X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :* Gratulacje ;)

    A moj synek mnie dzisiaj zadziwil bo zasnal o 20.30 (normalnie zasypia ok 22) i to na rekach, a po odlozeniu do lozeczka spi dalej :p

    sallvie lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 13 lipca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Madzia ;)
    Jakieś imiona już są?
    A jak teście w ogóle zareagowali?

    My się dziś kisimy w domu bo tak zimno na dworze i pada :/
    Olke z oka spuścić ciężko, bo wszędzie już wstaje na nogi, wszędzie wejdzie, szafki otwiera. Masakra, a tak się nie mogłam doczekać aż zacznie się przemieszczać :D powiem wam ze nie ma się co niecierpliwić, im później tym lepiej xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 12:36

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 lipca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo bedzie parka ;)

    Katy ale czarne wloski ma :)

    U nas to samo co u dominiki. Trzeba miec oczy na okolo glowy. No i wyszedl malemu 5zabek.

    Katy lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Gratulacje Madzia ;)
    Jakieś imiona już są?
    A jak teście w ogóle zareagowali?

    My się dziś kisimy w domu bo tak zimno na dworze i pada :/
    Olke z oka spuścić ciężko, bo wszędzie już wstaje na nogi, wszędzie wejdzie, szafki otwiera. Masakra, a tak się nie mogłam doczekać aż zacznie się przemieszczać :D powiem wam ze nie ma się co niecierpliwić, im później tym lepiej xd

    Tak bedzie Seweryn na 100% :)
    Tescie.? Ehh dluga historia. Ale krotko mowiac nie zrobili sobie nic z tego. Taki typ :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 lipca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co.tam.u was ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosniemy powoli :D
    Ale kilogramy dalej na - cale szczescie :)
    Neli wyszly dolne czworki chyba ma preferencje do wychodzenia przynajmniej dwoch zebow na raz :) nigdy nie wyszedl jej pojedynczo tylko zawsze parami albo czworkami :) teraz szykuja sie dolne trojki wiec bedzie na stanie 12 zabkow :)

    Ja czekam na wizyte do 7 sierpnia :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Rosniemy powoli :D
    Ale kilogramy dalej na - cale szczescie :)
    Neli wyszly dolne czworki chyba ma preferencje do wychodzenia przynajmniej dwoch zebow na raz :) nigdy nie wyszedl jej pojedynczo tylko zawsze parami albo czworkami :) teraz szykuja sie dolne trojki wiec bedzie na stanie 12 zabkow :)

    Ja czekam na wizyte do 7 sierpnia :)

    Brzuszek widac juz ?
    U mojego.Oskara identycznie od poczatku dwa na raz . Obecnie mamy 6zabkow . Jak soe czujesz ? Kiedy usg ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie brzuszka wyśle później bo widać ale ciężko mi z pracy będzie wysłać:)
    A usg teraz 7 sierpnia :) pewnie potwierdzimy płeć :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie gratuluje synka :)


    diana11 czy ty bierzesz ślub 18.08??

  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap 14.08 - we wtorek :D jak rezerwowalismy sale 3 lata temu to były tylko 3 terminy wolne, z czego 2 w październiku a ja bardzo chciałam latem ;) No i mamy w srodku tygodnia xd
    Zostało nam jeszcze tylko 10 dni ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 08:49

    Aniluap lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika nie bylo problemu z goscmi na wesele w srodku tygodnia ? Duzo osob wam odmowilo ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Aniluap 14.08 - we wtorek :D jak rezerwowalismy sale 3 lata temu to były tylko 3 terminy wolne, z czego 2 w październiku a ja bardzo chciałam latem ;) No i mamy w srodku tygodnia xd
    Zostało nam jeszcze tylko 10 dni ❤️
    Pytam bo mamy w podobnym czasie :) ja 18ego mam :)

  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odmówiło sporo, ale to raczej nie ze względu na termin. Ze 190 osób zrobiło nam się 130 i to w sumie ze strony narzeczonego odmawiali, bo teście poprosili jakiś ludzi których z 20 lat nie widzieli. No ale to rodzina to trzeba było poprosić.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) My tez planujemy slub, ale to raczej jeszcze troszkę odległe plany, chociaz narzeczony chcial jeszcze w tym roku...Raczej nie bedziemy miec hucznego wesela tylko skromne ;)

    A takie mam pytanie z innej beczki, jak u Was wygladalo zabkowanie maluchow? Kiedy się zaczelo i jak sie maluszki zachowywaly? Moj znowu marudzi i sie doszukuje przyczyny..Raczki i wszystko co mu w nie wpadnie pcha do buzki, ale to moze byc tez rozwojowe i sama nie wiem...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my po wizycie :)
    Sewcio dalej Sewciem jeszcze nic mu nie odpadlo haha
    Ale ze wizyta i slabszy sprzet 04.09 mam polowkowe na lepszym sprzecie i tam potwierdzimy na 120%

    Maly kopie od kilku dni z Nela kopniaki poczulam w 18+6 z om z malym w 15+3 z om :)
    Waga dalej na - choc powooooli wzrasta do gory ale jak dobrze pojdzie a na to wyglada skonczymy z maks +10kg :)
    Nela ma juz bardzo widoczne dolne 4 w natarciu dolne 3 takze juz prawie 12 zebow na stanie.
    Rozwija sie super ! Ostatnio bardzo sie rozgadala. Duzo powtarza a rozumie prawie wszystko co sie do niej mowi !

    Co do slubu my jesteśmy 4 miesiace po slubie cywilnym skromna uroczystosc na 25 osob z roczkiem corci :)
    Koscielny zaplanowany za 3 lata tak zeby Seweryn tez juz byl taki w miare :) a przy okazji uzbieramy jak najwiecej i zrobimy huczne wesele :)

    Co do zabkowania to u malej zaczelo sie kolo 4 msc ale pierwsze zeby wyszly jak miala 6,5 miesiaca. Co prawda Nela to takie dziecko ze jak juz zeby wychodza to jednego dnia przebije sie minimum 2 :)
    Najpierw 2 dolne jedynki potem na raz 2 gorne jedynki I gorne dwojki. Potem dolne dwojki teraz dolne czworki I nadchodza obie dolne 3-ki :)
    Zabkowanie przechodzi super ani nie goraczkuje ani nic teraz przy czworkach troche marudzila ale mysle ze to tez dlatego ze wybijaly sie w te upaly. Jedynie strasznie sie slini i, duzo kupek robi jak sie zeby zblizaja.

    Katy, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :P
    Trzymam kciuki Dominika za jutro,oby było tak jak sobie wymarzyłaś :* i wgl. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Oczywiscie czekamy na foto relacje . Jestem mega ciekawa kiecy :)

    Kate u nas było bezobjawowo . Pierwszy zabek wyszedl jak malu mial 5msc. Obuchniete dziaselka i hejtolitry sliny. Kup kochana mu dentinox . Dziala cuda ,a nie zaszkodzi . Zanim wyjda zabki moze jeszcze troszke potrawac.

    Madzia z czego pamietam to.chyba marzylas o chlopcu :)

    A u nas 6 zabkow . Maly przemieszcza sie przy meblach i zaczyna sie puszczac . Kupilismy dzialke budowlana ,mam nadzieje ze w miare sprawnie pojdzie nam odkladanie na dom bo jak na razie sama trawe mamy...
    No i zaczynamy pierwszy cykl staran o, rodzenswto dla Oskarka . Akurat dzis plodne :P

    Katy lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2845

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, troche tu sie nie odzywalam ale nie bardzo mam czas przez moja rozbrykana mala. Kalina za dwa miesiace skonczy 2 lata ! Czas leci niesamowicie szybko, moge smialo powiedziec ze mala jest moja kumpela :P chodzimy wszedzie razem, rozmawiamy, bawimy sie. Rozumie praktycznie wszystko, bardzo ladnie mowi, jest niesamowicie ruchliwa no i jak przystalo na prawie dwulatke nic sie nie slucha. Bunt mamy pelna para ale biore kilka glebokich wdechow i lecimy dalej :). Powoli rozgladamy sie za przedszkolem dla niej bo chce zeby juz od nastepnego lata/ jesieni zaczela tam chodzic.

    Widze dziewczyny ze u Was temat wesel, my jestesmy juz prawie rok po slubie cywilnym, za rok koscielny :). Po weselu chcemy zaczac starania o drugie dziecko. Mysle ze to bedzie dobry czas bo z racji moich problemow w pierwszej ciazy czeka mnie raczej kolejna ciaza lezaca. Zawsze to latwiej jak juz Kalinka bedzie chodzic do przedszkola, lepiej to ogarne :P. Jezeli wszystko pojdzie dobrze to beda 4 lata roznicy miedzy dzieciakami, co uwazam ze jest spora roznica. Juz taka chyba na ostatni dzwonek. Boje sie ze juz nie zlapia dobrego kontaktu ale innego wyjscia raczej nie mamy :P

    Sallvie super ze doczekalas sie chlopca :). Bardzo ladne imie wybraliscie.
    Za wszystkie brzuchatki, starajace trzymam kciuki zeby wszystko bylo bezproblemowo :). A dziewczyny po weselach pochwalcie sie jak bylo.

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :*
    No ja już jestem mężatka :D wszystko było idealnie! Lepszego wesela nie mogłam sobie wymarzyć <3 chciała bym przeżyć to wszystko jeszcze raz, tak bardzo mi się podobało xd

    Madziu u Ciebie zaraz połowa ciąży, szok :D

    Karola my jeśli chodzi o dom jesteśmy prawie na tym samym etapie co wy, haha :D Jutro mamy iść do biura nieruchomości dogadać jeszcze jedna sprawę i jak załatwiła babeczka to co trzeba to kupujemy tą działkę :D

    Mysza super ze decydujecie się na rodzeństwo ;) Ja nadal jestem na nie i chyba długo tak zostanie jeszcze xd

    Aniluap lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika :) strasznie jaralam się to dzialka ,a teraz emocje ze mnie opadly jak dopiero na wiosne planu ,fundamenty... fundamenty tez swoje musza odstac.. a ja to bym chciala na juz i na teraz :)

    U mnie od owulki utrzymuje się ćmienie jak na okres. Chociaz na razie staramy się bez spiny na dziewczynke wiec przed owu xD dziś zrobilam sobie sikanca i biel vizira,ale sie nie stresuje jeszcze bo okres planowo mam na 31:) moze ciazy nie ma ,a moze za wczesnie by cos bylo widac ...
    Ja juz sobie nawet wozek rok po roku upatrzylam ..tak się wkrecilam haha

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Karola zaczeliscie starania ? Super :)
    Ja wczoraj bylam na prywatnej wizycie u innej lekarki. Potwierdzila ze widzi dlugonogiego chlopca :)
    Takze na pewno bedzie Seweryn :)

    Katy, chcebardzobycmama lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ