Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 21:13

    emaj, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie kawy rozpuszczalnej : http://greenwitch.pl/kawa-rozpuszczalna-trucizna-w-brazowym-proszku/ lepiej odstawić nie tylko na czas ciąży :)


    Emaj, trzymam kciuki za endo! U mnie zawsze na początku monitu wyglądało słabo, a później przy winku i migdałach rosło jak szalone :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 18:17

    bita_smietana, emaj lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:18

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 646

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku świetny wózek ! I niezła okazja ;)

    Aniu do kitu z tym zwolnieniem :/ ale nie martw się jakoś to załatwisz ;) Współczuje infekcji....

    ja zakazu seksu nie mam, ale 4 dni temu zmieniłam luteine na duphaston i nadal czekam na powrót śluzu bo przy lutce była taka susza, że przyjemności mieliśmy niewiele :/ wrrr jak na złość nadal szału nie ma... moze sie pojawi coś za pare dni wreszcie...

    wiecie co ja byłam na kontroli u dentysty i cholender mam 4 zęby do leczenia ;( rok temu miałam 2 leczone i reszta zdrowiutka.... tak sie popsuły i nawet tego nie widziłam. nie wiem jak to przeżyje, bo po tym jak nosiłam aparat ortodontyczny to dostałam lęku do dentystów i rok temu na znieczuleniu mi robił.... niby teraz też moge prosić o znieczulenie ale wtedy 4 wizyty, bo kazdy ząb osobno... bez znieczulenia 2 na raz by mi zrobił ;( eh nie chce nawet myślec o tym leczeniu ;/

    Kate dobry artykuł, kiedyś czytałam coś podobnego. Ja nigdy rozpuszczalnej na szczęście nie piłam.... owszem próbowałam ale totalnie mi nie smakowała. Uznaję tylko czarną bez mleka :)

    Emaj też kciukam za endo :) Pij wino na zdrowie <3

    emaj lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście z zębami u mnie dobrze, poza 8, którą trzeba wyrwać, ale to dopiero jak urodze. A jeśli o seks chodzi to u mnie nie ma szału niestety... a tyle się nasluchalamjakie w ciąży są niesamowite orgazmy, no cóż:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna dziewczyna na owu na endo bierze viagrę, słyszałaś o tym Emaj?

    Impra noo ładna impreza przyłączam się :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:18

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nowa wyszlo z moczu ze infekcja czy po badaniu?
    Madziulla test pozytywny konieczny.a tak swoja droga aleala nic sie nie odzywa jak jej mija macierzynstwo?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 21:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj ta dziewczyna leczy się w klinice i przez lekarza ma zlecone.

    A ja nie wytrzymałam i poszłam na betę dziś 22dpo wynik 2648 :)

    emaj, ktosiowa, nick nieaktualny, Demsik, marzusiax, Corcula, nick nieaktualny, Ania-nowa, pepsunieczka, bita_smietana, kate88:), Morwa, Kira_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 21:13

    emaj, nick nieaktualny, pepsunieczka, kate88:), Kira_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Kiedy idziesz podglądać Dziedzica? :D
    Przy becie >2500 to już na bank pęcherzyk będzie :)

    Jezu, ale się cieszę! :D
    Chcę jeszcze takie wyniki u pozostałych wojowniczek zobaczyć - słyszysz, Mikołaju?! ;)

    Mam umówione u swojej poprzedniej gin szybkie podglądanie na 21.12, a wizytę u mojego doktorka 30.12 :)

    nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 21:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Ania nowa wyszlo z moczu ze infekcja czy po badaniu?
    Po badaniu

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobina- gratulacje, niech powiększa się każdego dnia! :) :) :) Dziewczyny nie próżnujcie, każda z Was sika dwie krechy, najpóźniej na Sylwestra!

    Ojejku- ekstra macie ten wózek. No czad i bomba! Jeden z nielicznych, który ma w sobie kolor i bardzo mi się podoba :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobina, cudowne wiadomości !! Tak mocno Ci kibicowałam, bardzo się cieszę ❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Emaj ta dziewczyna leczy się w klinice i przez lekarza ma zlecone.

    A ja nie wytrzymałam i poszłam na betę dziś 22dpo wynik 2648 :)

    piekna beta!! cudownie!! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pieknie rosnie,dziedzic juz sie mosci w brzuszku;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo dziewuszki;););)
    Ja juz upuscilan moczu do pojemniczka i w labo pieknie czeka na badanie.zobaczymy jakie beda.mam nadzieje ze jakies leki gin da i infekcja zniknie bez sladu.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Halo halo dziewuszki;););)
    Ja juz upuscilan moczu do pojemniczka i w labo pieknie czeka na badanie.zobaczymy jakie beda.mam nadzieje ze jakies leki gin da i infekcja zniknie bez sladu.
    Niech idą sobie od nas precz paskudne infekcje!! I nie wracają już!!

    bita_smietana lubi tę wiadomość

‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ