż boli.

    Sagi, Kasiastaraczka, Carla, Kokosq, Katt, bambusek-94, _Hope lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 1 kwietnia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Usg dobre, czekam na wypisy. Juz mnie głowa z tej ekscytacji boli
    Aa super, cieszę się że wychodzicie
    Staś jest dalej Stasiem? 😄

    Ja to miałam taki nawał, że nawet spod pachy mi mleko leciało -pierwszy raz takie coś,ale byłam na to przygotowana. Kiedyś jak byłam na usg piersi to lekarka mówi, że nawet pod pachami mam te gruczoły i pytała czy miałam kiedyś wypływ mleka 🙃 nigdy nie miałam, aż do teraz 🙃

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 1 kwietnia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, a mi krwawienie wróciło, było już tak szczątkowe plamienie na małej wkładce, a teraz mija 14 dni od porodu i znowu pojawiła się gęsta bordowa krew 🙈 i przeprosiłam się z podpaskami i majtasami.

    Niby normalne, ale człowiek się łudził, że ten etap mam za sobą.

    alta marea lubi tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przestałam udzielać i odzywać bo jestem mega zestresowana i nerwowa po poniedziałku niestety mi nie przeszło a Leon dalej ulewa na dodatek walczymy z córki kaszlem i smarkami a w zasadzie ja głownie walcze bo mąz w pracy, jestem bardzo zmęczona macierzyństwem . Corka jest mam wrazenie teraz bardziej wymagająca niż syn co troche mamo mamo
    U nas tez byl tradzik ale przemywam przegotowaną woda i uzywalam tez bephanthen sensiderm pomogło i kapalam tez w oliatium i oleju ze slodkich migdałów.
    Liczyłam na go że te przedszkole nam ułatwi a tutaj pójdzie wyleczona i za 3 dni znowu infekcja aż mnie zastanawia jak to możliwe zeby wracala zdrowa bez objwow kataru kaszlu i po 3 / 4 dniach znowu to samo wczoraj walczyłam z goraczka u córki ale Leon też był bardzo marudny prężył się ciezko mi sie go w ogóle karmiło :/

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Aa super, cieszę się że wychodzicie
    Staś jest dalej Stasiem? 😄

    Ja to miałam taki nawał, że nawet spod pachy mi mleko leciało -pierwszy raz takie coś,ale byłam na to przygotowana. Kiedyś jak byłam na usg piersi to lekarka mówi, że nawet pod pachami mam te gruczoły i pytała czy miałam kiedyś wypływ mleka 🙃 nigdy nie miałam, aż do teraz 🙃
    Dalej Staś.
    Niesamowite to co mówisz z tym mlekiem. Karmienie spod pachy nabiera nowego znaczenia 🤣

    Kasiastaraczka, Sagi, Katt, Kokosq, alta marea, _Hope lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 1 kwietnia, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nierozpakowane dziewczyny, cały czas trzymam za Was kciuki 🤞🏻❤️ może pełnia na Was zadziała 🤭

    @Arga jak super, że wychodzicie dziś do domu! 🥳

    @Katt, oby ta wizyta pomogła! Daj znać po ☺️ bo też planujemy taką wizytę

    @Alta, u nas też zaostrzenie trądziku 🥺 (jeśli to rzeczywiście to), przemywam wodą przegotowaną, solą fizjologiczną i nawet próbuje swoim mlekiem. Na razie mało co pomaga.
    Jutro prawdopodobnie będzie już ostatni raz u mnie położna i zamierzam zapytać czy zostawić to na przeczekanie, czy wybrać się do pediatry.
    Ma wysypaną twarz, szyję i dekolt.

    @Zosia współczuję Ci strasznie, że ta córeczka tak choruje 😩 dużo zdrówka dla niej!

    Kłębuszek, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 1 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co za magię stosują osteopaci ale nie chce mi się wierzyć że tak można zmienić dziecko w ciągu pół godziny. Jakieś hokus pokus, tu dotknęła, tam nacisnęła i okazuje się że moje dzicko potrafi otworzyć szeroko buzię i ładnie złapać pierś. Co prawda nadal skubie ale to bez porównania. Mam masować buzie i dać znać za kilka dni jak sytuacja. Tym bardziej że wiem po sobie i tym co moja osteopatka ze mną zrobiła - efekt przychodzi z czasem. Wróciliśmy do domu, śpi sobie pod oknem, puszcza bąki bez spięcia. Jak by mi ktoś dziecko podmienił.

    Sagi, Arga, Kasiastaraczka, Carla, Pfry, Daga121222, bambusek-94, alta marea, Dżozu, Kłębuszek, _Hope lubią tę wiadomość

  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 kwietnia, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już w domu.

    Pfry, Sagi, Daga121222, Kasiastaraczka, bambusek-94, alta marea, aqq, Dżozu, Kłębuszek, Katt, Carla, Kokosq, _Hope lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2737

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga - w koooońcu! Co za ulga! Odpoczywaj!!! 🥳💪

    Arga lubi tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2536 4363

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Nie wiem co za magię stosują osteopaci ale nie chce mi się wierzyć że tak można zmienić dziecko w ciągu pół godziny. Jakieś hokus pokus, tu dotknęła, tam nacisnęła i okazuje się że moje dzicko potrafi otworzyć szeroko buzię i ładnie złapać pierś. Co prawda nadal skubie ale to bez porównania. Mam masować buzie i dać znać za kilka dni jak sytuacja. Tym bardziej że wiem po sobie i tym co moja osteopatka ze mną zrobiła - efekt przychodzi z czasem. Wróciliśmy do domu, śpi sobie pod oknem, puszcza bąki bez spięcia. Jak by mi ktoś dziecko podmienił.
    Dajesz mi nadzieję tym wpisem! Mam nadzieję, że nam też chociaż częściowo pomoże 🙂

    Katt lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 626 627 628 629 630 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ