Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosiu-trzymaj się!

    polkosia lubi tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia mocno zaciśniete kciuki 3mam za Ciebie i Klementysie !!:)

    polkosia lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacusianka,śliczne zdjęcia i piękna suknia,super wygląda z kolorem Twoich włosów! :)

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia trzymamy kciuki za Was. Niech Klementysia jeszcze pobedzie w brzuszku!

    polkosia lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosiu, jestesmy z Tobą i czekamy na wieści!
    Lexie, dziekuje!:)

    polkosia lubi tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosiu nie za fajnie z tym szpitalem, ale dobrze, ze teraz to wszystko z ta szyjka wyszło, kiedy jest jeszcze czas żeby cos zadziałac. Powodzenia!

    polkosia lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexie, jest jeszcze jedna opcja z Pampersami. Otóż nie wiem czy nie zaryzykować i kupić on-line w Smyku- New Born, 2-5 kg, 1x78 szt oraz Mini, 3-6 kg, 2x72 szt. Razem 116,99zł i to jest mniej więcej zapas na miesiąc..

    atdc6iyehd9qphks.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelek wrote:
    Lexie, jest jeszcze jedna opcja z Pampersami. Otóż nie wiem czy nie zaryzykować i kupić on-line w Smyku- New Born, 2-5 kg, 1x78 szt oraz Mini, 3-6 kg, 2x72 szt. Razem 116,99zł i to jest mniej więcej zapas na miesiąc..
    Bąbelek to jest zapas na maks 2 tygodnie :)

    km5st5odymuuq2ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jakiś czas mnie nie było... starałam się czytać i mniej więcej jestem na bieżąco... nie udzielałam się jednak bo tak szybko piszecie, że zanim nadrobię jeden wątek to już jest następny :)

    Cudowne macie brzuszki, a sesje absolutnie fantastyczne <3 ja sesji nie będę miała bo raz, że mąż nie chce, a dwa, że ja i tak jestem niefotogeniczna :P

    Polkosia trzymam kciuki za Ciebie i Klementynkę!

    Widziałam, że ostatnio, któraś z Was pytała o zmęczenie po śniadaniu... Też tak mam... jakieś pół godziny-godzinę po zjedzeniu śniadania opadam z sił. Muszę się wtedy położyć lub przynajmniej posiedzieć i odpocząć. Sprawdzałam, że zawsze mam wtedy dość wysoki puls... nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje ale widzę, że nie jestem sama...

    Co prawda komplecik jeszcze w drodze ale mam zdjęcia mojego kompletu od Natali tak więc się chwalę :)

    Komplecik do łóżeczka:

    20caf5f769ffe798med.jpg

    Śpiworek i podusie:

    a2fceb1a749fc5a3med.jpg

    Komplet do wózka:

    bb9f7822e3018d54med.jpg

    I wczoraj odebraliśmy ze sklepu furę i fotelik mojej małej :)

    021e87242f1361camed.jpg

    33aa4b8f9d69783amed.jpg

    W następnym tygodniu ma być łóżeczko i kupujemy meble tak więc będzie już praktycznie wszystko :)

    Lexie, madu, ola.321, Bąbelek, nat_alia, Muffinka1019, szczesliwa_mamusia21, jacusianka, annggela, soraya, paula1, rah, agaton, linka220, lojkalojka, nick nieaktualny, stokrotka25, nick nieaktualny, Magnosia, lili_madlen, polkosia, jaroszka, Blondik, Amerie lubią tę wiadomość

  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa,doszła nareszcie pościel do łóżeczka! Ubrałam aby zobaczyć jak się to prezentuje a potem do prania!

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c8fef0ddae41.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b0eb4b8eb176.jpg

    nick nieaktualny, madu, ola.321, Bąbelek, nat_alia, Muffinka1019, szczesliwa_mamusia21, jacusianka, annggela, soraya, paula1, agaton, linka220, lojkalojka, nick nieaktualny, stokrotka25, nick nieaktualny, Magnosia, lili_madlen, polkosia, jaroszka, Blondik, Amerie lubią tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella,śliczne to wszystko!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelek tych najmniejszych faktycznie zamówiłabym 1 x 78 szt.. a tych większych zawsze można dokupić gdzieś,nie?

    Bąbelek, polkosia lubią tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, kciuki!

    My zaraz zaczynamy zajęcia na SR kolejne :)

    Nynusia, madu, polkosia, jaroszka lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella zastanawiałam się gdzie się podzialas! !

    Rzeczy super. Kingusia będzie miała same cudeńka <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa :*

    Nynusia jak miło, że ktoś o mnie pamiętał ;)

    Lexie śliczny komplecik <3

    Lexie, Nynusia lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia powodzenia !

    polkosia lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia trzymamy kciuki trzymaj się tam z Klementynka :*

    Estrella fajne cudeńka kupiłaś dla córci:)
    Wózek mam taki sam model tylko kolor inny ;)

    A ja się zastanawiam właśnie nad pielęgnacją pępuszka...bo kiedyś byl spirytus a teraz jakieś Octanisepty cuda wianki....chyba zostanę przy spirutusie. Rozrabialo sie chyba w proporcji 3 do 1. I bardzo fajnie wysuszało pępek,mojej malej szybko odpadł i nie bylo problemów:)

    polkosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia trzymaj sie !
    Lexie i estrella super kompleciki <3
    Bylismy w ikei, juz wybralam dywan :) chcialam niebieski ale nie ma :( wiec zrobie motyw zielony. Juz kupilam zielona lampke i pluszowa pilke ;) w sobote zaczynamy <3

    Lexie, szczesliwa_mamusia21, agaton, lojkalojka, polkosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi estrella super zestawy ! <3
    Annggela super ! W takim razie zaczynamy obie w sobote :D

    Lexie, annggela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie Mały waży 1999g w 31tc :) pozostaje chłopcem :D uśmiechał się do mamusi <3 chcę go tulić<3

    madu, annggela, ZakręconaOna, szczesliwa_mamusia21, soraya, BATTINKA, Bąbelek, nat_alia, Wredotka, paula1, ola.321, Muffinka1019, agaton, Lexie, nick nieaktualny, lojkalojka, stokrotka25, Magnosia, lili_madlen, ss, zakocona, polkosia, ewwiel, Nynusia, magdallenee, jaroszka, nick nieaktualny, Blondik lubią tę wiadomość

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
‹‹ 1819 1820 1821 1822 1823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ