Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zamawiałam paczkę z gemini podali ze wazy 5 kg a w UPS opisali jako 21kg kretyni! W życiu tyle nie miała jak były tam dwa płyny i reszka lekkich rzeczy

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pstrykam fotki co dwa tygodnie , a potem moj D zrobi filmik pamiatkowy :)
    Co do stanikow to mam dwa i napewno beda dobre , bo teraz sa ciut przy duze . Poza tym moje cyce prawie wcale nie urosly . Sa jedynie pelniejsze i z duzego B urosly do C . Koszuli do karmienia tez nie kupuje , bo mam kilka w domu z dekoltem i takie wlasnie zabiore do szpitala .

    Ja juz sprawy urzedowe zalatwilam i przed chwila zagniotlam ciasto drozdzowe i czekam , az urosnie .


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwujcie się, to normalna procedura ;) Prowadziłam wiele lat sklep internetowy i opisuje się zawsze z górną granicą, na wszelki wypadek...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi paczkami to niejest tak , ze placi sie za paczke np. do 20 kg i nie wazne czy kupisz do 9kg czy 15kg :/


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jest.

    agania lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! :* :* :*
    kilogramy poszły w zadek i udka, cellulit tez widoczny mocno, na zdjęciach również :)

    kolejna sesja w 35 tygodniu :P

    Jacusianka pochwalisz się? wrzucaj nam tutaj fotki szybko! ja mam sesje za nie cale 3 tygodnie - pierwszy weekend września.

    relgh371crdcdbv2.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właczylam film obejrzalam i mi sie usnelo , oczywiscie wczesniej sie najadlam :D
    Śmiesznie mi sie czytalo teraz jak pisalyscie rano ze jestem zarloczek bo wlasnie czytalam i wcinalam płatki ;D

    Lojka , ale komplement z rana ! Dziekuje :*
    Zakrecona spokojnego lotu ! :*

    Jaroszka ale czadersko wygladasz :D
    Pauula , Wredotka wy rowniez laseczki :*

    anggela chyba Ty pisalas ze zjadlas rano , ale masz ochote na kebaba ? Rozwalilo mnie to :D

    Deszczyk chetnie oddam , narazie ucichlo ale jest szaro i chlodno :D

    jaroszka lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uhu udało mi sie, dostałam skierowanie na usg, musze czekać na list z data wizyty. Kocham moja lekarkę <3

    jaroszka, szczesliwa_mamusia21, Lexie lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wpierniczyłam tego nowego burgera w McDonaladzie :D

    Właśnie Zakręcona czekamy na Ciebie! :)

    Dziewuszki ja biorę się za prasowanie, nie mogę już dłużej zwlekać...

    Do później :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angeeela super ! Czekamy na date razem z Toba <3

    Jaroszka , prasujesz dla Michasia rzeczy ? Czy ogolnie sprzatanko domowe :D ?
    Miłego prasowania , tez sie nie moge doczekac juz mojego :D

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka, pochwalę się, tylko póki co zapodaj,net nie chce mi ich wstawić;/ może mają za dużą wielkość? a może coś na łączach? :)

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa nie, jeszcze nie, moja mama sie zadeklarowala, ze to zrobi pod koniec września.
    Dzisiaj prasuje tylko nasze rzeczy :D
    nienawidzę prasować, więc miłe to nie będzie, ale dzięki :*

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka slicznotko :* cudny brzuszek <3

    Zakocona rano pisałaś,że za prasowanie ciężko Ci się zabrać? Doskonale Cie rozumiem. U mas znowu gorąco.

    Ogólnie nietesciowka chodzi non stop po korytarzu i mój kot chce wyjść,więc taaaak głośno miauczy a tamta coś do swojej matki,że męczę kota...ehhh jak wyszłam na dwór to psa zaczęła po cichu szczuć i sb myślę,spoko że specjalnie robi żeby kundle szczekały...mój kot na spacerze był na smyczy i jak ładnie chodził:D a matka R patrzyła nanie jak na poeba,no ale skąd ma wiedzieć że jedziemy do weta skoro z nami nie rozmawia...

    jaroszka lubi tę wiadomość

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh ja uwielbiam , moge Cie wyreczyc :D Ale wierze w Ciebie dasz rade !

    Ja wlasnie sie rozkoszuje herbatka z pokrzywy , powiem wam , że jest bardzo dobra ! Myslalam ze bedzie gorzej a tu mi nawet smakuje :)

    jaroszka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla piękna z Ciebie kobieta i jak tu się skupić na Twoim brzuszku ? :) hehe

    Jaroszka jak się porównuje te twoje dwa zdjęcia to tylko w brzuszek ci poszlo :D cellulit? Gdzie ty go tam masz? Chyba na kostkach...:P cellulitu nie widziałaś:) mi teraz w ciąży to się zrobił...no ale co ja mogę,siła wyższa:/

    Ja gotuję obiadek a potem lecimy do męża brata na jeziorko,musze trochę pofisiowac w wodzie co by moja fasolka się przekręciła:)

    A....a wy tyle nie piszcie bo potem ciężko Was nadrobić;))

    polkosia, PauLLa, agaton, jaroszka lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane;)

    Trzymajcie kciukasy za moją wizytę ;)


    Mówicie ze takie zaschniete na sutkach to siara ??ja mam tego codziennie dużo dużo

    Ja kupiłam 2 koszule i jakby zostały to bym się cieszyła bo lubię spać w koszula

    Paula śliczna dziewczyna z Ciebie !!!


    Jaroszka ale jesteś zgrabniutka aż zazdraszczam !

    szczesliwa_mamusia21, PauLLa, FreshMm, annggela, jaroszka lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no Natalia kciuki także za Twoja wizytę !

    nat_alia, Magnosia lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia kciukaski :)

    Battinka cellulit na kostkach? :D nie widziałam nigdy w takim miejscu :D
    Jaroszka zgrabna, Ss też chudzinka piękna<3 takie ciężarówki to miło się ogląda :P

    Czy któraś używa perfum z avonu???

    ss lubi tę wiadomość

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka mega figurka :D No i cellulitu także nie widze nigdzie ja to mam cellulit gdybym nie koloryzowała i podciagała kazdego zdjecia to bym wam Dzieciatka postraszyła wstawiajac takie "sote" :P :D

    Paula ja używam od lat perfum z avonu :)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SS,wlasnie dostałam paczke z gemini i na mojej napisane bylo tez 21 kg,a lek na jak piórka byla:) takze twoja,mam nadzieje,tez wazyla mniej,chic nawet 8 kg to dużo dla ciężarnej.

    Jaroszka,laska z ciebie ze hoho,piekne cialko:)
    Ja tez sobie robię takie zdjęcia,co okolo 2-3 tygodnie:) super pamiatka będzie, a do tego zdjęcie z testem ciążowym,później pod koniec zrobimy z wielkim brzuchem i juz we trójkę z Balbina:)

    Ja stanik kupie po porodzie,bo mi cyce urosly i czuje ze jeszcze urosną. Tez mnie juz staniki cisną,wlasnie wczoraj kupiłam sobie takie przedłużenie stanika,żeby obwód zwiększyć i wreszcie mnie nic nie uciska:)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
‹‹ 1794 1795 1796 1797 1798 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ