Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie o co lekarzowi może chodzić

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 12 października 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ok,pytam bo mi niby tez wyszła niedoczynnośç ale lekarz powiedział ze nie trzeba leczyć???
    Jutro mam wizyte u innego endo zobacze co powie.

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Aha ok,pytam bo mi niby tez wyszła niedoczynnośç ale lekarz powiedział ze nie trzeba leczyć???
    Jutro mam wizyte u innego endo zobacze co powie.


    Hmmm ja leczę od 10 lat. Od tego czasu leki biorę. Wiec dziwne ze nie trzeba leczyć nie znam aż tak się na tym... nie pomogę tutaj. A ile masz tsh?

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 12 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Tak eutyrox 62.5

    Oooo, mam identyczną dawkę :) Wpienia mnie to przekrajanie tabletek, jedna na trzy mi się uda :<

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna nie mam pojęcia ; ( nie mówił nic więcej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Oooo, mam identyczną dawkę :) Wpienia mnie to przekrajanie tabletek, jedna na trzy mi się uda :<

    Ja je łamie w rece na pół. Większość się udaje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Susanna nie mam pojęcia ; ( nie mówił nic więcej?
    że mam nie robić bety bo tylko mnie to stresuje i niepotrzebne rodzi domysły a nie można nic wyrokować , mam brać dalej luteinę i za 8 dni na usg jak było planowane

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 12 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Aha ok,pytam bo mi niby tez wyszła niedoczynnośç ale lekarz powiedział ze nie trzeba leczyć???
    Jutro mam wizyte u innego endo zobacze co powie.

    Ja miałam tsh 4,95 i mi powiedzieli, że nie trzeba leczyć. Ginekolog załamała ręce i kazała zmienić endo bo w ciąży i kobiety starające się powinny mieć max 2,5. A i tak się mowi, że max 2, a najlepiej ok 1.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 12 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okolicach 2,stosunek ft3 ft4 mam tez ok,balagan mam a tych anty tg,anty tipo.Mam tylko brać dostinex na prolaktyne.
    No właśnie ponoc jak juz zaczniesz leki na tarczyce to juz na zawsze...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niby dla staraczek ok. Ale powinno być blizej 1. Ja ostatnio miałam 1.39. Tez biorę dostinex

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 12 października 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja je łamie w rece na pół. Większość się udaje ;)

    Ja to butelki nie umiem otworzyć sama inaczej niż zębami, to za przełamanie tabletki w rękach się nawet nie zabieram :D

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm po co jeszcze luteina? Widział by jeszcze szansę na ta ciążę? Przy takim spadku? Obawiam się ze musisz uzbroic się w cierpliwość ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 17:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hmmm po co jeszcze luteina? Widział by jeszcze szansę na ta ciążę? Przy takim spadku? Obawiam się ze musisz uzbroic się w cierpliwość ;(
    tzn? Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, napradę dobrym, posłucham jego zleceń mimo, ze brak mi nadziei ale no nie zrobie według "internetu" i tego co tam wyczytałam. ale według lekarza...nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 17:18

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27197

    Wysłany: 12 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane tsh się nie "leczy". Gdybym miała patrzeć na samo tsh to w ogóle bym nie leczyła tarczycy, a muszę bo mam Hashimoto. U mnie przy takich samych wartościach ft3 i ft4 mam różne wyniki tsh , raz 2,9 a raz 0,6. Tsh to hormon przysadki i jak widać po moim przypadku ma gówno wspólnego tak naprawdę z pracą tarczycy ;)

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27197

    Wysłany: 12 października 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    tzn? Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, napradę dobrym, posłucham jego zleceń mimo, ze brak mi nadziei ale no nie zrobie według "internetu" ale według lekarza...
    No i git majonez. Bierz luteinę i czekaj na dalszy rozwój wydarzeń , bo tak naprawdę tylko to teraz możesz zrobić. Jak to biochemiczna to mimo brania luteiny powinna @ przyjść. Jak ciąża dobrze się rozwija to luteina tym bardziej nie zaszkodzi :)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    tzn? Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, napradę dobrym, posłucham jego zleceń mimo, ze brak mi nadziei ale no nie zrobie według "internetu" ale według lekarza...


    Ja nie mówię że masz go nie słuchać. Jak mu wierzysz i ufasz to tym bardziej. Tylko glowkuje o co mu może chodzić i czemu masz luteine brać. Bo mi taki spadek tylko się kojarzy niestety z jednym ;(

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 12 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 21:17

    pepsunieczka, Paolala lubią tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka dzięki wyręczyłas mnie. Ciężko mi było to w ten sposób napisać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 17:26

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27197

    Wysłany: 12 października 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Dla mnie trochę to dziwne podejście lekarza. Po takim spadku bety, nie wiek czy dopatrywalabyn się szansy na zdrowa ciążę skoro dzisiejszy wynik jest w ogóle graniczny jeśli chodzi o podejrzewanie ciąży.. A branie luteiny tylko zatrzyma krwawienie, a bez obrazy ale jak dla mnie z tego i tak już nic nie będzie..
    Nie zatrzyma krwawienia. Susanna nie jest wstanie tyle luteiny załadować w siebie by zatrzymać krwawienie jak takowe ma nadejść. Nie oszukujmy się co naturalny progesteron (wytworzony przez organizm) to naturalny, luteina jest dużo słabsza mimo ,że "naturalna", a dupek to już w ogóle nie ma o czym gadać ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i o to mi chodziło, bo posłucham zaleceń lekarza, będę brać, ale wiem, ze krwawienie przyjdzie. Nie wiem co ma na mysli mój lekarz, ale mu ufam, może tak się postępuje?

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ