Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    najgorsze to czekanie właśnie. Ja myślałam,że wyniki Pappy się dużo szybciej niż 2 tygodnie oczekiwania!
    Mi mówili że na kolejny dzień, a finalnie pewnie kilka dni co potwierdzily pielęgniarki, ale to jest na pewno zależne od tego gdzie robisz.

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Mi mówili że na kolejny dzień, a finalnie pewnie kilka dni co potwierdzily pielęgniarki, ale to jest na pewno zależne od tego gdzie robisz.
    moja siostra robiła prywatnie w Wawie i chyba w przeciągu dwóch dni miała

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Ja czytałam że tylko 30 % złych wyników pappy się potwierdzi :) też bym robiła nifty nie amnipunkcje...
    Ja jeszcze o sanco słyszałam,że dobry. Ale mam nadzieję,że nie będziemy musiały się w tym temacie dokształcać!!!

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaturka wrote:
    Ja prenatalne dziś po 9 i już od 4 z nerwow nie śpię... Do tego mdłości nadal trzymają czasem po cały dzień ale już bez wymiotów. I te upały aż się czasem słabo robi na dworze
    i jak tam USG???

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na czym polega ten test nifty? To już nie jest statystyka tak ?

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    A na czym polega ten test nifty? To już nie jest statystyka tak ?
    https://www.gyncentrum.pl/test-nifty

    Też statystyka, ale dokładniejsza

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Mi mówili że na kolejny dzień, a finalnie pewnie kilka dni co potwierdzily pielęgniarki, ale to jest na pewno zależne od tego gdzie robisz.
    Ja miałam krew pobierana w poniedziałek i już tego dnia miałam wynik pappy a wczoraj dostałam wyniki wolnej bety więc to chyba zależy też od miejsca gdzie się pobieraj jaka ma np przychodnia umowę

  • sasquacz Ekspertka
    Postów: 219 246

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak szybko będzie wynik pappy w dużej mierze zależy od tego ile kobiet akurat się zgłosi na badanie. Musza uzbierać jakaś ilośc i dopiero wtedy otwierają odczynniki w lab :)

    klz9tv735sof9ei2.png
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam prywatnie a mimo to czas długi tak jak wyzej piszecie pewnie zalezy od placowki i umowy :) sprawdziłam soie z ciekawosci koszt NIFTY i sie zgarbiłam 2379 :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinabf2 wrote:
    Ja robiłam prywatnie a mimo to czas długi tak jak wyzej piszecie pewnie zalezy od placowki i umowy :) sprawdziłam soie z ciekawosci koszt NIFTY i sie zgarbiłam 2379 :O
    Właśnie martwię się że jest to duży wydatek A jednak nadal statystyka

  • Miniaturka Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinabf2 wrote:
    Jak Kochana Twoje badanie ? :)
    Maluch o 2mm za mały i mam przyjść za tydzień. Krew dziś pobrali

    nzjdskjoswy8z3xh.png

    ndm222e0z7ynjnai.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaturka wrote:
    Maluch o 2mm za mały i mam przyjść za tydzień. Krew dziś pobrali
    tak sobie pomyślałam,że czeka Cię jeszcze jedna wycieczka tam,bo ciąża bardzo młoda ;-)
    Ale chociaż dzidziusia widziałaś :-)

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinabf2 wrote:
    Ja robiłam prywatnie a mimo to czas długi tak jak wyzej piszecie pewnie zalezy od placowki i umowy :) sprawdziłam soie z ciekawosci koszt NIFTY i sie zgarbiłam 2379 :O
    niestety koszt ogromny,ale ma dużo większą dokładność niż Pappa

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Właśnie martwię się że jest to duży wydatek A jednak nadal statystyka
    Tutaj macie porównanie sanco i nifty.
    https://badaniaprenatalne.pl/test-prenatalny-nifty-czy-sanco-ktory-wybrac-porownanie/
    My wydaliśmy tyle na in vitro, że ten test to kropla w morzu. Badania genetyczne zarodków dużo droższe, więc na nie się nie decydowaliśmy.

    za85tzc.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to też w sumie nie koszt już teraz... Oczywiście lepiej nie musieć robić

    Sovi lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak dla mnie to duuuży koszt nie wiem czy w przypadku złych wyników nie zrobiłabym juz amniopunkcji dajacej najbardziej wiarygodny wynik - z obawa bo badanie inwazyjne wiadomo łatwo sie mowi jak sie w tej sytuacji nie jest mam nadzieje ze moje wyniki okaza ze sie nie musze o to martwic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Tutaj macie porównanie sanco i nifty.
    https://badaniaprenatalne.pl/test-prenatalny-nifty-czy-sanco-ktory-wybrac-porownanie/
    My wydaliśmy tyle na in vitro, że ten test to kropla w morzu. Badania genetyczne zarodków dużo droższe, więc na nie się nie decydowaliśmy.
    Dzięki :) biorę się za czytanie :) zajmę sobie głowę bo jeszcze tyle czekania do 17

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinabf2 wrote:
    No jak dla mnie to duuuży koszt nie wiem czy w przypadku złych wyników nie zrobiłabym juz amniopunkcji dajacej najbardziej wiarygodny wynik - z obawa bo badanie inwazyjne wiadomo łatwo sie mowi jak sie w tej sytuacji nie jest mam nadzieje ze moje wyniki okaza ze sie nie musze o to martwic

    Maleństwo jest bezcenne.. amniopunkcja może być nieporównywalnym kosztem.

    Karolika narazie się nie nastawiaj, zobaczysz co lekarz dziś powie. Trzymamy kciuki, że wszystko będzie dobrze.

    za85tzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się denerwuje pod gabinetem, wyglądam jak galareta

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Ale się denerwuje pod gabinetem, wyglądam jak galareta
    Daj znać :*

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ