Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotowe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2020, 21:18

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a gdzie Celia??? Już jakiś czas jej nie widzę? Czy może mi umknęło i pisała co u nich - i jak tam Laura:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko idzie rozszerzanie diety. Generalnie większość ble. Nie poddaje się i próbujemy ale nie idzie gładko. Dynia, jabłuszko i gruszka zaakceptowane, w miarę. Reszta nie, nie opłaca mi się nawet otwierać sloiczka bo wyrzucę i tak.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na razie poszła marchewka, ziemniak, dynią i brokuł. Brokuł najsłabiej, ale wszedł i tak. Ale mój synek to mały glodomorek.

    age.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też słabo to rozszerzanie. Ona jest taka żarłoczna myślałam że będzie chętnie jadła a tu średnio idzie

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi, a co dalas do tej pory? Ja dzisiaj zmieszałam marchewkę i jabłuszko, coś tam zjadł ale szału nie było. Rano próbowałam dać kaszkę, niestety ble. Jutro też spróbuję z kaszka, piszą że po kilkanaście razy czasem trzeba próbować. Z warzyw nie wiem co dać, będę robić rosól to moze zmiksuje marchewkę i tyćke kurczaczka..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko moja je Co jej dam? :D ostatnio loda liznela nawet, a arbuz to wcieku tyłka dostaje taki dobry, oczywoscie troszke tylko daje, w tym tygodniu planuje juz cos z mieskiem dac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2020, 21:12

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a jak już u was wyglądają posiłki? Ile mleka dziennie, i jakie stałe pokarmy o jakich porach?
    Mój młody wciąż 7 razy w ciągu doby pije mleko. Chcialabym, żeby jeden posiłek już był na tyle duży, żeby zastąpił to mleko. Ale chyba jeszcze za wcześnie.

    Robak lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze zastąpienie mleka czymś innym niemożliwe, próbujemy i tyle.. Heh

    lipa lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Ewi a jak już u was wyglądają posiłki? Ile mleka dziennie, i jakie stałe pokarmy o jakich porach?
    Mój młody wciąż 7 razy w ciągu doby pije mleko. Chcialabym, żeby jeden posiłek już był na tyle duży, żeby zastąpił to mleko. Ale chyba jeszcze za wcześnie.
    Jakos systematycznie nie daje ale czasem zastąpie jej rano np mleko kaszka bezglutenowa plus rozgniatam banana do tego. Obiadek jest 2 godz po mleczku i wydluza sie czas do następnego mleka.
    Dzis bylo tak:
    4:00 120 ml mleka
    7:35 120 ml mleka
    9:30 pol sloiczka ( dalam wczesniej bo bym musiala pozniej juz wyrzucić)
    11:30 120 ml mleka
    15:00 dostanie mleko 150 ml i później juz na spanie miedzy 19:30-20:00 150 ml plus 1 lyzeczka kleiku ryżowego.

    lipa lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Sovi, a co dalas do tej pory? Ja dzisiaj zmieszałam marchewkę i jabłuszko, coś tam zjadł ale szału nie było. Rano próbowałam dać kaszkę, niestety ble. Jutro też spróbuję z kaszka, piszą że po kilkanaście razy czasem trzeba próbować. Z warzyw nie wiem co dać, będę robić rosól to moze zmiksuje marchewkę i tyćke kurczaczka..
    Dopiero brokuł i dynia. Kupa sie zatrzymała miałam dzis dać sliwke ale poszlo samo. W ogole wyszly jej dwa zeby słychać je pod łyżeczka i widać moze przez to nie szlo jedzenie

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Ewi a jak już u was wyglądają posiłki? Ile mleka dziennie, i jakie stałe pokarmy o jakich porach?
    Mój młody wciąż 7 razy w ciągu doby pije mleko. Chcialabym, żeby jeden posiłek już był na tyle duży, żeby zastąpił to mleko. Ale chyba jeszcze za wcześnie.
    Ja sobie podczytuje Jackowska i oba pisze by stały posiłek podawac po mleku jednak a gdzies kolo 8-9 msc można przed mlekiem i zobaczyć ew czy chce mleko. Czy tak wyjdzie w praktyce to zobaczyny

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wsunal zupkę dynia z kurczaczkiem (słoik) i na podwieczorek była gruszka (słoik). Dałam po pół sloiczka, żeby na jutro zostało. Uznałam że dam mu smaki znajome i poszlo:-) mięsko to nowość, ale z dynia jakoś przeszło.Rano kaszka nadal ble. Kupki już inne niż na mleczku i był dzień kiedy po każdej kupię był taki ryk jak po szczepieniu. Dopiero po przebraniu się uspokajał,tak jakby przerażające było dla niego coś w pampersie.

    Chetniej je papki ze sloiczka niż moje mixy. Cóż..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sloiczki to dodatek po mleku najpierw karmie, chwilę czekam i jak jest w dobrym humorze to wtedy próbuje dać jedzonko.

    lipa lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Janek zjada porcje po 150-180, wazy już prawie 9 kg, ale naprawdę nie jest gruby. Owszem, pukchniutki, ale jest po prostu ogólnie duży, niektóre ciuchy 74 są na niego nie wąskie, a krótkie. On pochłania naprawdę dużo, z warzyw dziś dałam mu słoik brokuł groszek cukinia i zjadł bez problemu pol, pewnie gdybym dała cały, to zjadłby cały.
    Położne przestrzegały mnie, żebym broń Boże nie ograniczała mu jedzenia, nie odchudzała, ale trochę mnie to przeraża.

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    U mnie sloiczki to dodatek po mleku najpierw karmie, chwilę czekam i jak jest w dobrym humorze to wtedy próbuje dać jedzonko.
    Ja na razie tak samo.

    age.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, chce jeść to super.. Przecież nie dajesz cukru i boczku. Sam da znać kiedy dość.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na razie tylko marchewka była, je ale przy każdej łyżeczce nim trzęsie haha

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś powtórkę z wczoraj i jadł bo znał smaki. Dajecie wodę do picia?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja daje z bidonu lub otwartego kubka. Vos tam wypija. Wczoraj był burak i tez ble. Eh...

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
‹‹ 564 565 566 567 568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ