Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka zrób bete sprawdzisz czy przytost jest prawidłowy.
    W pierwszej ciąży na początku miałam straszne bóle byłam na ip kilka razy. I raz mi pani powiedziała że pewnie pozamaciczna a dwa dni pozniej na innym sprzęcie był juz zarodek...

    Jutro robię bete pierwszy raz:) wg om to bedzie 5t1d ale moim zdaniem 4t7d

  • Kleo2012 Przyjaciółka
    Postów: 80 41

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Niestety i u mnie prawdopodobnie nic z tego. Wczoraj byłam na USG - widoczny tylko pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Nic więcej. Z OM to już 6tc+2, więc zarodek już powinno być widać. Nie wierzę, że ciąża jest młodsza i miałam spoźnioną owulacje, bo mam bardzo regularne cykle, a beta 1 dzień po terminie miesiączki była już na wysokości 287. W dodatku jeszcze krwiak w macicy i dr mówił o jakimś odklejeniu czegoś - z emocji już chyba tego wszystkiego nie odnotowałam. Niby kazał przyjść na USG kontrolne za 2 tygodnie, ale ja już na nic nie liczę. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że to już koniec złych wiadomości na tej grupie.
    Madziolinka wiem co czujesz u mnie tez ten tydzień decydujący ale czeka być dobrej myśli ja wzięłam l4 i odpoczywam i mam nadzieje ze jednak ruszy serduszko mojej kruszynki. Trzymam kciuki za nas obie 😘

    2 procedury ivf, 9 transferów
    1 ciaza 8tc serduszko stanęło w 2017
    2 ciąża 8tc serduszko stanęło w 2019
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po prostu nie chce już sobie robić nadziei. Ten dr od USG też jej chyba nie miał, bo nawet mi nie dał nic na tego krwiaka i kazał normalnie pracować. A jeśli chodzi o sprzęt, to widać było, że bardzo nowoczesny jest, a sam dr nawet ten certyfikat ma do przeprowadzania badań prenatalnych, więc musi jakąś wiedzę mieć.

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo2012 wrote:
    Madziolinka wiem co czujesz u mnie tez ten tydzień decydujący ale czeka być dobrej myśli ja wzięłam l4 i odpoczywam i mam nadzieje ze jednak ruszy serduszko mojej kruszynki. Trzymam kciuki za nas obie 😘
    Kleo a kiedy USG masz?

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_lala wrote:
    Madziolinka zrób bete sprawdzisz czy przytost jest prawidłowy.
    W pierwszej ciąży na początku miałam straszne bóle byłam na ip kilka razy. I raz mi pani powiedziała że pewnie pozamaciczna a dwa dni pozniej na innym sprzęcie był juz zarodek...

    Jutro robię bete pierwszy raz:) wg om to bedzie 5t1d ale moim zdaniem 4t7d
    Ale czy jest sens robienia bety teraz, jak poprzednią robiłam półtora tygodnia temu?

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Ale czy jest sens robienia bety teraz, jak poprzednią robiłam półtora tygodnia temu?
    Z tą betą to ja już nie jestem pewna, miałam przyrosty najpierw 35 pozniej 45% i wszystko rozwijało się prawidłowo a w 5t5d ciąży wodziałam serduszko gdzie inny lekarz na podstawie samej bety skierował mnie na zabieg...

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Ale czy jest sens robienia bety teraz, jak poprzednią robiłam półtora tygodnia temu?
    A masz info jakiej wielkości jest pęcherzyk ciążowy i jak duży jest pęcherzyk żółtkowy YS

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    A masz info jakiej wielkości jest pęcherzyk ciążowy i jak duży jest pęcherzyk żółtkowy YS
    Pęcherzyk ciążowy 22,9mm (chyba za duży), a zoltkowy 3,7mm

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Kleo2012 Przyjaciółka
    Postów: 80 41

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Kleo a kiedy USG masz?
    W piątek dopiero. Zobaczymy. Proszę fasolkę żeby walczyła. A może weź sobie l4 i odpoczywaj. Spokoj i odpoczynek tez ważny. Ja powiem Ci ze po tej wiadomości w gabinecie nawet nie wspomniałam o l4 byłam w takim szoku. Jak przyjechałam do domu to mowie do mojego ze mogłam wziasc. Wiec napisałam do lekarza z kliniki czy może jednak wypisać l4 nic nie odpisywał wiec już awaryjnie innego lekarza załatwiłam ale potem się odezwał i w piątek wypisał. Wiec odpoczywamy z fasolka i modlimy się aby jednak serduszko przyspieszyło.

    2 procedury ivf, 9 transferów
    1 ciaza 8tc serduszko stanęło w 2017
    2 ciąża 8tc serduszko stanęło w 2019
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Pęcherzyk ciążowy 22,9mm (chyba za duży), a zoltkowy 3,7mm
    U mnie było podobnie, naprawdę bądź dobrej myśli bo uważam że wszystko będzie oki. Ściskam mocno kciuki i przesyłam same pozytywne fluidy😘

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo2012 wrote:
    W piątek dopiero. Zobaczymy. Proszę fasolkę żeby walczyła. A może weź sobie l4 i odpoczywaj. Spokoj i odpoczynek tez ważny. Ja powiem Ci ze po tej wiadomości w gabinecie nawet nie wspomniałam o l4 byłam w takim szoku. Jak przyjechałam do domu to mowie do mojego ze mogłam wziasc. Wiec napisałam do lekarza z kliniki czy może jednak wypisać l4 nic nie odpisywał wiec już awaryjnie innego lekarza załatwiłam ale potem się odezwał i w piątek wypisał. Wiec odpoczywamy z fasolka i modlimy się aby jednak serduszko przyspieszyło.
    Ja jeszcze nawet nie byłam u swojego dr. Dopiero 30 idę,wiec nawet nie mam kogo poprosić. I nie wiem, czy chce w domu siedzieć i myśleć. Chyba bym zwariowała

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    U mnie było podobnie, naprawdę bądź dobrej myśli bo uważam że wszystko będzie oki. Ściskam mocno kciuki i przesyłam same pozytywne fluidy😘
    Naprawdę? Taki duży?

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Naprawdę? Taki duży?
    W 6t1d był 20mm, w 6t 3d 23mm

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    W 6t1d był 20mm, w 6t 3d 23mm
    Wow. I potem normalnie serduszko zobaczylaś. Myślałam, że przy tak dużym pęcherzyku wszystko stracone...

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Kleo2012 Przyjaciółka
    Postów: 80 41

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Ja jeszcze nawet nie byłam u swojego dr. Dopiero 30 idę,wiec nawet nie mam kogo poprosić. I nie wiem, czy chce w domu siedzieć i myśleć. Chyba bym zwariowała
    Na początku tez tak myślami ze w domu zwariuje myśląc ale jestem bardziej wypoczęta i chyba spokojniejsza a dopiero od piątku w domu.

    2 procedury ivf, 9 transferów
    1 ciaza 8tc serduszko stanęło w 2017
    2 ciąża 8tc serduszko stanęło w 2019
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet szefowej nie powiedziałam. I chyba nie powiem, jak niewiadomo, czy coś jeszcze z tej ciąży będzie...

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Wow. I potem normalnie serduszko zobaczylaś. Myślałam, że przy tak dużym pęcherzyku wszystko stracone...
    W 6t 3d było serduszko i łopotało jak szalone ❤
    Madziolinka kto ma wierzyć że wszystko będzie z maleństwem dobrze jak nie Ty właśnie 👶

    nick nieaktualny, Kleo2012, kasig lubią tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Kleo2012 Przyjaciółka
    Postów: 80 41

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    Ja jeszcze nawet nie byłam u swojego dr. Dopiero 30 idę,wiec nawet nie mam kogo poprosić. I nie wiem, czy chce w domu siedzieć i myśleć. Chyba bym zwariowała
    Na początku tez tak myślami ze w domu zwariuje myśląc ale jestem bardziej wypoczęta i chyba spokojniejsza a dopiero od piątku w domu.

    2 procedury ivf, 9 transferów
    1 ciaza 8tc serduszko stanęło w 2017
    2 ciąża 8tc serduszko stanęło w 2019
  • Kleo2012 Przyjaciółka
    Postów: 80 41

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj coś dwa razy mi się wysłało.

    2 procedury ivf, 9 transferów
    1 ciaza 8tc serduszko stanęło w 2017
    2 ciąża 8tc serduszko stanęło w 2019
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, oj widzę kiepskie nastroje tutaj dzisiaj
    .. madziolinka ja byłam w tym tygodniu na USG czyli 6 tydzien i 3 dzien i tez widziałam tylko pęchęrzyk ( 1 cm). w meeeega powiekszeniu lekarka powiedziała,ze wydaje jej sie, ze cos tam mruga i najprawdopodobniej w tym miejscu jest zarodek i serduszko ale nie widziałam jakos tego specjalnie.. za dwa tyg kontrola i wtedy juz serduszko musi byc widac i wiecej szczegółów.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ