X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusstin wrote:
    Anulka współczuję - przede wszystkim stresów, ktore są niepotrzebne teraz.
    Ja z rana byłam w laboratorium, zrobilam cytomegalie igm i igg. Jak robilam badania w poprzedniej ciazy to okazalo się, że tego nie przechodzilam, a w zeszłym tygodniu czulam lekkie przeziebienie i boje się tego cholerstwa. Mam nadzieje, że wyniki pokażą, że rzeczywiście było to tylko przeziebienie.
    Spokojnie, na pewno zwykle przeziebienie :)
    Ja dzisiaj balam sie oddychac w poczekalni... mam schizy :/ boje sie grypy... a co drugi z kaszlem tam był :/

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lu.iza wrote:
    Dziewczyny a jak tam generalnie sie czujecie, odczuwacie jakies bóle brzucha, kłucie? Bo ja od kilku dni nic i oczywiscie zaczynam panikować :p
    Ja czuje bóle podbrzusza ale już rzadziej. Teraz 2 dni nie miałam ,teraz lekko czuje i rano mi jest troche niedobrze i czesciej jestem spiaca ale mysle ze to nie od ciazy tylko od tego ze jestem na L4 i sie rozleniwiłam...Piersi praktycznie nie bola czuje je dopiero jak dotykam,wiec spokojnie objawy mijają albo masz poprosty chwile przerwy od nich

    Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty,ja równiez dzisiaj idę :) ale mi sie czas dłuzy bo wizyta po 16.00

    201610141756.png
    201802217352.png
  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tylko dał morfologię, mocz, cukier i WR

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka1978 wrote:
    Brak internetu to jest istny koniec świata :D

    Oj tak, ale to nawet ja odczuwam :)
    No cóż, jak to mówią - małe dziecko - mały problem, duże dziecko - duży problem :) oby szybko przeszło! :)


    Ja w sobotę robię badania. Dostałam całą listę, ale nie mam tam cytomegalii :/ A wiem, że nie przechodziłam bo po poronieniu ją badałam. Chyba zrobię dodatkowo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 10:21

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • Kasiowa Ekspertka
    Postów: 131 109

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w ten piękny słoneczny poranek :)
    Mozecie u mnie dopisać 28 lat Warszawa i mąż obstawia dziewczynkę

    Rutelka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    mhsvx1hpwrujc2kg.png

    mhsvi09kr9rlxlbj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Ja od samego początku mam przeczucie, że będzie chłopak.
    Marzę o dziewczynce :) Ale czy chłopak czy dziewczynka będę kochać nad życie :):):):)


    Moja gin z Karowej powiedziała, że co miesiąc mam robić TSH, morfologię i mocz badanie ogólne. Takie też mi dała skierowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 10:27

    Rutelka lubi tę wiadomość

  • Kasik2 Autorytet
    Postów: 303 275

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, niesmiało witam się i ja.
    Trochę boję się przyzwyczaić do myśli o ciąży i cieszyć. Może jak do Was dołączę to będzie mi łatwiej wrzucić na luz i delektować się bąblem w brzuchu :) Przyjmiecie?

    kalika, Blu, Dea28, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    klz9zbmhugl0l61p.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka1978 wrote:
    Spokojnie, na pewno zwykle przeziebienie :)
    Ja dzisiaj balam sie oddychac w poczekalni... mam schizy :/ boje sie grypy... a co drugi z kaszlem tam był :/
    Hahahaha mam to samo! Od razu spod byka patrzę jak ktoś kaszle czy kicha i nie zatyka buzi ;) chowam twarz pod bluzę zawsze. Psychol jak nic ;)

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Hahahaha mam to samo! Od razu spod byka patrzę jak ktoś kaszle czy kicha i nie zatyka buzi ;) chowam twarz pod bluzę zawsze. Psychol jak nic ;)

    Też tak mam. Chodzę w kapturze i szaliku na buzi - jak jakiś złoczyńczca ;P

    Kasik - witaj i gratulacje :) opowiedz coś o sobie :)

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzialyscie wpis na poprzednim naszym wątku? Napisała dziewczyna z wrześniowek, że nie mamy więcej wpisów niz one bo tem maja kontynuacje wątku ;)
    P.s. Podczytują sobie nas ;)

    Rutelka lubi tę wiadomość

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Kasik2 Autorytet
    Postów: 303 275

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 34 lata i jestem z kujawsko-pomorskiego. TP 24.10.

    Mamy za sobą dłuugie starania w trakcie ktorych dowiedzialam się że zdrową osobą to ja nie jestem. Mam mutację MTHF, hashimoto i parę innych. Ale na szczescie się udało :)

    Beta to teraz moje drugie imię ;) robiłam już 4.
    18.02. 300
    20.02. 783
    22.02. 2214
    24.02. 4375

    Wczoraj na USG widziałam pęcherzyk 8,7 mm.

    Staram się być dobrej myśli ale stres jest. :D

    Basia1771, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    klz9zbmhugl0l61p.png
  • Kasik2 Autorytet
    Postów: 303 275

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Hahahaha mam to samo! Od razu spod byka patrzę jak ktoś kaszle czy kicha i nie zatyka buzi ;) chowam twarz pod bluzę zawsze. Psychol jak nic ;)

    Mnie właśnie koleżanka z pracy zaraziła i leżę dziś w domu. Wczoraj przez 8 godzin siedziałam z nią w jednym pokoju a ona miała gila do pasa i kaszlała na wszystkie strony.
    Po co ludzie chorzy chodzą i rozsiewają zarazki?! Myślałam że ją zamorduje

    klz9zbmhugl0l61p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik2 witaj! Już Cię na listę wciągnęłam.

    No to witaj w klubie, bo ja też mam mutację genu MTHFR.
    Przyjmujesz zastrzyki z Clexane'u?

    Beta pięknie przyrasta, dzidzia zdrowa :D
    No i jak widziałaś pęcherzyk, to możesz odetchnąć z ulgą. Przy tak przyrastającej becie na pewno wszystko będzie dobrze. :D

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hhahah jak byłamna becie to tez aż ciężko mi się oddychało w poczekalni a jeszcze tyle osob kaszlało ze probowalam chowac twarz pod szalikiem ale dziwnie to wygladało bo tam byył taki zaduch, że w majtach mozna byłoby chodzić.

    jednak zrobiłam tsh ft3 i ft4 .. ciekawe... czytałam w poradniku ze w I trymestrze cieżarna nie może przekraczac 2,5 a w drugim 3

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielegniarka_w_mundurze wrote:
    Moja gin z Karowej powiedziała, że co miesiąc mam robić TSH, morfologię i mocz badanie ogólne. Takie też mi dała skierowania.

    A do kogo chodzisz na Karową? Bo moja lekarka też z Karowej(dr Ż.-K.), chodzę do niej prywatnie. A poza tym jestem zapisana na kwiecień (bo wcześniej nie było terminów) do patologa ciąży na prowadzenie ciąży (dr T.-Cz.)w przychodni przyszpitalnej na Karowej.

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rutelka możesz mi tez wpisać dziewczynke jako marzenie no i mój wiek 24 l. ;-*

    Rutelka lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka wrote:
    LillaMy i lu.iza dla mnie też w czwartek. Właśnie zaczęłam 8tc, tak jak i ty lu.iza. :D LillaMy jesteśmy tydzień za Tobą. Lu.iza też tak dziś o tym myślałam, że jeszcze 4 tygodnie i będzie spokojniej. Jeszcze tylko 4 tygodnie.


    Jesteście tydzień za Mną a przede Mną urodzicie :D ! Ja Wam to mówię :D
    anulka1978 wrote:
    Imiona wybrane :) Ada (chyba w wersji Adrianna) i Leon :)

    Jeśli będzie Syn to być może też będzie Leon ;) przy pierwszym dziecku mąż wybierał imię ;)
    Dla Córki podobało Mi się Lilliana, ale tyle koleżanek i innych kobiet dało te imię że troszkę Mi się już obrzydło :/


    Anulka, daj troszkę czasu córce na ogarnięcie się.
    Wiem że My w tym wieku idealne nie byłyśmy, ale w końcu rodzice stawiali Nas przed faktem dokonanym .. Nauka albo praca
    Nie chodzisz do szkoły, to idź poszukaj sobie pracy i zacznij zarabiać na swoje utrzymanie ;)
    Wiadomo tu jeszcze rok musisz poczekać :D

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Hahahaha mam to samo! Od razu spod byka patrzę jak ktoś kaszle czy kicha i nie zatyka buzi ;) chowam twarz pod bluzę zawsze. Psychol jak nic ;)
    No mam to samo, identycznie :))) wstrzymuje oddech albo chowam twarz pod ubranie :P
    wariatki :)

    Bóle brzucha u mnie juz minęły a i mdlosci jakos nie dokuczaja wiec chyba ma sie ku lepszemu :)

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • Auro Ekspertka
    Postów: 195 239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Dziewczyny ja już mam 2kg na plusie... ja piernicze...
    Ze mnie to jest taka mała kurka bo mam 160cm i obecnie 67kg
    masakra! Za kilka miesięcy to będą mnie kulać chyba.
    Apetyt mam większy niż zwykle i 0 mdłości nadal. Muszę coś zacząć ze sobą robić... :)

    Marti! ja w pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze przytyłam 5 kg, a powinno się podobno max 1kg. W sumie wyszło 22kg, ale już w szpitalu zostawiłam 10kg. Także często zbiera się woda w organizmie, no i każda ciąża jest inna. Ja jak na razie nic nie przytyłam.

    Rutelka, jeżeli będziesz aktualizować listę to pyknij mi jeszcze północne Mazowsze.

    Co do płci, nie będę oszukiwać, że miło by było mieć do pary chłopca. Niestety w takiej sytuacji, mąż upiera się by miał imię po jego zmarłym dziadku, a ja jak to słyszę to aż mam ciarki na plecach...

    cb7w9jcgbhi8rlpi.png
    zpbnvcqggsk02ljs.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auro , czyli jakie to imię ? :D

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ