Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepsa!! Piękne krechy wysikalas!
    Dziewczyny wszystkie takie krechy niedlugo będziemy miały! !!


    nick nieaktualny, Corcula, pepsunieczka, nick nieaktualny, kate88:), nick nieaktualny, Demsik, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepsa piękne te tesciory!! Niech kropka będzie z Tobą juz na zawsze :)
    OK Ojejku to ja powiele Twoja historie :) no i wysikam te 2 kreski :) zaraz po tym jak to zrobi żonka, emaj, madziulka i reszta:) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 18:43

    pepsunieczka, Arwi, nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps piękne kreski!!

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps jakie krechy! wow <3

    Śmietana wózek pierwsza klasa ja też już chcę kupować, a tu tyle czasu trzeba się wstrzymać :D

    pepsunieczka, nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobina jeszcze chwila i walizkę będziesz pakować na porodowke ;) zobaczysz jak czas szybko leci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 20:25

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona zastrzyk z ovi zapodalas dzisiaj?
    Pepsi zajebiste krechy!!!

    pepsunieczka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak widzę krechy Pepsi to sama mam ochotę siknąć :D

    pepsunieczka, Corcula, nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps, piękne krechy!

    Śmietana, czemu nie widzę twojego wózka?

    Edycja: Krakowianki! Spotkałyście się?? Gdzie, a jak...? A ja? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 20:45

    pepsunieczka, Corcula lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zazdrosc przeze mnie przemawia! Warszawianki nie mozemy byc gorsze!! :D

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:19

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak obstawiałam Kopernika, nie wiedziałam Emaj że ty też tam bywasz :)

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Zakrecona zastrzyk z ovi zapodalas dzisiaj?
    Pepsi zajebiste krechy!!!
    Jo zastrzyk był ;) teraz odliczanie ;)

    ktosiowa, nick nieaktualny, Corcula, bita_smietana, Demsik, nick nieaktualny, kate88:) lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Oj zazdrosc przeze mnie przemawia! Warszawianki nie mozemy byc gorsze!! :D
    Ja jestem za stara, za gruba i za bardzo przybita żeby się ujawniać :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 21:42

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy gdzie na Kopernika bywacie? Bo ja pod 23 muszę się meldować

    emaj lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 (chociaż bywanie to za dużo powiedziane, bo ja tam byłam raz... tfu! 2 razy, bo się tam urodziłam)

    marzusiax lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja jestem za stara, za gruba i za bardzo przybita żeby się ujawniać :/
    Abby przywołuje Cie do porządku, proszę się na ten tychmiast wziąć w garść <3 bo Cię znajdę i do d... nakopie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yyy to tak apropos Żona pamiętasz o kawce po Nowym Roku?? ;)

    Żona który zastrzyk Ci dał? I ile zapłaciłas za niego jeśli mogę wiedzieć?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Yyy to tak apropos Żona pamiętasz o kawce po Nowym Roku?? ;)

    Żona który zastrzyk Ci dał? I ile zapłaciłas za niego jeśli mogę wiedzieć?
    Zona miała ovitrelle. A cena mocno zalezy od apteki, we wro sa apteki które maja za 65 a sa i takie co maja za 165... Trzeba mocno szukać, ale wiem ze w ziko maja dobrą cenę - jednak często na zamówienie wiec z recepta na ostatnia chwile, tak jak ja miałam, to byla niezła jazda z dostaniem w jakiejkolwiek cenie, skonczylam z najdroższym i jedynym dostępnym od reki zastrzykiem we Wro :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice go wykupilismy bez zabiegu, za 78 zł z tego co mnie pamięć nie myli.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie wpadłam na to żeby kliniki obdzwonić :)

‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ