Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taka chudzina a ona taka waga


    j36regz209hdv9cb.png
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje dziekuje za wsparcie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    j36regz209hdv9cb.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie dobre wieści, leżenie pomogło i szyjka ma prawie 4 cm! :D Zamknięta, trzyma. Więc zagrożenie minęło, pessar nie potrzebny. Matyldzia waży 250 gram i za 3 tygodnie mam połówkowe :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, paradise, kalina123, cati, Martusiazabka, Krakuska, baranosia, Nel@, RedLady, nick nieaktualny, Chamomilla lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia no i super, oby już do końca tak było :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna - pieke imie wlasnie je mialam miec w razie dziewczynki :D a tu susiorek wyskoczyl :D i co bedzie JULEK ? :P hehehe

    polkosia - no i super ! teraz juz tylko do konca i juz ! :))

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati mysmy sie wlasnie tak smiali ze jak wyskoczy siusiol to julian bedzie ale mnie to imie smieszy bo ostatnio ogladamy przed snem pingwiny z madagaskaru i tam krol Julian jest :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    j36regz209hdv9cb.png
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia to kamien z serca

    polkosia lubi tę wiadomość


    j36regz209hdv9cb.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja miałam kiedyś w pracy receptę pacjenta który się nazywał Król Julian ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia rewelacja z ta szyjką :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szefa kowalskiego

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    j36regz209hdv9cb.png
  • Madziula87 Autorytet
    Postów: 411 318

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie,wyniki dobre,badanie też,nawet posłuchałam samego serduszka:) Zawsze nogi mi drża z wrażenia,jak słyszę bąbelka serduszko.Teraz pora na 85-te urodziny babci,malenstwo się ogromnie ucieszy na tort,kopie intensywnie na słodkie,chyba upodobania ma po mamusi :D

    nick nieaktualny, polkosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tb738ribfs156aj0.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja mam milion takich przypadków.
    Trafił mi się np Michał Anioł ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu oddali mi forum :D

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje z udanych wizyt :)
    Ja dziś pierwszy raz poczułam się jak w ciąży hihi , pani w Rossmannie poprosiła mnie na początek kolejki :)
    Ale burza u mnie aż strach!
    Doszedł dzisiaj kocyk z tego Bebiprogram :) czekam jeszcze na naklejkę z Hipp :) macie jeszcze jakieś ciekawe akcje?
    Póki co za darmoszkę termofor, kocyk i naklejka :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dostałam znaczek "Jestem w drodze", ale jakoś na razie wstydzę się go nosić :P (jestemwdrodze.pl).

  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na ten termofor i nic.
    Dostałyście go poleconym czy normalnie do skrzynki?

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie dostalam paczuszke z hipp i termofor :) mam nadzieje ze kocyk tez niebawem dotrze :)
    Ja dostalam hipp do skrzynki a termofor odebralam z poczty bo mialam avizo ze przesylka nie miesci sie w skrzynce.

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • Madziula87 Autorytet
    Postów: 411 318

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kokardko,ja też się dzisiaj czułam wyróżniona, jako jedyna stałam w tramwaju,każdy się patrzył i udawał,że nie widzi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 20:22

    cudek2 lubi tę wiadomość

    tb738ribfs156aj0.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuski ! :) nie pamietam czy juz pisalyscie o tym ale chyba nie :)
    Jaki polecacie termometr elektroniczny dla maluszka? Bo jest ich pelno, rozne firmy ale tak na prawde nie wiem ktory skuteczny. A na pewno juz wiekszosc z Was wytestowala :)

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorek wrote:
    Ja czekam na ten termofor i nic.
    Dostałyście go poleconym czy normalnie do skrzynki?

    Ja dostałam awizo, ale przesyłka była nierejestrowana (nie polecona).

‹‹ 608 609 610 611 612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ