Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Dziewczyny, przepraszam, że nie piszę, ale zdołowana jestem i jakoś nawet nie mam ochoty internetu włączać.
    Nadal nic nie wiem. Nadal nic się nie dzieje. Robią tylko w kółko ktg i faszerują nospą.


    Pytalas kogos jakie maja plany w stosunku do Ciebie? No bo gdybys kroplowke miala to ok ale tabletki mozesz w domu brac :/

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslalam ze ja mało przybrałam na wadze, ale widzę że można jeszcze mniej :) ja mam 56,5 z wagi 51,4

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Dziewczyny, przepraszam, że nie piszę, ale zdołowana jestem i jakoś nawet nie mam ochoty internetu włączać.
    Nadal nic nie wiem. Nadal nic się nie dzieje. Robią tylko w kółko ktg i faszerują nospą.
    A czy mialas moze pobierany posiew z szyjki i z siuskow? Na wyniki czeka sie 7-10 dni, ja wlasnie z tego wzgledu siedzialam tydzień. Gdyby posiew wyszedl zly to kroplowka, dlatego trzymają. Mowili mi w szpitalu, że rozne infekcje bakteryjne moga byc przyczyna naglego skrocenia szyjki dlatego to badali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 10:22

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu wrote:
    Moze ktoś by Cie wyręczył w praniu i prasowaniu? Dbaj tam o siebie! Dostałaś dziś śniadanie? ;)
    Mame zatrudnię do pomocy :-) już się oferowała ze swoimi rączkami :-)

    Blu lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni@ wrote:
    Pytalas kogos jakie maja plany w stosunku do Ciebie? No bo gdybys kroplowke miala to ok ale tabletki mozesz w domu brac :/

    No właśnie w tym cały żart. A zapytać nie ma kogo, bo na każdym obchodzie inny lekarz i jak o coś pytam to mówi, że nie wie, bo mnie nie zna, nie widział wyników, itd. Położne też nic nie wiedzą. "Pytać lekarza".

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    A czy mialas moze pobierany posiew z szyjki i z siuskow? Na wyniki czeka sie 7-10 dni, ja wlasnie z tego wzgledu siedzialam tydzień. Gdyby posiew wyszedl zly to kroplowka, dlatego trzymają. Mowili mi w szpitalu, że rozne infekcje bakteryjne moga byc przyczyna naglego skrocenia szyjki dlatego to badali.

    Nie miałam. Zwykłe badanie moczu w tamtym tygodniu. Wyniki podobno ok. I z krwi raz morfologia, crp i tarczycowe. Od piątku nie mam żadnych badań poza ktg.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • marlon Autorytet
    Postów: 423 615

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta93 wrote:
    Ja myslalam ze ja mało przybrałam na wadze, ale widzę że można jeszcze mniej :) ja mam 56,5 z wagi 51,4
    ahahahahhahahah ja mam już +17. chyba się zastrzelę ;)

    atdci09kteyfwsql.png
    4b9ah00cplkhwdqn.png
  • Kasia! Znajoma
    Postów: 27 118

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wagi to też mam prawie +4 kg od założenia karty ciąży. Dla mnie super :-)

    km5suay31n7mm376.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlon wrote:
    ahahahahhahahah ja mam już +17. chyba się zastrzelę ;)
    Ja tez +17 i złe sie nie czuje z tym :)

  • marlon Autorytet
    Postów: 423 615

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja tez +17 i złe sie nie czuje z tym :)

    ja się z tego śmieje, bo zawsze bardzo uważałam na wagę, a w tej ciąży popłynęłam.

    no nic. po porodzie Chodakowska i tyle :)

    Blu, szynszyl lubią tę wiadomość

    atdci09kteyfwsql.png
    4b9ah00cplkhwdqn.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, znowu posty wcięło ;/

    Ja po wizycie. Na szczecie szyjka bez zmian, zamknięta i długość tak jak ostatnio 32 mm

    Oby tak dalej

    Dea28, NiecierpliwaKarolina, Ola_Ola, marlon, Sylwusia100, kehlana_miyu, kkkaaarrr, aneta93, nick nieaktualny, Blu, India9, Limerikowo, szynszyl lubią tę wiadomość

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KKasiaKK to super że tak mało przytyłaś. Ja gdybym miała więcej ruchu to by było inaczej a tu nie wolno ze względu na szyjke, na basen nie wolno bo co rusz infekcja i tak siedze na d... w domu ech :/ Ty o wózku a ja dziś włożyłam materacyk do łóżeczka i położyłam ceratke i prześcieradło chciałam zobaczyć jak to będzie wyglądać po czym mąż wszedł do pokoju i mówi że dzieckiem pachnie :D

    Kai to szczupła jesteś. ja startowałam z wagą 89kg przy wzroście 165cm. ale zawsze taka kluska ze mnie była a nawet i większa :/ ale po ciąży bede sexi mama! mam zamiar zrzucić choć na 80-85kg dla mnie to już bedzie sukces.

    marlon to podobnie mamy. ja mam jutro ważenie w przychodni u położnej ciekawe.... :D Chodakowska i Mel B obowiązkowo!

    Renia to super. No wcięło posty. Wkurzające to jest.

    Reni@, marlon, nick nieaktualny, Limerikowo lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlon wrote:
    ahahahahhahahah ja mam już +17. chyba się zastrzelę ;)
    Ja mam + 14 :/

    marlon lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na KTG. Opóźnienie 2,5 godziny. Masakra. Tylek mi zdretwial.
    Badanie wyszło dobrze, skurczów brak, ruchy prawidłowe i płyn tez ok. Kolejne 17.08. Dostałam kartę do liczenia ruchów.
    Poza tym mam potworne zapalenie gardła. I augmentin :/ umieram na bol uszu i gardła. Kicham non stop. Laryngolog powiedział ze taki okres i sporo tego jest. Gdybym nie przyszła do końca tygodnia to rozwinelaby się angina. Leze plackiem.

    szynszyl lubi tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarka zdrówka życze!

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuruj się Pielęgniarka , nie zazdroszczę :(

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarko, współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

    Ja przytyłam na razie 7kg, co mnie cieszy, bo zaczynałam ciążę z nadwagą i bałam się, że będzie gorzej. Zobaczymy, ile mi przybędzie przez następne dwa miesiące...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarka kuruj się.
    Dziewczyny chyba ktoras pisała o czyszczenu pralki octem. Też chciałam to zrobić tylko zastanawiam się czy nie będzie później następne prania smierdzialy octem.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ja przytyłam na razie 7kg, co mnie cieszy, bo zaczynałam ciążę z nadwagą i bałam się, że będzie gorzej. Zobaczymy, ile mi przybędzie przez następne dwa miesiące...
    Podobno w 9 msc juz sie nie przybiera na wadze. Nie bardzo to dla mnie logiczne czemu tak skoro wtedy dzidzius robi mase, moze "zamienia sie miejscami" z wodami plodowymi bo tych ponoc wtedy ubywa, no i moze to zeruje wynik na wadze.

    Ja jestem +6, dotarlam do psychologicznej granicy 60kg, niby nie duzo jak na 170cm wzrostu, ale jakos mnie ta waga z "6" na poczatku przeraza. Byloby super gdybym skonczyla z wynikiem ponizej +10, nadzieja jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 19:23

    aneta93, nick nieaktualny, marlon lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie +4,5 z czego 1 kg w ciągu 3 ostatnich tygodni. Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie 54.5 i mam nadzieję nie dobić do 60

    aneta93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
‹‹ 592 593 594 595 596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ