Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Umówiłam w końcu bioderka przed samym 6 tygodniem 🫣
    My mamy dopiero w 8 tygodniu 🫣

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Kolejny piękny dzień, odkąd wstałyśmy rano to mała spała niecałą godzinę, a tak to je albo się drze 🫣 Mleko mam na pewno, a ona o dziwo nie ulewa dziś jakoś strasznie 🤔 Może żołądek urósł przez noc :P
    Widzę, że nasze dzieci uwielbiają spać w dzień 😵‍💫😅
    Nie dość, że Wika obudziła się o 3 i do około 5:30 nie spała, po czym wstała o 7 i miała później dwie drzemki po 20 minut na mnie. To dopiero koło 15 udało mi się ją położyć i śpi, mogłam wreszcie zjeść obiad i odpocząć 🫣

    Dziś mamy wizytę u osteopaty, ciekawa jestem jak będzie. Ale po różnych opiniach jestem dobrze nastawiona 🙂

    Arga, aqq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Tak ja też podpisuję się pod piciem, a przyznam że nigdy dużo nie piłam. Kupiłam sobie bidon litrowy i pilnuję żeby wypijać dwa bidony w ciągu dnia, głównie zabieram go na karmienia i popijam podczas. Do posiłków piję osobno. No i radą złoto od położnej - pić w nocy. Faktycznie wypijam ok pół litra też podczas nocnych karmień.
    To jest dobry patent z tą butelką, też mam tylko, że 500 ml, ale wtedy wiem ile wypiłam 🙂 choć bywa tak, że nie bardzo mam czas na to i muszę tego bardziej pilnować 🫣

    alta marea lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Widzę, że nasze dzieci uwielbiają spać w dzień 😵‍💫😅
    Nie dość, że Wika obudziła się o 3 i do około 5:30 nie spała, po czym wstała o 7 i miała później dwie drzemki po 20 minut na mnie. To dopiero koło 15 udało mi się ją położyć i śpi, mogłam wreszcie zjeść obiad i odpocząć 🫣

    Dziś mamy wizytę u osteopaty, ciekawa jestem jak będzie. Ale po różnych opiniach jestem dobrze nastawiona 🙂
    Trzymam kciuki za wizytę u osteopaty 🙂

    Przyszła Wam już wyprawka warszawiaka?

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Trzymam kciuki za wizytę u osteopaty 🙂

    Przyszła Wam już wyprawka warszawiaka?
    Jeszcze nie, bo okazało się, że czegoś brakowało we wniosku i mąż musiał poprawić. Ale napisali maila dopiero po 30 dniach 😝
    A Wy już dostaliście?

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 14 kwietnia, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Widzę, że nasze dzieci uwielbiają spać w dzień 😵‍💫😅
    Nie dość, że Wika obudziła się o 3 i do około 5:30 nie spała, po czym wstała o 7 i miała później dwie drzemki po 20 minut na mnie. To dopiero koło 15 udało mi się ją położyć i śpi, mogłam wreszcie zjeść obiad i odpocząć 🫣

    Dziś mamy wizytę u osteopaty, ciekawa jestem jak będzie. Ale po różnych opiniach jestem dobrze nastawiona 🙂
    O, to u nas podobnie. Wstaje zwykle koło 5-6 i z krótką drzemką usypia dopiero po 13 albo i lepiej..

    My we wtorek idziemy z małą do fizjo, który jest też osteopatą i potem na usg bioderek jeszcze, a popołudniu mam ginekologa, dobrze, że mąż wolne wziął wtedy

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Jeszcze nie, bo okazało się, że czegoś brakowało we wniosku i mąż musiał poprawić. Ale napisali maila dopiero po 30 dniach 😝
    A Wy już dostaliście?
    My też nie, ale złożyłam wniosek dopiero 27 marca
    Właśnie jestem ciekawa czy czegoś nie brakuje

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj była położna pobrać krew i młody waży już 3100 więc jest dobrze 🙂 wyliczyła, że około 41 gram na dobę wychodzi więc jestem już zadowolona. Wagę urodzeniową odzyskał, trochę później niż w drugim tygodniu ale nie przejmuje się przez te nasze przejścia, jest dobrze 🙂

    Daga121222, aqq, Sagi, Kłębuszek, Kokosq, Kasiastaraczka, bambusek-94, _Hope, alta marea, Pfry, Dżozu, Katt lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Wczoraj była położna pobrać krew i młody waży już 3100 więc jest dobrze 🙂 wyliczyła, że około 41 gram na dobę wychodzi więc jestem już zadowolona. Wagę urodzeniową odzyskał, trochę później niż w drugim tygodniu ale nie przejmuje się przez te nasze przejścia, jest dobrze 🙂
    To naprawdę dobra wiadomość 🤗 ładnie przybiera na wadze

    Arga lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga super, że synek ładnie przybiera :)


    Daga i jak po wizycie?

    Arga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 15 kwietnia, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    Arga super, że synek ładnie przybiera :)


    Daga i jak po wizycie?
    Właśnie miałam pisać 🙂
    Wczoraj byliśmy z małą u osteo, ma wzmożone napięcie mięśniowe najbardziej po prawej stronie, ale jest to do wyćwiczenia 🙂 kolejną wizytę mamy za półtora tygodnia i zobaczymy czy coś pomogło. Ogólnie powinno to pomóc też na jej lepszy sen 😄 Dodatkowo ma niewielką asymetrię. Jestem pozytywnie nastawiona.
    Malutka ma też powiększony węzeł chłonny po prawej stronie (wyczułam go 4 dni temu), osteo powiedziała, że może być to od tego napięcia, ale skonsultujemy to u pediatry na szczepieniu.

    Jestem też po dzisiejszej wizycie u ginekologa, ogólnie wszystko wygląda dobrze, jedynie w środku jeszcze goi się rana 🫣 za miesiąc mam wizytę kontrolną.
    Moje lekkie krwawienie, które teraz miałam przez 5 dni to prawdopodobnie moja pierwsza nieregularna miesiączka 🤔 bo nic nie wskazuje na to, żeby coś tam innego się działo.
    Mam skierowanie do urologa i do ortopedy (boląca kość ogonowa, która ewidentnie jest mocno ruchoma).
    Zapisałam się też na pobranie wymazu na HPV

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 10:07

    Sagi, bambusek-94, Kasiastaraczka, aqq, _Hope, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Mały dziś kończy 4 tygodnie, była położna i ma 5 kg równo 😂

    Nie wierzę 🫢 on jest taki długi i duży, że ledwo się na wagę mieści. Noce są w ok, ale bywa, że wstaje zamiast jak zwykle o godzinie 6 - 7 to o 5 bączki go męczą i już do 11-12 oka nie zmruży i wisi na mnie, nie da się odłożyć i jem śniadanie z leniwcem na mnie. Spacerki lubi, jedzenie jak widać też, z leżeniem na brzuchu dość opornie, drze się, wścieka.

    Pierwsze za małe ubranka już odłożone.

    Także od dzisiaj mam w domu niemowlaka, a nie noworodka. A przepraszam to od jutra 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 11:01

    Kasiastaraczka, aqq, _Hope, Sagi, Pfry, Daga121222, bambusek-94, Arga, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas właśnie była położna, być może ten pomiar od pediatry wcale nie był taki przekłamany, bo dziś już 4890 mamy także rośnie jak na drożdżach. Nóżki ma jak takie serdelki 😂😘

    U nas skok w pełni, nadal sporo krzyku, wiszenia na cycu i ciężko odłożyć..

    Daga super, że jesteście zadowoleni po wizycie. Jak wrażenia, że teraz to u każdego dziecka się coś się znajdzie jak już się sprawdza.. Ciekawe co u nas wyjdzie..

    Sagi, Carla, Daga121222 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Carla,To ładnie przybiera maluch 😃 u nas była położna w zeszłą sobotę, mały w dniu wypisu ze szpitala 4200 a w ostatnią sobotę dwa tygodnie od wyjścia 4735 😂
    Ciekawa jestem ile wyjdzie na ważeniu za 3 dni może już 5 kg bo mały ciągle je 😂

    Przyszedł nam wczoraj podwójny wózek, zdecydowaliśmy się na Easy go duo flex i jaka to jest jakość 😍 wczoraj już zaliczyliśmy pierwszy spacer. Bardzo mi to ułatwi funkcjonowanie z dwójką jak już mąż wróci do pracy.

    _Hope, Sagi, Kasiastaraczka, bambusek-94, Daga121222, Carla, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nastąpił trochę cięższy okres.🫣 Mam nadzieję, że to ten skok rozwojowy.
    Tomuś ma kryzys snu w nocy i budzi się co chwilę 🥴 w dzień też niewiele lepiej śpi i jest niedokładny. 🙃 Mam nadzieję, że w przyszłości trochę pomoże mi nosidło..
    Starsze dzieci też mają jakiś okres buntu i szaleństwa.🤯🤯🤯 Może w taki sposób odreagowują zmiany...🤷‍♀️
    Będąc z trójką trochę zaniedbałam regularne odciąganie mleka bo po prostu nie wyrabiam czasowo i niestety produkcja trochę spadła a zapotrzebowanie rośnie.😔 Jak więcej dokarmiam mm to u Tomka pojawił się lekki problem z kupą.🥴

    Z dobrych informacji – wczoraj była u nas położna i Tomeczek nadal bardzo ładnie przybiera na wadze.🩵🧸 Wyszło, że ponad 50g na dobę.🫣

    Sagi, Kasiastaraczka, bambusek-94, Kokosq, Daga121222, aqq, Carla, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię mówienia o skokach rozwojowych, bo mam wrażenie że trochę się tego nadużywa i niektórzy wszystko tym tłumaczą, ale… chyba też przez to przechodzimy 🫣

    Kasiastaraczka, Carla, Arga, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj też 4 tygodnie i tez baczki od 5 rano co noc … generalnie od wczoraj mam wrażenie że piersi sa puste non stop no ale pieluchy pelne, więc chyba ok. Moze to już stabilizacja? Spimy srednio, mamy 3-4 pobudki między 23 a 6 rano, więc nie jest za komfortowo 😬 dzis była położna, mamy +1kg od wagi spadkowej (740 od urodzeniowej), nie ma dramatu. Nie wiecie jak sie liczy te srednie przyrosty? Od urodzeniowej, spadkowej czy dopiero od momentu, w którym wrócą do wagi urodzeniowej?
    Zamówiłam dziś Na szybko chuste elastyczna na kolejny miesiąc / dwa, niestety nsoidlo na nas wciąż za duże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 16:21

    Carla lubi tę wiadomość

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, cieszę się że Wasze bobasy tak ładnie przyrastają 😊 u nas dziś była położna i małemu brakuje tylko 10g do masy urodzeniowej, więc jest super!

    U nas w nocy (po ostatnim karmieniu przed snem) 2/3 karmienia. Mały jak dobrze pociągnie to śpi i 4h bez pobudki więc jest na prawdę nieźle ❤️ w ciągu dnia za to nadrabia i dużo wisi na cycu, ale od wczoraj udało nam się go kilka razy odłożyć do kołyski więc mamy kolejny sukces 😅 zdarza się że jak długo na mnie wisi i non stop chce jeść to dajemy mu małe porcję MM żebym się nie zajechała... ale nie mam z tym jakiegoś większego problemu. Przynajmniej będę mogła gdzieś wyjść i wiem że młody pociągnie butelkę.

    @Kokosq super że wózek spełnił Twoje oczekiwania, teraz nic tylko chodzić na spacerki 😊

    @Daga super że wizyta u osteo udana i jest plan działania dla poprawy komfortu i samopoczucia małej i waszego 🩷

    aqq, Carla, Arga, Kokosq, Kasiastaraczka, Daga121222, _Hope lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili do nas dzisiaj z labu od badań przesiewowych - powtórne badania w normie, więc córcia zdrowa! 🥳 Duża ulga, bo jednak nie ukrywam, ale stresowałam się tym 🥰 ponoć podwyższony poziom 17OHP zaraz po urodzeniu najpewniej związany był z tym, że miała wtedy jeszcze dużo moich hormonów, a u dorosłych są inne normy 🤗

    Gratuluję dziewczyny fajnych przyrostów mas maluszków! 🥰 U nas GG trochę mniej przybiera ostatnio, ale wciąż w normie (w Wielki Czwartek 4310 g, dzisiaj 4600 g) - myślę, że to związane jest z tym, że w końcu Malutka zaczęła ogarniać kiedy się najada, ostatni raz wymiotowała w Wielkanoc i dużo mniej ulewa, wcześniej ewidentnie się przejadała.

    Daga - fajnie, że jesteście zadowoleni z wizyty u osteopaty 🤗 te wszystkie dolegliwości, które opisałaś to kosmetyka - na pewno szybko je bez problemu ogarnięcie. Też się zastanawiamy czy warto podskoczyć do tego specjalisty, wszyscy teraz z dziećmi odwiedzają osteopatów 😅

    Dzisiaj pediatrka dała nam skierowanie do kardiologa, bo słyszała jakieś trzaski malutkie na serduszku. Myślę, że to z jej strony lekka nadgorliwość ale okej 😅 szczególnie, że Mała miała echo serca płodu i wszystko było idealnie. Niemniej jednak oczywiście to sprawdzimy 🤘

    Sagi, aqq, Carla, bambusek-94, Arga, Kokosq, Katt, Kasiastaraczka, Daga121222, _Hope lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję drzemki 🥲

    aqq lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ