Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Umówiłam w końcu bioderka przed samym 6 tygodniem 🫣
    My mamy dopiero w 8 tygodniu 🫣

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Kolejny piękny dzień, odkąd wstałyśmy rano to mała spała niecałą godzinę, a tak to je albo się drze 🫣 Mleko mam na pewno, a ona o dziwo nie ulewa dziś jakoś strasznie 🤔 Może żołądek urósł przez noc :P
    Widzę, że nasze dzieci uwielbiają spać w dzień 😵‍💫😅
    Nie dość, że Wika obudziła się o 3 i do około 5:30 nie spała, po czym wstała o 7 i miała później dwie drzemki po 20 minut na mnie. To dopiero koło 15 udało mi się ją położyć i śpi, mogłam wreszcie zjeść obiad i odpocząć 🫣

    Dziś mamy wizytę u osteopaty, ciekawa jestem jak będzie. Ale po różnych opiniach jestem dobrze nastawiona 🙂

    Arga, aqq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Tak ja też podpisuję się pod piciem, a przyznam że nigdy dużo nie piłam. Kupiłam sobie bidon litrowy i pilnuję żeby wypijać dwa bidony w ciągu dnia, głównie zabieram go na karmienia i popijam podczas. Do posiłków piję osobno. No i radą złoto od położnej - pić w nocy. Faktycznie wypijam ok pół litra też podczas nocnych karmień.
    To jest dobry patent z tą butelką, też mam tylko, że 500 ml, ale wtedy wiem ile wypiłam 🙂 choć bywa tak, że nie bardzo mam czas na to i muszę tego bardziej pilnować 🫣

    alta marea lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Widzę, że nasze dzieci uwielbiają spać w dzień 😵‍💫😅
    Nie dość, że Wika obudziła się o 3 i do około 5:30 nie spała, po czym wstała o 7 i miała później dwie drzemki po 20 minut na mnie. To dopiero koło 15 udało mi się ją położyć i śpi, mogłam wreszcie zjeść obiad i odpocząć 🫣

    Dziś mamy wizytę u osteopaty, ciekawa jestem jak będzie. Ale po różnych opiniach jestem dobrze nastawiona 🙂
    Trzymam kciuki za wizytę u osteopaty 🙂

    Przyszła Wam już wyprawka warszawiaka?

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Trzymam kciuki za wizytę u osteopaty 🙂

    Przyszła Wam już wyprawka warszawiaka?
    Jeszcze nie, bo okazało się, że czegoś brakowało we wniosku i mąż musiał poprawić. Ale napisali maila dopiero po 30 dniach 😝
    A Wy już dostaliście?

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 14 kwietnia, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Widzę, że nasze dzieci uwielbiają spać w dzień 😵‍💫😅
    Nie dość, że Wika obudziła się o 3 i do około 5:30 nie spała, po czym wstała o 7 i miała później dwie drzemki po 20 minut na mnie. To dopiero koło 15 udało mi się ją położyć i śpi, mogłam wreszcie zjeść obiad i odpocząć 🫣

    Dziś mamy wizytę u osteopaty, ciekawa jestem jak będzie. Ale po różnych opiniach jestem dobrze nastawiona 🙂
    O, to u nas podobnie. Wstaje zwykle koło 5-6 i z krótką drzemką usypia dopiero po 13 albo i lepiej..

    My we wtorek idziemy z małą do fizjo, który jest też osteopatą i potem na usg bioderek jeszcze, a popołudniu mam ginekologa, dobrze, że mąż wolne wziął wtedy

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Jeszcze nie, bo okazało się, że czegoś brakowało we wniosku i mąż musiał poprawić. Ale napisali maila dopiero po 30 dniach 😝
    A Wy już dostaliście?
    My też nie, ale złożyłam wniosek dopiero 27 marca
    Właśnie jestem ciekawa czy czegoś nie brakuje

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj była położna pobrać krew i młody waży już 3100 więc jest dobrze 🙂 wyliczyła, że około 41 gram na dobę wychodzi więc jestem już zadowolona. Wagę urodzeniową odzyskał, trochę później niż w drugim tygodniu ale nie przejmuje się przez te nasze przejścia, jest dobrze 🙂

    Daga121222, aqq, Sagi, Kłębuszek, Kokosq, Kasiastaraczka, bambusek-94, _Hope, alta marea, Pfry, Dżozu, Katt lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Wczoraj była położna pobrać krew i młody waży już 3100 więc jest dobrze 🙂 wyliczyła, że około 41 gram na dobę wychodzi więc jestem już zadowolona. Wagę urodzeniową odzyskał, trochę później niż w drugim tygodniu ale nie przejmuje się przez te nasze przejścia, jest dobrze 🙂
    To naprawdę dobra wiadomość 🤗 ładnie przybiera na wadze

    Arga lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga super, że synek ładnie przybiera :)


    Daga i jak po wizycie?

    Arga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 15 kwietnia, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    Arga super, że synek ładnie przybiera :)


    Daga i jak po wizycie?
    Właśnie miałam pisać 🙂
    Wczoraj byliśmy z małą u osteo, ma wzmożone napięcie mięśniowe najbardziej po prawej stronie, ale jest to do wyćwiczenia 🙂 kolejną wizytę mamy za półtora tygodnia i zobaczymy czy coś pomogło. Ogólnie powinno to pomóc też na jej lepszy sen 😄 Dodatkowo ma niewielką asymetrię. Jestem pozytywnie nastawiona.
    Malutka ma też powiększony węzeł chłonny po prawej stronie (wyczułam go 4 dni temu), osteo powiedziała, że może być to od tego napięcia, ale skonsultujemy to u pediatry na szczepieniu.

    Jestem też po dzisiejszej wizycie u ginekologa, ogólnie wszystko wygląda dobrze, jedynie w środku jeszcze goi się rana 🫣 za miesiąc mam wizytę kontrolną.
    Moje lekkie krwawienie, które teraz miałam przez 5 dni to prawdopodobnie moja pierwsza nieregularna miesiączka 🤔 bo nic nie wskazuje na to, żeby coś tam innego się działo.
    Mam skierowanie do urologa i do ortopedy (boląca kość ogonowa, która ewidentnie jest mocno ruchoma).
    Zapisałam się też na pobranie wymazu na HPV

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 10:07

    Sagi, bambusek-94, Kasiastaraczka, aqq, _Hope, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Mały dziś kończy 4 tygodnie, była położna i ma 5 kg równo 😂

    Nie wierzę 🫢 on jest taki długi i duży, że ledwo się na wagę mieści. Noce są w ok, ale bywa, że wstaje zamiast jak zwykle o godzinie 6 - 7 to o 5 bączki go męczą i już do 11-12 oka nie zmruży i wisi na mnie, nie da się odłożyć i jem śniadanie z leniwcem na mnie. Spacerki lubi, jedzenie jak widać też, z leżeniem na brzuchu dość opornie, drze się, wścieka.

    Pierwsze za małe ubranka już odłożone.

    Także od dzisiaj mam w domu niemowlaka, a nie noworodka. A przepraszam to od jutra 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 11:01

    Kasiastaraczka, aqq, _Hope, Sagi, Pfry, Daga121222, bambusek-94, Arga, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas właśnie była położna, być może ten pomiar od pediatry wcale nie był taki przekłamany, bo dziś już 4890 mamy także rośnie jak na drożdżach. Nóżki ma jak takie serdelki 😂😘

    U nas skok w pełni, nadal sporo krzyku, wiszenia na cycu i ciężko odłożyć..

    Daga super, że jesteście zadowoleni po wizycie. Jak wrażenia, że teraz to u każdego dziecka się coś się znajdzie jak już się sprawdza.. Ciekawe co u nas wyjdzie..

    Sagi, Carla, Daga121222 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Carla,To ładnie przybiera maluch 😃 u nas była położna w zeszłą sobotę, mały w dniu wypisu ze szpitala 4200 a w ostatnią sobotę dwa tygodnie od wyjścia 4735 😂
    Ciekawa jestem ile wyjdzie na ważeniu za 3 dni może już 5 kg bo mały ciągle je 😂

    Przyszedł nam wczoraj podwójny wózek, zdecydowaliśmy się na Easy go duo flex i jaka to jest jakość 😍 wczoraj już zaliczyliśmy pierwszy spacer. Bardzo mi to ułatwi funkcjonowanie z dwójką jak już mąż wróci do pracy.

    _Hope, Sagi, Kasiastaraczka, bambusek-94, Daga121222, Carla, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nastąpił trochę cięższy okres.🫣 Mam nadzieję, że to ten skok rozwojowy.
    Tomuś ma kryzys snu w nocy i budzi się co chwilę 🥴 w dzień też niewiele lepiej śpi i jest niedokładny. 🙃 Mam nadzieję, że w przyszłości trochę pomoże mi nosidło..
    Starsze dzieci też mają jakiś okres buntu i szaleństwa.🤯🤯🤯 Może w taki sposób odreagowują zmiany...🤷‍♀️
    Będąc z trójką trochę zaniedbałam regularne odciąganie mleka bo po prostu nie wyrabiam czasowo i niestety produkcja trochę spadła a zapotrzebowanie rośnie.😔 Jak więcej dokarmiam mm to u Tomka pojawił się lekki problem z kupą.🥴

    Z dobrych informacji – wczoraj była u nas położna i Tomeczek nadal bardzo ładnie przybiera na wadze.🩵🧸 Wyszło, że ponad 50g na dobę.🫣

    Sagi, Kasiastaraczka, bambusek-94, Kokosq, Daga121222, aqq, Carla, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię mówienia o skokach rozwojowych, bo mam wrażenie że trochę się tego nadużywa i niektórzy wszystko tym tłumaczą, ale… chyba też przez to przechodzimy 🫣

    Kasiastaraczka, Carla, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj też 4 tygodnie i tez baczki od 5 rano co noc … generalnie od wczoraj mam wrażenie że piersi sa puste non stop no ale pieluchy pelne, więc chyba ok. Moze to już stabilizacja? Spimy srednio, mamy 3-4 pobudki między 23 a 6 rano, więc nie jest za komfortowo 😬 dzis była położna, mamy +1kg od wagi spadkowej (740 od urodzeniowej), nie ma dramatu. Nie wiecie jak sie liczy te srednie przyrosty? Od urodzeniowej, spadkowej czy dopiero od momentu, w którym wrócą do wagi urodzeniowej?
    Zamówiłam dziś Na szybko chuste elastyczna na kolejny miesiąc / dwa, niestety nsoidlo na nas wciąż za duże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 16:21

    Carla lubi tę wiadomość

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, cieszę się że Wasze bobasy tak ładnie przyrastają 😊 u nas dziś była położna i małemu brakuje tylko 10g do masy urodzeniowej, więc jest super!

    U nas w nocy (po ostatnim karmieniu przed snem) 2/3 karmienia. Mały jak dobrze pociągnie to śpi i 4h bez pobudki więc jest na prawdę nieźle ❤️ w ciągu dnia za to nadrabia i dużo wisi na cycu, ale od wczoraj udało nam się go kilka razy odłożyć do kołyski więc mamy kolejny sukces 😅 zdarza się że jak długo na mnie wisi i non stop chce jeść to dajemy mu małe porcję MM żebym się nie zajechała... ale nie mam z tym jakiegoś większego problemu. Przynajmniej będę mogła gdzieś wyjść i wiem że młody pociągnie butelkę.

    @Kokosq super że wózek spełnił Twoje oczekiwania, teraz nic tylko chodzić na spacerki 😊

    @Daga super że wizyta u osteo udana i jest plan działania dla poprawy komfortu i samopoczucia małej i waszego 🩷

    aqq, Carla, Arga, Kokosq, Kasiastaraczka, Daga121222, _Hope lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili do nas dzisiaj z labu od badań przesiewowych - powtórne badania w normie, więc córcia zdrowa! 🥳 Duża ulga, bo jednak nie ukrywam, ale stresowałam się tym 🥰 ponoć podwyższony poziom 17OHP zaraz po urodzeniu najpewniej związany był z tym, że miała wtedy jeszcze dużo moich hormonów, a u dorosłych są inne normy 🤗

    Gratuluję dziewczyny fajnych przyrostów mas maluszków! 🥰 U nas GG trochę mniej przybiera ostatnio, ale wciąż w normie (w Wielki Czwartek 4310 g, dzisiaj 4600 g) - myślę, że to związane jest z tym, że w końcu Malutka zaczęła ogarniać kiedy się najada, ostatni raz wymiotowała w Wielkanoc i dużo mniej ulewa, wcześniej ewidentnie się przejadała.

    Daga - fajnie, że jesteście zadowoleni z wizyty u osteopaty 🤗 te wszystkie dolegliwości, które opisałaś to kosmetyka - na pewno szybko je bez problemu ogarnięcie. Też się zastanawiamy czy warto podskoczyć do tego specjalisty, wszyscy teraz z dziećmi odwiedzają osteopatów 😅

    Dzisiaj pediatrka dała nam skierowanie do kardiologa, bo słyszała jakieś trzaski malutkie na serduszku. Myślę, że to z jej strony lekka nadgorliwość ale okej 😅 szczególnie, że Mała miała echo serca płodu i wszystko było idealnie. Niemniej jednak oczywiście to sprawdzimy 🤘

    Sagi, aqq, Carla, bambusek-94, Arga, Kokosq, Katt, Kasiastaraczka, Daga121222, _Hope lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję drzemki 🥲

    aqq lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ