X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2023
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2023

Oceń ten wątek:
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 12 kwietnia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mju wrote:
    Stary przełożył wizytę na 15.05 na 09:00 jak coś. 🙈

    Ja na razie poczekam do 18. 04 z umawianiem kolejnej wizyty. Bo może szamanka powie, że wcześniej albo później. Wiec chce sie dostosować do jej zaleceń. Choć nawet na 15.05 niestety najwcześniej to na 10 mogę umówić wixyte, bo tego starszego Szogunka musze di żłobka odstawić;)

    No teściowie są nie do podrobienia.. 🫣 ja czekam jak ich córki czyli szwagierki będą mieć swoje pierworodne. Co to będzie się działo 🤣

    U nas w sumie idzie spać w zależności kiedy jej sie zachce 🫣 bo miała czas że o 19 zasypiała, ale to niestety była tylko drzemka... A tak 21 dla niej optymalna godzina jest i spi do 6/6:30.

    Mju to trochę tych badan się zebrało. Oby wszystko dobrze powychodzilo. Ale też myślę zrobić sobie cukier i morfologię. W ogóle po Marcelinie w tym czasie , to ważyłam o 10 kg mniej 🫣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Praskovia Autorytet
    Postów: 679 702

    Wysłany: 12 kwietnia, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas usg wyszło dobrze. W końcu zrobiłam po swojemu, bo wyczytałam w kilku źródłach, że w przypadku niemowląt ważniejszy przy badaniu jest pełny pęcherz niż pusty żołądek. 😉 Więc nie jadł 3 godziny (bez problemu), a potem podkarmiłam go na jakieś 40% pół godziny przed badaniem. Pani skomentowała, że ładnie wszystko widać, więc się dziś czuję rozkminiona jak po pierwszym roku medycyny. 🤪

    A co do wyników krwi, to widzę, że normy dla niemowląt są dużo wyższe niż dla dorosłych, więc jeszcze się może okazać w poniedziałek u lekarza, że te enzymy wątrobowe są tak naprawdę w normie…

    agentka93, Gauss, Mala_syrenka, Eskalopka, Kropka6, elforia lubią tę wiadomość

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3015 3990

    Wysłany: 12 kwietnia, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia to super, bardzo się cieszę :)
    No u nas właśnie Iga zrobiła siku w trakcie badania i Pan doktor się cieszył, że fajnie, bo ma dwa obrazy 😂

    Mam małego pełzaka od dziś w domu- ogarnęła w końcu, jak dotrzeć do celu zamiast się odpychać do tyłu ;) to jeszcze nie jest płynne, nadal się trochę frustruje, bo dużo energii ją to widać kosztuje, ale progres jest!

    Gauss, Eskalopka, Kropka6, elforia, zmija, Praskovia lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Gauss Przyjaciółka
    Postów: 98 107

    Wysłany: 12 kwietnia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia, super, że usg wyszło dobrze. A u Was w szpitalu przy narodzinach robią przesiewowo? Bo u nas wszystkie noworodki i usg brzucha i przezciemiączkowe.

    Agentka, gratuluje pełzaka, u nas Lila się znowu frustruje na brzuchu - podnosi tyłek i prostuje nogi, ale nie ogarnia, że trzeba przesunąć też przód :D

    Mju, a jak zmieniliście przyzwyczajenia higieniczne? Może też zmienię, żeby pediatrka w przyszłym tygodniu była zadowolona (mamy szczepienie na WZW).

    U nas katar i po katarze, w zasadzie w środę tylko był glut po pas, wczoraj i dziś tylko jakieś resztki :) za to mój Mąż chyba złapał od Lili... ech, perpetum mobile :D

    age.png
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 573 316

    Wysłany: 12 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gauss, dziś wyczytałam że katar może być nietypowym objawem ząbkowania. Jest wtedy wodnisty. Może to taki był.

    Praskovia, super że usg jest ok. Możliwe że morfologia też, ale tu właśnie trzeba by sprawdzić normy dla maluchów. Są mniej restrykcyjne. Oby było ok 🤞

    Agentka, gratulacje 😄

    Syrenka, fajny profil się szykuje. Będę obserwować i podpatrywać wasze patenty.

    Co do chodzenia spać to po zmianie czasu mamy aktualnie spanko w granicach od 20 do 4-5 z 2 lub 3 pobudkami. Już regułą były 2 ale teraz młody wrócił do szamania co 2.5h. Najgorzej że się często przelewa nad ranem i wtedy rozbudza się przy przebieraniu. Kiedyś będzie lepiej...

    A propos "lepiej"... kiedy dzieci przestają kwękać? Tak marudzić z sobie tylko znanych powodów? Rozumiem opcję że banan może być obrany ze złej strony i jest to powód do płaczu, ale czy takie niemowlakowe marudzenie się kończy w jakimś terminie?

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 12 kwietnia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prasovia super, że USG wyszło dobrze, teraz czekamy na interpretację lekarza co do wyników krwi, ale wierzę, że tez wszystko dobrze..

    Agnetka gratulacje pełzaka to juz kolejny level do samodzielności 😛

    Eskalopka to kwekanie, to mi sie kojarzy jakoś ponad rok okolo 1.5 jak zaczyna coś lepiej mówić bobas, chociaż u mnie nie adekwatne, bo Marcelina bardzo szybko zaczęła gadać. Ale niestety do tej pory potrafi jęczeć bez celu czasami az szlak trafia, bo pytasz co się stało a ta jęczy 🫣 no ale przynajmniej wiadomo ze nic się nie dzieje 🤣

    Eskalopka lubi tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Mam chwilkę to skrobnę co u nas… a u nas dużo się dzieje 🤪

    W pracy mi jest dobrze, dostosowaliśmy się po tym miesiacu, więc nie żałuję i na głowę mi to dobrze robi - czuję się potrzebna -> nie tylko jako matka, ale i człowiek 🤗

    Młodą ma 2 posiłki stale - i w nich próbujemy nowych rzeczy. Około 10:00 kaszka z owocami (tutaj testujemy nowe kaszki i nowe owoce) i około 14:00 obiadek. Od 2 dni wprowadzamy wodę - piję z kubeczka doidy i jej się to podoba. Jakos na BLW czekam aż usiądzie. Aktualnie jesteśmy na etapie wstawania na czworaka 😳 fizjo sprawdzony i wszystko ok - pełzanie już ogarnięte i ucieka nam pod krzesła i stół 😂 trzeba uważać już aby nic na siebie nie ściągnęła (np. Ostatnio pociągnęła za moją torebkę i zrzuciła obok siebie na ziemię)

    Zmykamy na basen ☺️ miłego dnia ☀️💚

    Gauss, Praskovia, Mju lubią tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 13 kwietnia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozdrawiam z fitnessu, przerzuciłam sie na zdrowy kręgosłup! I to była zmiana na lepsze! Paaa miłej soboty Wam życzę ;)
    Elforia być może i u nas będzie basen

    elforia, Praskovia lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 13 kwietnia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś basen tylko 35 min i był grymas, a później ogromna kupa 😅 ale już dwa nurki mamy za sobą 🤗

    Jak u Was z siadaniem? U nas potrafi się podciągać do siadu jak się czegoś złapie - już gondola od wczoraj zdemontowana i mamy spacerówkę, ponieważ albo nogi za burtą i problem z usypianiem, bo wiecznie na brzuch się przekręca, albo łapie za boki i się siłuje.
    W Tripp trapie i w leżaczku też się podciąga i mam wrażenie, że nadwyręża tym kark, bo go napina jak się siłuje. Posadzona na kolankach jak jemy już sama ładnie siedzi, na dywanie jak się za palce sama podciągnie to buja się na boki, ale już 10-15 s siedzi. Byłam u fizjo, mówi, że napięć brak i jest ok. Śmiesznie, bo dość często staje na czworaka - tak jakby robi wysoki podpór i nagle podwija dupke i nogi. Zobaczymy co to będzie - ale już mi żal, że to pierwsze pół roku tak przeleciało szybko 🫣

    Przepraszam, że nie odnoszę się do tego co pisałyście, ale czytałam co jakiś czas i klikałam lubię to 🤗


    Kropka odtworzenie porodu brzmi nieźle! Fajnie, że jest taki efekt ♥️

    Idzie ochłodzenie, a my już w spacerówce. Nie wiem czy jej jeszcze jakoś nie zmuszę do pospania w gondoli na spacerach 🤷🏼‍♀️ my mamy spacerówkę tylko przodem i jak będzie na tych naszych polach taki mocny wiatr to słabo to widzę ☹️

    Praskovia lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • zmija Koleżanka
    Postów: 50 62

    Wysłany: 13 kwietnia, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znowu pojawiam się jak zjawa, ale nadrobiłam i przeczytałam wszystko! W dalszym ciągu nasze drzemki w ciagu dnia są żadne (i to dosłownie, wczoraj 4 i 7 minut), dlatego w wolne wieczory nadrabiam całe życie 😂 także czytałam Wasze wpisy a swój post pisałam w notatkach, ściskam wszystkie i każdą z osobą oraz Wasze Bobasy!

    Menina, bardzo mi przykro w związku z tym co Cię spotkało podczas porodu, również mocno wspieram w napisaniu skargi, w głowie mi się nie mieści jak można potraktować tak kobietę w momencie kiedy jest najbardziej bezbronna i potrzebuje mega wsparcia.

    Kropka, odtworzenie porodu, wow! To brzmi bardzo szamańsko ale ja uwielbiam takie klimaty 😂

    Praskovia, ja przez ostatnie kilka miesięcy nabrałam dużego dystansu do lekarzy w ogóle, kilka razy zdarzyły się rozbieżne diagnozy (płacę składki, mam pakiet Medicover a i tak finalnie trafiałam do specjalisty prywatnie, żeby ogarnął temat, i pyk 300 złotych). Pamiętam jak źle się poczułam kiedy pani gastrolog wpisała w opisie wizyty “brak prawidłowego rozwoju” bo wg niej 10 centyl to “nie ma szału”. Gdybym nie miała na studiach statystyki to chyba bym od razu popędziła do MM do apteki a tak udało mi się dietą eliminacyjną podbić do 17 centyla w którym Zosia pięknie i harmonijnie sobie przyrasta. Zawsze w takiej sytuacji polecam posłuchać intuicji i jeśli nic Ciebie nie niepokoi a lekarz się upiera - zasięgnij dla spokoju drugiej opinii.

    Jeśli chodzi o RD my jeszcze nie zaczęłyśmy, ale serdecznie polecam Wam ebooki Rozgryzamy - masa super uporządkowanej wiedzy przedstawionej w przystępny sposób, czuję się dobrze przygotowana i czekam tylko na krzesełko żeby zacząć - błagalny wzrok dziecka kiedy coś jemy zaczyna wjeżdżać mi na psyche 😂 elforia, ale to macie rozkminione i uporządkowane, super!

    Agentka, marszczenie nosa u nas też wychodzi od kilku dni, kocham te minę!

    Gauss daj proszę znać jak mięsna paczka, też się przymierzam do zamówienia. Czytam aktualnie książkę o diecie w chorobach autoimmunologicznych (mam hashi) i spory akapit poświęcony jest właśnie tragicznemu wpływowi antybiotyków w mięsie na nasz mikrobiom.

    Syrenka, dałam Wam obs, aż mnie zmotywowało do poszukania jakiegoś wyjazdu (ale bardzo zachowawczo, weekend maks godzinę od Gdańska - od czegoś musimy zacząć a ja jestem raczej tchórz 😂). Zaraz popatrzę kto obserwuje i może któraś z Was jeszcze poznam.

    Malgosia, zdrówka dla Was!

    Gauss, Praskovia lubią tę wiadomość

    age.png
  • MalgosiaKmK Ekspertka
    Postów: 155 133

    Wysłany: 14 kwietnia, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już dziewczynki w domu. Całe szczęście. Tak się cieszę. Malutka jakby już wiedziała co i jak bo normalnie w leżaczku mało nie wyskoczyła tak skala. Nie ma jak w domku. Mamy Augumentin na doleczenie do wtorku, ale ładnie przyjmuje więc się nie martwię. Miłego dnia dla Was.

    Kropka6, elforia, Praskovia, Eskalopka, Mju lubią tę wiadomość

    04.11.2015 cp (8tc) Aniołek
    14.02.2017 synek 💙
    age.png

    age.png

    29.10.2023 Julcia🩷
  • MalgosiaKmK Ekspertka
    Postów: 155 133

    Wysłany: 14 kwietnia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Kto mi jeszcze wylał prośbę ba Ig to podeślijcie jeszcze raz... uciekło mi. Katxsik kto to? Bo nie mogę skojarzyć. 🙃

    04.11.2015 cp (8tc) Aniołek
    14.02.2017 synek 💙
    age.png

    age.png

    29.10.2023 Julcia🩷
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elforia, Zmija dobre wieści, że u Was wporządku
    Elforia podziwiam za prace już. Ja natomiast jestem przerażona, jeśli bym miała wracać w październiku 😱 choć po Marcelinie od razu po urlopach wróciłam. A teraz jakos ciężko mi sie do tego zabrać.. musze moje studia dokończyć 🫣 bo stanęły razem z wiosną.. eh..

    Małgosia super 😍😍😍 augumentin to jak to kiedyś pediatra powiedział, najlepszy znany antybiotyk. Mnie juz masz ;) żona leśniczego to wiadomo 🤣

    Zmija, Elforia brzmy bardzo szamansko, na razie jakby chwilowo stanęły poprawy w miejscu. W sensie nie dochodzą nowe. Choć mam wrażenie,że momentami dupke unosi jakby chciała pełzać ;) w ten czwartek mam kolejna wizyte i zobaczymy co nowego będzie.

    Zmija, ja mam nie oczywista nazwę;) wiec ciekawe czy mnie rozszyfrujesz. Ale spróbuję Ciebie ją odnaleźć 🫣
    Ps. Jednak poległam z odnajdywaniem 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 10:23

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 573 316

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak po weekendzie? Wypoczęte 😆?

    elforia, genialnie sobie radzisz powiem Ci. Taki szybki powrót do życia... No no! Gratuluję.

    Malgosia, dobrze że was szybko wypuścili. Jesteś bardzo czują mamą, że wyłapałaś tę infekcję. Też teraz bardziej zwracam uwagę czy młody nie cierpi przy oddawaniu moczu, ale chyba nie.

    My tymczasem jesteśmy po pierwszej konsultacji z fizjoterapeutą bo brak symetrii i lekko nieforemna główka mnie martwiły. Tak jak się spodziewałam - główka to nasz podstawowy problem, ale jeszcze do korekcji się nadaje. Napięcia mięśniowe są ok, rozwój też. Zara podobno wyskoczą zęby i jesteśmy na końcówce skoku. Więc generalnie nie jest źle. Ufff 😮‍💨

    Z gorszych rzeczy strasznie mnie zastoje mleka męczą ostatnio. Wtf? Tyle czasu już karmię i nic nie zmieniałam a mam już 4 w ciągu niedługiego czasu 🤨

  • Mju Autorytet
    Postów: 549 236

    Wysłany: 15 kwietnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, z nami też uważam, że lepiej za dużo niż za mało badań. Jeszcze myślę czy na to sibo w ogóle robić. Problem mam co zrobić z karmieniem w tym czasie jak nie ma z czego ściągnąć a nie chce mm wprowadzać w tym wieku bez sensu. Zresztą kupimy puszkę i co z tym zrobimy później jak spokojnie jestem w stanie wykarmić?
    Swoją drogą odnośnie Twojego wróżbiarstwa przypomniało mi się ostatnio, że jak byłam w ciąży i jeszcze nikomu nie mówiliśmy koleżanka do mnie napisała „śniło mi się, że masz córkę”. Potem ten sam numer miała ze swoją kuzynką. 😂 także powinnyście połączyć siły, ona będzie robiła za medium zamiast testu ciążowego i w sprawie płci, a Ty terminu porodu.

    Praskovia, daj znać jak po lekarzu u Was z wynikami.

    Gauss, mój partner był fanem chusteczek, więc go ścignęłam, że waciki i woda + linomag. Raz dziennie robiłam takie turbo rzetelne mycie tam, gdzie sklejone i smarowałam linomagiem właśnie. Wyczytałam tak w komentarzach na jakimś blogu i rzeczywiście bardzo pomogło, bo w moim przekonaniu problem już był.

    Elforia, szacun za powrót do pracy! Ja im dalej w las tym mniej mam ochotę, więc naprawdę podziwiam bardzo.
    Mi się wydaje, że w rollersie jest ok, mamy w spacerówce pod spód włożony na zaś ulewania i w razie potrzeby dopinam górę.

    Zmija, nasza niby patrzy jakby miała nam ukraść jedzenie, ale jak już ona ma jeść to dużo inaczej te chęci wyglądają. Nie powiem, że zerowe, bo to nie tak, ale nagle wtedy ją interesuje wszystko dookoła dużo bardziej i walczę o uwagę.

    Małgosia, mam nadzieję, że już za Wami będzie to przykre doświadczenie. 🤞🏻 zdrówka!

    Eskalopka, w takim razie dobrze, ze się zebraliście do fizjo. U nas głowa trochę spłaszczona z jednej strony, co noc się zmieniamy stronami w łóżku, bo jakoś mam przekonanie, że to moja wina, bo w nocy tylko z jednej strony karmiłam 😬 a już i tak dużo lepiej jest. Zresztą z tych wizyt czasem można wyciągnąć coś nowego do robienia z dzieckiem w domu.

    U nas wczoraj wjechało pełzanie, ale widać, że 2-3 kroki zrobi i turbo zmęczona tym jest, dodatkowo katujemy ją pivotami w prawo, więc okna aktywności się skróciły. Do tego zaliczyliśmy pierwsze wyjście na jedzenie do restauracji i zaskakująco zgrabnie to wyszło, choć tak wiało, że siedzieliśmy w środku.
    W sobotę byłam pierwszy raz w życiu na usg jamy brzusznej i okazało się, że mam 2 śledziony ;D druga jest mała, ale możliwe, że genetycznie córce przekazałam tę przypadłość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 14:22

    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 15 kwietnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie późnym 'wieczorem' sie na dłużej odezwe. Bo przypomniało mi sie że w ogóle nie wstawiłam zdjecia przed wizyta u osteo i po wizycie .
    Ale mam pytanko jak Wasze pociechy robią pivoty. To preferują bardziej jedną stronę. Bo dziś moja piovoty jak talala tylko z tendencja na prawą stronę.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3015 3990

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mju a jak długo trwa to badanie?
    Może coś z rd by się udało podać w międzyczasie!?
    A jeśli nie to- można kupić mm w pojedynczych porcjach, bardzo to polecam, bo nam się kilka razy fajnie sprawdziło chociażby jak mi się gdzieś przedłużyło, to tata mógł bez problemu nakarmić :) Cała puszka pewnie, że bez sensu, ale takie porcyjki na czarna godzinę to fajna sprawa.
    Hit z tą śledziona :D

    Eskalopka, spoko, że da się coś podziałać z tą główką:)

    Kropka, Iga na starcie lubiła robić pivoty w lewo, więc ja mocno cisnęłam, aby w prawo też robiła. Po prostu na siłę dawałam jej zabawki od tej strony- kombinowała niekiedy, bo wolała zrobić całe kółko w lewo zamiast się męczyć w prawo, ale byłam sprytniejsza i wymyślałam, jak ją przekabacić 😅 i zaczęła śmigać na dwie strony. Ale podobnie było z obrotem na brzuch. A nie ma żadnej asymetrii, po prostu jak się nauczyła to tak na starcie umiejętności wolała.

    Małgosia super, że już w domu :)

    Zmija miło Cię widzieć 😊

    My byłyśmy dziś u neurologopedy, bo szukamy przyczyny tego kiepskiego przybierania i pediatra zasugerowała krótkie wędzidełko. Niby jest minimalnie skrócone, ale język pracuje ok i mięśnie jamy ustnej tak samo, więc na pewno nie to jest przyczyną. Z resztą logopedka stwierdziła, że te dane nie wskazują na problem, bo dziecko miało niską masę urodzeniową🤷🏻‍♀️
    I bądź tu mądry komu wierzyć…
    Za to fajnie, bo powiedziała, że Iga jest bardzo kontaktowa, jak na swój wiek 😄

    Wczoraj mieliśmy Chrzciny, wszystko wyszło, ale cieszę się, że to za nami, bo trochę było na głowie.
    Jak ksiądz powiedział „Igo Zofio stałaś się nowym stworzeniem” to Iga zrobiła jest uniesienia rączek i szeroki uśmiech, fajne to było, bo wiadomo, że nie wiedziała o co chodzi, ale wyglądała na szczęśliwą 😄

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Mju Autorytet
    Postów: 549 236

    Wysłany: 15 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, u nas walka o prawą stronę, bo w lewo potrafi z dobry miesiąc, a w prawo od wczoraj w sumie robi trochę więcej. Na pewno w prawo kosztuje ją więcej energii i kombinowania, bo w lewo to 4 ruchy i 360 stopni zrobione. Jeszcze w zeszłym tygodniu fizjo nam sprawdzała, że fizycznie ma możliwości, tylko styki muszą załapać, że w drugą stronę też się da i w końcu się udało.

    Agentka, krzywa klasycznie 2h, ale nakarmić muszę najpóźniej godzinę przed, bo karmienie obniża poziom glukozy, więc 3h + dojazd. Na sibo tak samo, 3h i dojazd. Dzięki za podpowiedź. Jakieś konkretne jednorazowe polecasz?
    Super, że już po stresach, bo przecież żałowałaś finalnie, że nie z roczkiem, a wyszło chyba spoko?

    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 15 kwietnia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20240415-133228.jpg IMG-20240415-133213.jpg IMG-20240403-132245.jpg

    Wklejam pogladowo jak wyglada teraz Misia (kilka dni po wizycie u szamanki) i ostatnie było robione dzień przed wizytą.
    Btw na pierwszych zdjęciach docelowo pokój Misi, ale na razie jest skladzikiem rzeczy które nie wiadomo gdzie ulokować 🫣🤣

    Śledziona hit hit, ale tak podobno to może być jakies genetyczne. Czasem ludzie dowiadują po kilkudziesięciu latach, że mają narzadzy w odbiciu lustrzanym 😱

    My właśnie weekend mielimy intensywny, bo zapraszaliśmy na chrzciny, które beda w czerwcu.

    No właśnie nie pamiętałam jak to było u Marceliny czy od razu na obydwie strony robiła czg jedna była dominująca. Ale ogólnie Pivoty strzela wzorowo 😍 także serce rośnie me..

    Eskalopka szamanka tez podobno na spłaszczona główkę działa;) u nas od tego ciągłego lezenia ma płaska potylice, a taka ładna miała jak się urodziła 🫣 no ale nic. Dla mnie i tak piękna jest 🤣 a ważniejsze na tę chwile napiecia są.

    Agentka są dzieci po prostu malutke chudziutkie czasami. Nie muszą być od razu kluski jak moja Misia 😛

    Mju biznes wróżbiarski mowisz 🤔 i to bez wychodzenia z domu 🤣 choć miałam moment z jedną koleżanka, że widziałam, że jest w ciąży i to bez snów. Po prostu wiedziałam i już przyszła taka myśl nagle do głowy 😛

    Czy ja do wszystkiego się odniosłam co chciałam 🫣


    Aaa nadmienie, że zdjęcia wykonywała moja Marcelinka 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 22:05

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 16 kwietnia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Kropką wow! Jest różnica 😁 Piękne ujęcia zrobione przez Marcelinkę 😍 wysłałam zapro na IG 🤗

    Gauss Ciebie też znalazłam 😁

    Eskalopka u mnie też się czasami zdarzają zastoje, ale to przez to, że wprowadzałam RD i ona mniej je. Tylko jakoś się udawało, że mi to ściągała przy jedzeniu i nic nie musiałam z tym robić.
    Co do radzenia sobie to jest to efekt 3 dziecka i tego, że jak 10 lat temu urodziłam drugie dziecko i zostałam z nimi sama to musiałam się ogarnąć 🤷🏼‍♀️ wtedy odkryłam swój potencjał ogarniania i planowania 😅 z synem doznałam takiego szoku, że po porodzie do 6 miesiąca żyłam w zamknięciu i wiecznym nieogarnięciu oraz przemęczeniu.

    Mju też polecam gotowe buteleczki lub mrożenie pokarmu :) wiesz, że nadal czekam na ten kojec… od 13 lutego nie mogą skompletować zamówienia, bo dobrałam akcesoria do wózka i czekają ☹️

    Agentka super, że już po imprezce oraz, że Iga zadowolona 😁 my robimy razem z roczkiem, bo rodzeństwo moje i mojego męża mieszka za granicą i ciężko było ich zgrać, a to chrzestni. Ale cieszę się, że to będzie tylko jedna imprezka. Sale zamówiliśmy, więc luzik już mam 😝

    Dziewczyny od kiedy podajecie/planujecie podawać wodę?

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ