Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 18 maja, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny a mam jeszcze pytanie techniczne- jak u was wygląda spanie razem z dzieckiem w łóżku? Bo ja mam takie obawy że coś mu przez przypadek zrobimy. Na ten moment mamy kokon pomiędzy nami i on tam śpi, ale odkładanie po karmieniu czasem nie wychodzi. Dostawkę to chyba wgl całkiem złożymy bo tylko kurz zbiera.
    Jak to ugryźć? Wziąć dziecko pomiędzy nas czy lepiej od strony ściany? Jakieś wskazówki? 🙂
    Nawet nie gadam Leon jest nieodkladalny jest caly czas na rekach praktycznie każda próba odłozenia konczy się tym ze sie budzi zasypiam wiec z nim na rekach i jestm wykończona . Dobrze ze nie kupowalam dostawki i kokonu bo tylko by to leżało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 07:20

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4359

    Wysłany: 18 maja, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bambusek współczuję kiepskich dni 😔
    Co do problemu z wyciszeniem i wybudzaniem u nas często się to zdarzało.
    W końcu to minie, zobaczysz ♥️ tak jak Alta napisała - warto myśleć pozytywnie.
    Co do spania dziecka w łóżku z nami to zdarza nam się brać ją nad ranem, ale też nie zawsze i wtedy usypia. My śpimy tak instynktownie, że nawet się nie ruszamy jak przyśniemy 😂 ale przyznam szczerze, że Wikunia ogólnie śpi w swoim łóżeczku, nawet w dzień. U nas też dostawka zaczęła zbierać kurz 😅

    @Kłębuszek cieszę się, że mimo gorszego czasu, wszystko idzie w dobrą stronę 🥰

    bambusek-94 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 18 maja, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz mam młodego od ściany, później jestem ja a koło mnie młoda 🤣. Ale też wcześniej brałam dzieci pomiędzy mnie i partnera. Poprzednio dwójka dzieci spała w dostawce ale tp było prawie jak przedłużenie łóżka i ja pół nocy byłam w tej dostawce🤣 teraz mam moim zdaniem gorszą dostawkę bo nie da się zrównać poziomu do łóżka aby było łatwo się położyć w niej więc śpi w niej żadko i raczej w dzień.

    bambusek-94 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 18 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny a mam jeszcze pytanie techniczne- jak u was wygląda spanie razem z dzieckiem w łóżku? Bo ja mam takie obawy że coś mu przez przypadek zrobimy. Na ten moment mamy kokon pomiędzy nami i on tam śpi, ale odkładanie po karmieniu czasem nie wychodzi. Dostawkę to chyba wgl całkiem złożymy bo tylko kurz zbiera.
    Jak to ugryźć? Wziąć dziecko pomiędzy nas czy lepiej od strony ściany? Jakieś wskazówki? 🙂

    W nocy śpimy z małą w łóżku, bo zasypiamy razem przy kp. Wiec raz jest z boku, raz w środku, zawsze w zasadzie pod moją pachą. Czasem cześć nocy spędza w dostawce, dziś spała sama do 2 w nocy, także sukces. Ale to chyba dzięki temu, że przyjaciółka sprzedała mi patent od fizjo, żeby zrobić w łózeczku taki kokonik/gniazdko, żeby przy odkładaniu takie utulone skulone przytulone dziecko się nie "rozwinęło " bo wtedy się wybudza. Moim zdaniem działa 😁 chcemy ją jednak przeprowadzać bardziej do łozeczka, chociaz na cześć nocy, choć dobrze się z nią śpi. Ale pożycie małżeńskie na tym cierpi, przynajmniej u nas.

    bambusek-94 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 18 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny a mam jeszcze pytanie techniczne- jak u was wygląda spanie razem z dzieckiem w łóżku? Bo ja mam takie obawy że coś mu przez przypadek zrobimy. Na ten moment mamy kokon pomiędzy nami i on tam śpi, ale odkładanie po karmieniu czasem nie wychodzi. Dostawkę to chyba wgl całkiem złożymy bo tylko kurz zbiera.
    Jak to ugryźć? Wziąć dziecko pomiędzy nas czy lepiej od strony ściany? Jakieś wskazówki? 🙂


    Hmmm u nas spi albo na mine albo od mojej strony, jednak sen mamy jest dużo czujniejszy, mój mąż też sam się boi żeby go nie zgnieść. U nas jest taka dostawka która jest idealnie połączona z lozkiem i naszym materacem (Babybay) więc jakby mamy 50 cm dodatkowej przestrzeni ale on i tak tam nie chce być 🤣 ale ta dostawka służy jako zabezpieczenie żeby nie spadł i czasami uda mi się go tam przesunąć.

    Generalnie to ja musiałam się pozbyć mojej poduszki , śpię teraz na małej 40 cm i pół mojego miejsca ma młody koło mojej twarzy, tam gdzie nie ma poduszki. Dzięki temu go widzę cały czas i nie boję się że się przydusi poduszka albo że go nakryje kołdra. Śpię zwrócona do niego. Jak zacznie się więcej obracać to już będę go odsuwać do dostawki ile się da

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 18 maja, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny a mam jeszcze pytanie techniczne- jak u was wygląda spanie razem z dzieckiem w łóżku? Bo ja mam takie obawy że coś mu przez przypadek zrobimy. Na ten moment mamy kokon pomiędzy nami i on tam śpi, ale odkładanie po karmieniu czasem nie wychodzi. Dostawkę to chyba wgl całkiem złożymy bo tylko kurz zbiera.
    Jak to ugryźć? Wziąć dziecko pomiędzy nas czy lepiej od strony ściany? Jakieś wskazówki? 🙂

    Ja robię tak że biorę Zuzię na klatkę piersiową i śpi na mnie. Albo kładę ją po swojej stronie, ja na środku a ją zabezpieczam twardą poduszką. Ale my mamy czujnik na stopie który monitoruje jej tętno i poziom tlenu więc nie boję się że ją przygniotę. prawda jest taka że ja wtedy praktycznie nie śpię tylko czuwam.

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 18 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Bambusek współczuję kiepskich dni 😔
    Co do problemu z wyciszeniem i wybudzaniem u nas często się to zdarzało.
    W końcu to minie, zobaczysz ♥️ tak jak Alta napisała - warto myśleć pozytywnie.
    Co do spania dziecka w łóżku z nami to zdarza nam się brać ją nad ranem, ale też nie zawsze i wtedy usypia. My śpimy tak instynktownie, że nawet się nie ruszamy jak przyśniemy 😂 ale przyznam szczerze, że Wikunia ogólnie śpi w swoim łóżeczku, nawet w dzień. U nas też dostawka zaczęła zbierać kurz 😅

    @Kłębuszek cieszę się, że mimo gorszego czasu, wszystko idzie w dobrą stronę 🥰

    Chyba za szybko pochwaliłam. Dzisiaj czuję że będzie dramat.

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 18 maja, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakiś wirus jest. P weekend spędził w łóżku z gorączką a mnie dzisiaj rozbiera. Boli mnie glowa i kości, wzielam leki jakie tam mam i leze w łóżku może sie obronie

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 18 maja, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś po szczepieniu, no nie jest super 🥹
    Cały dzień wiszenie na mnie i płaczki, teraz śpi od 3h i ma na pewno stan podgorączkowy, zobaczymy co dalej.
    jestem też od dziś na diecie eliminacyjnej na 3 tygodnie. szukając pozytywów tej sytuacji, może w końcu schudnę 😆 biorąc pod uwagę, że za kilka dni wyjeżdżamy na urlop do Włoch, to krótko mówiąc chyba się zapłaczę 😁

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 18 maja, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    My dziś po szczepieniu, no nie jest super 🥹
    Cały dzień wiszenie na mnie i płaczki, teraz śpi od 3h i ma na pewno stan podgorączkowy, zobaczymy co dalej.
    jestem też od dziś na diecie eliminacyjnej na 3 tygodnie. szukając pozytywów tej sytuacji, może w końcu schudnę 😆 biorąc pod uwagę, że za kilka dni wyjeżdżamy na urlop do Włoch, to krótko mówiąc chyba się zapłaczę 😁

    Podziwiam! Mnie to przerosło. Masz wielki pozytyw: nie poddałaś sie na starcie jak ja i nadal karmisz

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 18 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    U nas jakiś wirus jest. P weekend spędził w łóżku z gorączką a mnie dzisiaj rozbiera. Boli mnie glowa i kości, wzielam leki jakie tam mam i leze w łóżku może sie obronie
    Zdrowia dla was.

    U mnie młody ma kaszel i katar i ciągle sobie na mnie śpi 🫣 noc masakra bo co godzinę jęczał przez ten nos.

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4359

    Wysłany: 18 maja, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec dużo zdrówka dla Was!

    @Arga współczuję..

    @Alta, trzymam kciuki żeby ten stan podgorączkowy nie zamienił się w gorączkę..
    Ooo, ale super 🤩 a gdzie dokładnie do tych Włoch?
    My za dwa tygodnie lecimy do Monako na 5 dni 🤭 lekki stresik mam, bo to pierwsza podróż z dzieckiem

    alta marea lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 18 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    U nas jakiś wirus jest. P weekend spędził w łóżku z gorączką a mnie dzisiaj rozbiera. Boli mnie glowa i kości, wzielam leki jakie tam mam i leze w łóżku może sie obronie

    Domowy szpital najgorzej… trzymam kciuki za dzieci !

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 18 maja, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Jednorożec dużo zdrówka dla Was!

    @Arga współczuję..

    @Alta, trzymam kciuki żeby ten stan podgorączkowy nie zamienił się w gorączkę..
    Ooo, ale super 🤩 a gdzie dokładnie do tych Włoch?
    My za dwa tygodnie lecimy do Monako na 5 dni 🤭 lekki stresik mam, bo to pierwsza podróż z dzieckiem


    Aż się boję zmierzyć, zobaczymy jak się obudzi. Teraz zjadł na śpiocha ale nie wydaje mi się rozpalony 🙏🏻 jedziemy najpierw do Toskanii a później gdzie nas poniesie 😬 uważam, że urlopowanie z takimi maluchami jest najlepsze, pierwszy rok dopóki nie zaczną chodzić, więc głowa do góry będziecie mieć super wakacje! ❤️
    Najbardziej stresuje mnie temat ochrony przed słońcem przed tym wyjazdem, krem już mamy, ale nasz kawaler nie cierpi czapek 😆 tak się drze w czapeczce ze w rezultacie miał tylko raz na wyjście ze szpitala po urodzeniu. Nie wiem jak ten temat ogarnąć przy słońcu, chyba będziemy chodzić z parasolką 😆

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 18 maja, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ogólnie przerosloby podrózowanie z małym dzieckiem podziwiam :) nie lubie ogólnie samolotów ale nie dlatego, że się boje ale jest wnich ciasno i gorąco i nie wyobrażam sobiw teraz lecieć gdziekolwiek z Leonem bo jest apropo z tych ,,grzecznych" dzieci mam ochote sobie strzelić w łeb centarlnie dzisiaj jedna drzemka 2 h podczas całego dnia co ja nie robilam aby mu pomoc usnąć... sam prędzej bym padła... darcie takie, zw glowa mi pęka:(
    Raczej nie predko się gdzies wybierzemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 19:30

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 18 maja, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla chorowitków 😙
    Fajnie, że niektóre z Was już lecą na wakacje, miłego wypoczynku 🥰

    Ja się cieszę, że zrobiła się ładniejsza pogoda i udało się być z dziećmi dziś na placu zabaw 2 godziny

    Daga121222, alta marea lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4359

    Wysłany: 18 maja, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Aż się boję zmierzyć, zobaczymy jak się obudzi. Teraz zjadł na śpiocha ale nie wydaje mi się rozpalony 🙏🏻 jedziemy najpierw do Toskanii a później gdzie nas poniesie 😬 uważam, że urlopowanie z takimi maluchami jest najlepsze, pierwszy rok dopóki nie zaczną chodzić, więc głowa do góry będziecie mieć super wakacje! ❤️
    Najbardziej stresuje mnie temat ochrony przed słońcem przed tym wyjazdem, krem już mamy, ale nasz kawaler nie cierpi czapek 😆 tak się drze w czapeczce ze w rezultacie miał tylko raz na wyjście ze szpitala po urodzeniu. Nie wiem jak ten temat ogarnąć przy słońcu, chyba będziemy chodzić z parasolką 😆
    Mam taką nadzieję 🫣 raczej nasze córeczka należy do tych spokojnych, ale jednak to będzie pierwszy lot z małym dzieckiem, mam nadzieję, że prześpi cały lot haha
    Swoją drogą uwielbiamy podróżować, dlatego mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.
    Jejciu Toskania, zazdroszczę 😍

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4359

    Wysłany: 18 maja, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Mnie ogólnie przerosloby podrózowanie z małym dzieckiem podziwiam :) nie lubie ogólnie samolotów ale nie dlatego, że się boje ale jest wnich ciasno i gorąco i nie wyobrażam sobiw teraz lecieć gdziekolwiek z Leonem bo jest apropo z tych ,,grzecznych" dzieci mam ochote sobie strzelić w łeb centarlnie dzisiaj jedna drzemka 2 h podczas całego dnia co ja nie robilam aby mu pomoc usnąć... sam prędzej bym padła... darcie takie, zw glowa mi pęka:(
    Raczej nie predko się gdzies wybierzemy.
    Czyli cięższy dzień za Wami 😢 współczuję… Ale dobrze Cię rozumiem, bo zdarzały nam się takie dni i zastanawiałam się jakim cudem tak małe dziecko prawie w ogóle nie śpi 🫣
    U nas na szczęście to minęło i oby u Was też było tylko lepiej

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 18 maja, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planuje wyjazd w tym roku. Dla mnie to idealny czas. Starszaki sa w miarę ogarnięte a mloda jeszcze nie chodzi wiec bedzie sobie spała w wózku:) muslimy nad Włochami, albo po prostu Chorwacja samochodem. Mamy rodzinę w Wiedniu wiec możemy jechać na dwa etapy

    Daga121222, Kasiastaraczka, Kokosq lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 18 maja, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dziewczyny!

    Podróże z bobasami? Szacun ja bym się nie odważyła. Ja to nawet ostatnio na spacer nie wychodzę bo mała się tak drze że wstyd na całe osiedle🙈

    Jesteśmy po wizycie u fizjo. Ogólnie mamy wzmożone napięcie czyli tak jak się spodziewałam. Mówiłam położnej i pediatrze że mocno podnosi główkę, a te że dobrze że silna i super. A ja czułam że w tym wieku to nie powinna. No i czeka nas długa droga żeby to ogarnąć. Mamy ćwiczenia i kolejna wizyta za tydzień. Niestety nie udało się zrobić masażu na brzuszku bo już była bardzo zdenerwowana. I raczej będziemy zmieniać mleko, najprawdopodobniej nie służy.

    Dżozu lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
‹‹ 688 689 690 691 692 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ