Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilke kupilam w auchan polowe tansza niz w decatlonie i praktycznie codziennie z niej korzystam.lili kochana a czemu masz takie zalecenie? Skakac na niej akurat tyle minut?
    Polkosiu nie sadze zeby sie u ciebie cos zmienilo w kwestii plci ale mam to samo te syfki kolo ust a nigdy tego nie mialam, no i dodatkowo dekold, plecy i cala twarz, synus nie oszczedza mamusi w tej kwestii:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 12:55

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Ja wciąż dochodzę do siebie po wizycie teściów i siostrzeńca męża....delektuje się czasem wolnym i odpoczynkiem, bo musiałam zwiększyć obroty jak byli.

    Brzuszki macie wspaniałe, ogólnie piękne mamuśki z Was :)

    U mnie na szczęście jeszcze takich upałów nie ma, do tego wiatr, więc jak dla mnie super :) 25* w zupełności mi wystarcza na chwilę obecną :):) a nawet jak byłam z godzinkę temu na tarasie w cieniu, to było mi zimno :D
    Na upały jestem mniej więcej przygotowana, bo wiatraczek już chyba od miesiąca czeka w pudełku ;)

    jaroszka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super wygladacie ! :) ale masz pokaźny brzuszek juz kochana , córka bardzo do ciebie podobna , bardzo ! :)
    Kojarzysz mi się z kimś z Łodzi wiesz ?! Ale nie umiem teraz skojarzyć z kim .
    Ja ukisze się zaraz jak ogor !
    Smaze placki ziemniaczane , pomzywalam , pranie wstawilam , salon wysprzatalam i skwar na dworzu coraz większy , rozplywam się znow :( wiatrak chodzi juz na najmocniejszych obrotach ...

    Kasia82 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 30 właśnie w cieniu , w ciąży upały są dla mnie okropne ! Wczoraj tak przyjemnie było 25 stopni , tez w zupełności mi wystarczają:)
    Ja Wam wrzuce swój brzuszek teraz jak juz urosnie troszkę bo na razie nie ma co pokazywać:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane okazało, że ta gulka to nie przepuklina a żylaki, w sumie z 2 złego to lepsza opcja więc się ciesze, bo je się rzadko operuje a tak samo jest małe ryzyko uwięźnięcia. Tyle co będzie boleć i się powiększać więc jakaś ulga jest :D wszystko przez to, że mała siedzi sobie głównia z prawej strony :P
    Czekam z niecierpliwością na kuriera...

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Kochane okazało, że ta gulka to nie przepuklina a żylaki, w sumie z 2 złego to lepsza opcja więc się ciesze, bo je się rzadko operuje a tak samo jest małe ryzyko uwięźnięcia. Tyle co będzie boleć i się powiększać więc jakaś ulga jest :D wszystko przez to, że mała siedzi sobie głównia z prawej strony :P
    Czekam z niecierpliwością na kuriera...
    Super ! Ufff


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręconą czekamy !!!! :*

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie siedzę na tarsiku , pije koktajl z natki pietruszki, pomarańczki i banana i tancuje :) włączam w kółko nowy kawałek johna newmana come and get it :D jestem dzisiaj jakaś pobudzona :)

    Nynusia, nat_alia lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim to bardzo dobrze, wlasnie z dwojga złego !

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka ojj można jeszcze poczekać trochę , nie wiadomo kiedy dzidziusiowi za chce się wypchnąć mamusi brzusio ! :P
    Na basen jade w za tydzień taki fajny podobno tu jest to może porobie wam foteczki i cos ladnego wstawia" uwolnić orkę" będzie haha

    jaroszka, Little Frog, nat_alia lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dzionek , lubię takie pogodne dni:)
    Ja właśnie skonczylam smażenie placków , jeny ale zgrzalam się przy tej patelni . wgle muszę iść jutro kupić kostium taki żebym i w sierpniu mogła jak cos założyć na brzuch wiec ciut większy węźle


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, ufff. Czyli wróciła szansa na poród SN?

    ależ duchota! no, ale co miałam zrobić na dzisiaj, to zrobiłam i mogę się porelaksować. znaczy no muszę jeszcze iść na zakupy, bo nie mam czereśni (i mnie nosi przez to) ani truskawek (przez to też) i zrobić obiad sobie, ale potem kopyta do góry i odpoczynek.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Super dzionek , lubię takie pogodne dni:)
    Ja właśnie skonczylam smażenie placków , jeny ale zgrzalam się przy tej patelni . wgle muszę iść jutro kupić kostium taki żebym i w sierpniu mogła jak cos założyć na brzuch wiec ciut większy węźle

    Zakręcona a w bikini sie nie mieścisz? Brzucha sobie chusta zakryjesz jakby co, czy nie?

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszcze normalnie się w stare majtki co kiedyś tez ale kostium mam stary i majtki ok a niestety stanik nie bo wylewa się cycek strasznie bo o 2 rozmiary miseczka juz za mała !
    Chce jedno czesciowy kupić wiesz z odkrytym brzuchem np. Ale z takim paskiem od cyckow w dol kojarzysz nie:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Fatim, ufff. Czyli wróciła szansa na poród SN?

    ależ duchota! no, ale co miałam zrobić na dzisiaj, to zrobiłam i mogę się porelaksować. znaczy no muszę jeszcze iść na zakupy, bo nie mam czereśni (i mnie nosi przez to) ani truskawek (przez to też) i zrobić obiad sobie, ale potem kopyta do góry i odpoczynek.
    Ja dziś IDE tez po truskawki bo wczoraj kupilismy pol kilo mój D wymyl położył na stół i tyle po nich:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się w pół kilowe zakupy nie bawię :P wszystko po kilogram kupuję od razu :D

    ZakręconaOna, Kasia82, polkosia, lili_madlen, IviQ lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No My tak wzielismy od nowego sprzedawcy na sprobowanie pol kg a ze przepyszne są to mowie dziś o nie IDE ze dwa kg kupić odrazy !

    zakocona lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kasia super wygladacie ! :) ale masz pokaźny brzuszek juz kochana , córka bardzo do ciebie podobna , bardzo ! :)
    Kojarzysz mi się z kimś z Łodzi wiesz ?! Ale nie umiem teraz skojarzyć z kim .
    Ja ukisze się zaraz jak ogor !
    Smaze placki ziemniaczane , pomzywalam , pranie wstawilam , salon wysprzatalam i skwar na dworzu coraz większy , rozplywam się znow :( wiatrak chodzi juz na najmocniejszych obrotach ...


    Zakręcona, dziękuję. Brzuszek rzeczywiście już spory, aż strach pomyśleć, co będzie dalej. ;) Z Łodzi mówisz? Pochodzę z tego miasta, mam w nim najbliższą rodzinę. ;) Kochana, Ty też pokaż swój brzuszek. To Twoja pierwsza ciąża? U mnie w pierwszej ciążby brzuszek był znacznie mniejszy niż teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 13:49

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz !!!! Moze Ja Cie skąd znam: >
    Tak strasznie kojarzysz mi się z kimś no ...
    A z jakiej dzielnicy Łodzi ?
    Kochana a co do brzuszka wcale nie musi być dużo większy juz hehe

    Kasia82 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim to dobrze , ze taka informacja i nic powazniejszego ! A na co czekasz kochana , co zamowilas ? :)

    Ale wy robicie ochoty tymi smakołykami :)

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
‹‹ 1213 1214 1215 1216 1217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ