Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Pauletta Autorytet
    Postów: 287 198

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow poczwarka niezla/waga

    Majunia

    klz9uay3zwy9fvpb.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3yx8darzp2fjs.png[/link]
  • Nutella Autorytet
    Postów: 287 203

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka wrote:
    a dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? suplementujecie sobie dha? ja biorę centrum i mama dha :)


    Ja pije tran mollers baby;) i łykam mam dha

    16udyx8duu58l84q.png
    klz9df9hjdsy5hjy.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Czy komuś jeszcze lekarz polecił podawać na katar Fenistil?


    Na katar nie, ale dawałam Fenistil na wysypkę na buzi.

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też byliśmy dzisiaj na wizycie u lekarza i Lila waży 7700g ;)

    ao12. lubi tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • ewcia91 Autorytet
    Postów: 306 106

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też byliśmy na kontroli mały waży 8700 i ma 70 cm :-)

    Ewelka91
  • tofirus Autorytet
    Postów: 339 404

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow, ale duże dzieciaczki :)
    My się ważymy w domu i wychodzi ok 6100 g :)

    le5adb4.png
    ud81ifo.png
    iiysvvj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Aaaaa! Jeszcze coś! :)
    Witu skończył 4 miesiące! :)
    Byliśmy w przychodni i waży 8,095 kg, a mierzy 66 cm (jak ja mierzę sama centymetrem to wychodzi 69, ale szczegół ;) )
    Niestety nie zaszczepiliśmy się bo katar się przyplątał i trzeba zaczekać. Czy komuś jeszcze lekarz polecił podawać na katar Fenistil?
    My bierzemy klemastyne. Jeden i drugi jest antyalergiczny :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filip waży 7200 :)

    ao12. lubi tę wiadomość

  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dowiem ile ten mój waży na następnym szczepieniu - 6 marca. Ale ważyłam się z Nim u moich rodziców to mieliśmy razem 79kg (sama 71kg) więc koło 8kg bedzie miał :)

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 10 dniach w szpitalu! wreszcie ejstesmy zdrowi w domku :* :* :*

    sylwia1985, pestka, nick nieaktualny, tofirus, Sisilla, poczwarkah, Bella_Ona, ao12., Kasiula09, MOI, rewoppka, paulina.b.1991, mitaka, Sroka, Nelly, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście super, że już w domu :)
    Ale macie duże te dzieciaczki, u nas jak się ważymy to wychodzi 5600 :p a na długość ma tak 64- 65 ale dokładnie się dowiem w środę, bo mamy trzecią dawkę szczepienia.
    Macie jakiś pomysł, jak złapać mocz do kubeczka, a nie do woreczka? ?

    3i49tv7325tdkkap.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do witamin ja biore falvit mama


    nie wiem ile moj maly wazy i ile ma cm - musze go sama jakos zwazyc i zmierzyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 17:56

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście wrote:
    po 10 dniach w szpitalu! wreszcie ejstesmy zdrowi w domku :* :* :*
    juz po wszystkim- fajnie

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kilku dniach nadrabiam, skomentuje co pamiętam, my pieczemy w dzidziusiu a płaczem juz w leniwie sensitiv. Antos jest tylko na piersi i nie ma uczuleń żadnych ale miał wysypke czerwona jak miał miesiąc. My w wakacje jedziemy nad polskie morze ale się boje trochę.
    Scescie super ze Kubuś juz w domku zdrowy.

    A u nas kiepsko mały w nocy się budzi coraz częściej i nie chce spać, ja chodzę ciągle niewyspana i zmęczona a w dzień tez marudzI. Nie Wiem czym to tłumaczyć bo napewno nie skokiem bo to juz 20 tygodni

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Sisilla Autorytet
    Postów: 430 335

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście cieszę się, że już choróbsko za wami, teraz musicie się wzmocnić!

    A nasza Zosia 5600 g i 62cm :)

    Nasza Zosia
    relghdge5e0xfszn.png
  • Sisilla Autorytet
    Postów: 430 335

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renatkach wrote:
    Scęście super, że już w domu :)
    Ale macie duże te dzieciaczki, u nas jak się ważymy to wychodzi 5600 :p a na długość ma tak 64- 65 ale dokładnie się dowiem w środę, bo mamy trzecią dawkę szczepienia.
    Macie jakiś pomysł, jak złapać mocz do kubeczka, a nie do woreczka? ?


    Znowu idziemy mniej więcej równo waga/wzrost i nasze córcie w podobnym wieku:) my też mamy przyjść w środę na trzecią turę szczepienia, ale zastanawiam się czy nie przesunąć, bo ponoć w przychodniach czarno, szczyt zachorowań na grypę w pełni:( kurde, jak się na to zapatrujecie? Mój lekarz jest zdania, że jeżeli ktoś w domu choćby przeziębiony, to mamy nie przychodzić.

    Nasza Zosia
    relghdge5e0xfszn.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Aaaaa! Jeszcze coś! :)
    Witu skończył 4 miesiące! :)
    Byliśmy w przychodni i waży 8,095 kg, a mierzy 66 cm (jak ja mierzę sama centymetrem to wychodzi 69, ale szczegół ;) )
    Niestety nie zaszczepiliśmy się bo katar się przyplątał i trzeba zaczekać. Czy komuś jeszcze lekarz polecił podawać na katar Fenistil?
    Masz na myśli krople Fenistil? Ja podawałam Julci, ale ze względu na krosty -niestety nie pomógł. Z tego co wiem, to lek na alergię, więc trochę to dziwne, że Witu dostał go na katar. Chyba, że to całkiem inne lekarstwo?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo jaka cisza- forum powoli wymiera :/

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :)
    ząbków nie widać :(

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    ooo jaka cisza- forum powoli wymiera :/
    Nie wymiera. Pewnie dzieciaczki wszystkich forumowych mam już smacznie śpią i mamy też zapadły w głęboki sen ;)

    rewoppka, ao12., pestka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 1285 1286 1287 1288 1289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ