Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Potrzebuję drzemki 🥲
    Całkiem to rozumiem.. I podziwiam jak jeszcze ogarniacie pozostałe dzieci.. Ja przy jednej mam już momentami dość 😂😴

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 15 kwietnia, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Potrzebuję drzemki 🥲


    Ja też mam dziś totalny senny kryzys 😭 podziwiam z dwoma maluchami, naprawdę.

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 15 kwietnia, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś się młody ewidentnie popsuł. Nie wiem czy nie zaczyna się nam skok. Jest tyle baczków że szok, każda seria jest z kleksem. Do tej pory były dwie super wielkie kupki na dobę, teraz takich kleksów mamy 8-10 , ktoś też tak ma? 🫢😂

    męczą go te baczki i im wiecej bączków tym więcej ulewania wiec się wścieka bo mu w nosie furka itp… u was ulewanie jest tylko świeżym mlekiem czy też takim twarożkiem o specyficznym zapachu? Bo ja już nie wiem czy on się przejada czy mu coś nie pasuje. Przy tym wszystkim rozważam skok, bo często domaga się jeść ale je koło 10 min, może za dużo tego mleka pierwszej fazy i tej laktozy, już sama nie wiem. Wydaje mi się że to to błędne koło i nie wiem jak z niego wyjść. Po kropelkach miał napadowe bóle brzuszka więc odpuszczam temat.

    Jak tam przyznać się które maluszki się już uśmiechają do was i reagują wyraźnie na wasz głos a nie tylko jęczą i kwękają? Dajcie nam nadzieję 😂

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 15 kwietnia, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też chyba skok bo cały czas nie da się odłożyć go dzisiaj

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 15 kwietnia, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrobiłam właśnie kroki na zegarku bujając kołyską 😂

    Kokosq, alta marea, Kasiastaraczka, Pfry, aqq, bambusek-94, Katt, _Hope, Daga121222 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 15 kwietnia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kryzys w nocy był Leon normalnie darł sie cala noc :/
    Mialam juz serdecznie dość ale ciesze się bo bylam dzisiaj u lekarza i wywietrzylam glowe troche chociaż powiem Wam ze ja juz nie mam cierpliowości do dzieci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 19:07

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas różnie bywa, generalnie przez dzien robi czasem cyrk ale noce sa bardzo fajne. Co mnie martwi to ilosci mleka mi spadają. Odciagam w dzień co 3 a w nocy co 4 godziny pilnuje tych wszystkich zasad kpi. Dbam o lakrator, regularnie wymieniam części a zauważyłam ze mleka zaczyna byc coraz mniej a piersi sa jak flaki. Trudno najwyżej przyjdziemy na mm. W piątek mam jechać z dzieckiem 200 km do lekarza z tym jej podniebieniem, mam nadzieję ze podróż bedzie w miarę dobra.

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dziś kryzys i mąż mnie wygnał z domu na przewietrzenie głowy. Młody płacze non stop, starszy też i w sumie to ja razem z nimi. Najgorsze, że ani jednemu ani drugiemu nie umiem pomóc. Młodszy nie powie co mu jest, a starszy powie - najczęściej wykrzyczy że nie, tylko w sumie nie wiadomo co nie i taka z nim rozmowa. Nie wiem jak dam radę jak mąż wróci do pracy. Tyle dobrego że starszy nawet względnie w wózku wysiedzi, młodszy też (jeszcze) współpracującuje na spacerach.

  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się że u wielu z Was dzieci tak dobrze przybierają na wadze i przykro mi jak czytam o waszych trudnościach. Niestety nie odniosę się do każdej z was. U nas jest fatalnie. Nawet nie mam kiedy wam tego opisać…

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Cieszę się że u wielu z Was dzieci tak dobrze przybierają na wadze i przykro mi jak czytam o waszych trudnościach. Niestety nie odniosę się do każdej z was. U nas jest fatalnie. Nawet nie mam kiedy wam tego opisać…
    Ojej,a co się dzieje?
    Zuzia ma dopiero kilka dni, Ty też baby blues - tak czuję
    Daj sobie,Wam czas - wszystko będzie dobrze ❤️
    Może coś doradzimy,pocieszymy-pisz co Ci leży na sercu

    Pfry, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Ja miałam dziś kryzys i mąż mnie wygnał z domu na przewietrzenie głowy. Młody płacze non stop, starszy też i w sumie to ja razem z nimi. Najgorsze, że ani jednemu ani drugiemu nie umiem pomóc. Młodszy nie powie co mu jest, a starszy powie - najczęściej wykrzyczy że nie, tylko w sumie nie wiadomo co nie i taka z nim rozmowa. Nie wiem jak dam radę jak mąż wróci do pracy. Tyle dobrego że starszy nawet względnie w wózku wysiedzi, młodszy też (jeszcze) współpracującuje na spacerach.
    Och,i ja wychodzę z domu na przewietrzenie, dziś do Lidla 😄
    Zostać dziećmi samemu to wyczyn... trzymam kciuki za Ciebie
    Mój mąż pracuje z domu i to jest super układ,bo często mnie ratuje

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    U nas różnie bywa, generalnie przez dzien robi czasem cyrk ale noce sa bardzo fajne. Co mnie martwi to ilosci mleka mi spadają. Odciagam w dzień co 3 a w nocy co 4 godziny pilnuje tych wszystkich zasad kpi. Dbam o lakrator, regularnie wymieniam części a zauważyłam ze mleka zaczyna byc coraz mniej a piersi sa jak flaki. Trudno najwyżej przyjdziemy na mm. W piątek mam jechać z dzieckiem 200 km do lekarza z tym jej podniebieniem, mam nadzieję ze podróż bedzie w miarę dobra.
    Trzymam kciuki za podróż,oby była spokojna
    Same jedziecie we dwie?
    Dobre masz nawodnienie? Jak z dietą, kaloryczność? W sumie to jak tyle ściągasz i dbasz o te części w laktatorze to nie mam pomysłu..

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    U nas kryzys w nocy był Leon normalnie darł sie cala noc :/
    Mialam juz serdecznie dość ale ciesze się bo bylam dzisiaj u lekarza i wywietrzylam glowe troche chociaż powiem Wam ze ja juz nie mam cierpliowości do dzieci
    Ech współczuję takiej nocki...
    Dobrze, że udało Ci się na trochę wyjść z domu

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 kwietnia, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    U nas dziś się młody ewidentnie popsuł. Nie wiem czy nie zaczyna się nam skok. Jest tyle baczków że szok, każda seria jest z kleksem. Do tej pory były dwie super wielkie kupki na dobę, teraz takich kleksów mamy 8-10 , ktoś też tak ma? 🫢😂

    męczą go te baczki i im wiecej bączków tym więcej ulewania wiec się wścieka bo mu w nosie furka itp… u was ulewanie jest tylko świeżym mlekiem czy też takim twarożkiem o specyficznym zapachu? Bo ja już nie wiem czy on się przejada czy mu coś nie pasuje. Przy tym wszystkim rozważam skok, bo często domaga się jeść ale je koło 10 min, może za dużo tego mleka pierwszej fazy i tej laktozy, już sama nie wiem. Wydaje mi się że to to błędne koło i nie wiem jak z niego wyjść. Po kropelkach miał napadowe bóle brzuszka więc odpuszczam temat.

    Jak tam przyznać się które maluszki się już uśmiechają do was i reagują wyraźnie na wasz głos a nie tylko jęczą i kwękają? Dajcie nam nadzieję 😂
    U nas ulewanie czasem na świeżo, czasem serkiem

    Od 2 dni Lidka grucha i uśmiecha się,wodzi za nami wzrokiem,a za braćmi to szaleje,ja nie wiem co to będzie jak oni we trójkę zaczną psocić 🤣

    alta marea, Arga, _Hope, Sagi, Kokosq, Katt, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 kwietnia, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Dzwonili do nas dzisiaj z labu od badań przesiewowych - powtórne badania w normie, więc córcia zdrowa! 🥳 Duża ulga, bo jednak nie ukrywam, ale stresowałam się tym 🥰 ponoć podwyższony poziom 17OHP zaraz po urodzeniu najpewniej związany był z tym, że miała wtedy jeszcze dużo moich hormonów, a u dorosłych są inne normy 🤗

    Gratuluję dziewczyny fajnych przyrostów mas maluszków! 🥰 U nas GG trochę mniej przybiera ostatnio, ale wciąż w normie (w Wielki Czwartek 4310 g, dzisiaj 4600 g) - myślę, że to związane jest z tym, że w końcu Malutka zaczęła ogarniać kiedy się najada, ostatni raz wymiotowała w Wielkanoc i dużo mniej ulewa, wcześniej ewidentnie się przejadała.

    Daga - fajnie, że jesteście zadowoleni z wizyty u osteopaty 🤗 te wszystkie dolegliwości, które opisałaś to kosmetyka - na pewno szybko je bez problemu ogarnięcie. Też się zastanawiamy czy warto podskoczyć do tego specjalisty, wszyscy teraz z dziećmi odwiedzają osteopatów 😅

    Dzisiaj pediatrka dała nam skierowanie do kardiologa, bo słyszała jakieś trzaski malutkie na serduszku. Myślę, że to z jej strony lekka nadgorliwość ale okej 😅 szczególnie, że Mała miała echo serca płodu i wszystko było idealnie. Niemniej jednak oczywiście to sprawdzimy 🤘
    Super, cieszę się,to duża ulga 🙂
    Trzymam kciuki za kardiologa, będzie dobrze ❤️

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 16 kwietnia, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    U nas ulewanie czasem na świeżo, czasem serkiem

    Od 2 dni Lidka grucha i uśmiecha się,wodzi za nami wzrokiem,a za braćmi to szaleje,ja nie wiem co to będzie jak oni we trójkę zaczną psocić 🤣
    Ja wiem, ja wiem 🤣😅🫣 będzie ciekawie a Ty zauważysz, że najmłodsze wychowuje się samo w ktorymś momencie 🤣. U ciebie jest fajna różnica wieku więc serio będziesz miała trzech łobuzów 🤣

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 16 kwietnia, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Ja wiem, ja wiem 🤣😅🫣 będzie ciekawie a Ty zauważysz, że najmłodsze wychowuje się samo w ktorymś momencie 🤣. U ciebie jest fajna różnica wieku więc serio będziesz miała trzech łobuzów 🤣
    🤣😂😄

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 16 kwietnia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę Was podziwiam przy większej ilości dzieciaczków.. U nas dziś była pobudka przed 2 i do 5 krzyki, jedzenie itp. Przed 8 wstała i już nie zamierza spać, pewnie tradycyjnie padnie najwcześniej koło 13 lub później.. I już mam dość, a co dopiero ogarnąć jeszcze więcej maluchów, kosmos.

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 16 kwietnia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ładnie te wasze dzieciaczki rosną 😍
    Ja się nie zdziwię jak moja waży już 5 kg 😄🫣
    Widzę, że chyba u większości z nas nadeszły te ciężkie dni i noce.. czasem przydałby się taki przycisk, że dziecko zasypia i przesypia całą noc 😅 bo jakby nie patrzeć to jest jedyny czas, kiedy możemy się zregenerować.

    @Pfry, bardzo się cieszę, że wyniki córeczki są dobre 🥰 możesz odetchnąć z ulgą!

    @Sagi, jak ja dobrze Cię rozumiem z tą drzemką 😵‍💫

    @Alta, u nas ładnie niunia reaguje uśmiechem i to naprawdę często 😃 także spokojnie!

    @Zosia współczuję wczorajszej nocy.. my dziś taką mieliśmy..
    O tak! Nawet takie wyjście do lekarza czy na zakupy dużo daje 😇

    @Jednorozec ma nadzieję, że piątkowa podróż minie Wam szybko!

    @Katt mam nadzieję, że to wczorajsze wyjście by przewietrzyć głowę pomogło 😘

    @Kłebuszek, przytulam mocno 🥺🫂

    U nas córeczka miała niespokojny sen od północy aż do 6 rano 🫠 budziła się chyba do 30 minut.. wzięłam ją do łóżka, bo już nie miałam siły co chwilę wstawać, a męża wysłałam do salonu, by chociaż trochę się wyspał.
    Liczę dziś na jakąś drzemkę.

    A jutro mam wychodne 🤭 mąż zostajesz z córeczką, a ja idę się spotkać z koleżankami z pracy, takie spóźnione jajeczko 😅
    Pewnie dziwnie mi będzie, bo wczoraj jak pojechałam do lekarza to już mocno tęskniłam, ale chyba potrzebuje takiego wyjścia

    Kasiastaraczka, Kłębuszek, Pfry, _Hope, ZOSIA88, Katt, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 16 kwietnia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ostatnio miałam wychodne, byłam z koleżanką na kawie,ale Lidke też wzięłam -do chusty i przespała 2 h, ja czasami bujałam się siedząc i była bardzo spokojna.
    Ostatnio trochę nerwów przy kp,chyba to ten skok
    Ale noce są naprawdę dobre, bywają takie, że jak nakarmię ją koło północy to później dopiero koło 6, pieluszka i śpimy do 9 😄
    Ja śpię z Lidka w salonie, mąż z chłopakami w sypialni. Sprawdza się nam to na razie

    Katt lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
‹‹ 649 650 651 652 653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ