Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się dzielnie dziewczyno! Zdrówka dla Ciebie i dla Hani - kibicujemy :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa, trzymamy kciuki i zazdrościmy!!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Chlusły mi wody,jade na ip!

    O ja Cie Za niedługo Hania przytuli mamę <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG ! Jestem w szoku.
    Koniec sierpnia a Nam się Aniqa rozpakowywuje. O.o

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam kroplówke na rozwój płucek Hani, niema rozwarcia jeszcze. Dziewczyna przy mnie rodzi,krzyczy okropnie, boje sie strasznie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa nie bój się wszystko będzie dobrze !! trzymam mocno kciuki !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Dostałam kroplówke na rozwój płucek Hani, niema rozwarcia jeszcze. Dziewczyna przy mnie rodzi,krzyczy okropnie, boje sie strasznie!
    Aniqa nie bój się, wszystko będzie dobrze! Trzymamy z mężem kciuki, aby było wszystko ok :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę - pamiętaj, jesteś super mamą!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Dostałam kroplówke na rozwój płucek Hani, niema rozwarcia jeszcze. Dziewczyna przy mnie rodzi,krzyczy okropnie, boje sie strasznie!
    bedzie dobrze !!! Niedlugo bedziesz miala kruszynke :) dawaj znac co i jak

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa, trzymam kciuki!!! Bądź dzielna, i informuj nas w miarę na biezaco!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa trzymaj się dzielnie! Czekamy na informacje!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ale jestem podekscytowana :) moze niedlugo zobaczymy Hanie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny......teraz, jak Anice odeszły wody, dotarło do mnie, że w każdej chwili może to samo spotkać mnie i każdą z nas....tfu tfu, obyśmy oczywiście jak najdłużej pozostały w dwupakach, bo ja jestem kompletnie nieprzygotowana!

    Synku, siedź sobie jeszcze u mamusi w brzuszku:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bój się Maleńka trzymamy kciuki całą rodziną chwila ból minie i zapomnisz o nim w sekundę tulac Haneczkę :-*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa Trzymaj się!!!! Wszystko będzie dobrze!!!!

    Dziewczyny a miałyście zatrucie pokarmowe w ciąży??
    Chyba włąsnie tego doświadczam....
    OD rana źle się czuje, w ncy mało co spałam bo mała się wierciła i kopała niemiłosiernie, a teraz już 2 razy byłam w kibelku...
    Narazie brzuch przestał boleć i do kibelka narazie się nie wybieram...ale mała strasznie isę wierci...nie iwem czy to jelita ją pobudzają czy co....bo jeść i pić pije normalnie...zobaczymy jak to będzie wieczorem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa - trzymamy kciuki :p informuj w miarę na bierząco i oczekujemy na fotki małej. :p

    Mój M miał zrobić obiad o 13. Ja padłam w pokoju, dopiero się ruszyłam a tu nic nie zrobione. W dodatku nie ma go w domu :(:( + mam ochotę na coś słodkiego a nie mam nic takiego :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    Aniqa Trzymaj się!!!! Wszystko będzie dobrze!!!!

    Dziewczyny a miałyście zatrucie pokarmowe w ciąży??
    Chyba włąsnie tego doświadczam....
    OD rana źle się czuje, w ncy mało co spałam bo mała się wierciła i kopała niemiłosiernie, a teraz już 2 razy byłam w kibelku...
    Narazie brzuch przestał boleć i do kibelka narazie się nie wybieram...ale mała strasznie isę wierci...nie iwem czy to jelita ją pobudzają czy co....bo jeść i pić pije normalnie...zobaczymy jak to będzie wieczorem


    Pamiętaj żeby duzo pić i nawadniac organizm

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    Kurcze dziewczyny......teraz, jak Anice odeszły wody, dotarło do mnie, że w każdej chwili może to samo spotkać mnie i każdą z nas....tfu tfu, obyśmy oczywiście jak najdłużej pozostały w dwupakach, bo ja jestem kompletnie nieprzygotowana!

    Synku, siedź sobie jeszcze u mamusi w brzuszku:)
    ja nie jestem gotowa !!! ani psychicznie ani przygotowawczo- nic nie mam gotowe. Ostatni tydzien w pracy - w piatek ide do lekarza rodzinnego i od nastepnego tygodnia zaczynam przygotowania bo jak widac niewiadomo kiedy nas chwyci

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • tofirus Autorytet
    Postów: 339 404

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqua, trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą!

    Kurczę, właśnie do mnie doszło, że może nas poród zaskoczyć w każdej chwili... Modlę się, żeby moja Mała wytrzymała w brzuszku jeszcze 3 tygodnie.

    theagnes87 wrote:
    Aniqa Trzymaj się!!!! Wszystko będzie dobrze!!!!

    Dziewczyny a miałyście zatrucie pokarmowe w ciąży??
    Chyba włąsnie tego doświadczam....
    OD rana źle się czuje, w ncy mało co spałam bo mała się wierciła i kopała niemiłosiernie, a teraz już 2 razy byłam w kibelku...
    Narazie brzuch przestał boleć i do kibelka narazie się nie wybieram...ale mała strasznie isę wierci...nie iwem czy to jelita ją pobudzają czy co....bo jeść i pić pije normalnie...zobaczymy jak to będzie wieczorem

    Theagnes87, ja miałam "jelitówkę" jakieś 3 tyg temu. Byłam u lekarza ogólnego, bo się przestraszyłam i kazała mi brać smecte, dicoflor i nospe na ból brzucha. Przeszło następnego dnia, ale było nieprzyjemnie.
    U mnie tak samo jak u Ciebie Mała strasznie wtedy się wierciła.
    Trzymam kciuki, żeby problem szybko zniknął.

    A! I trzeba dużo pić! Mnie lekarka powiedziała, że nawet jak nie będę jeść przez 24h to nic się dziecku nie stanie, a odwodnienie będzie na pewno nieciekawe w skutkach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 16:52

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    le5adb4.png
    ud81ifo.png
    iiysvvj.png
‹‹ 608 609 610 611 612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ