Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 23 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana. Ja zaraz ide na ktg i badanie... Zobaczymy czy umycie 10 okien cos dalo i ruszyło tą szyjke :-)

    annggela, soraya, agaton, Little Frog, Nynusia, Bąbelek, nat_alia lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 23 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia bardzo mi przykro. Trzymajcie się z Klementysia

    polkosia lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia, bardzo mi przykro :(

    Asieńka, ale ciebie tam wymęczą :( współczuję!

    A to my dzisiaj :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c64f2c18401.jpg

    madu, BATTINKA, lojkalojka, polkosia, Blondik, soraya, dodinka, Magnosia, Lexie, agaton, Katarzyna87, Little Frog, Nynusia, Bąbelek, EwelKa wielka, maluda, szczesliwa_mamusia21, lili_madlen, nat_alia lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 23 września 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia przyro mi :( ja jutro mam pogrzeb mojego chrzestnego :(

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 23 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona no brzuszek super :*
    Mi sie wydaje ze masz go nisko, ni już niżej to chyba się nie da :/

    zakocona lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 23 września 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lojka no wlasnie dali ..... Syrop!

    relgh371crdcdbv2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w tych szpitalach to patologia jednak... Niektórych oczywiście...

    jaroszka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 23 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lojka ehhh co my sie z nimi mamy :( glupie osly o nas nie oomysla a jeszcze wczoraj mojemu tlumaczylam jakie to wazne.

    Battinka trzymam kciuki aby sie ruszylo zarazcie mnie tymi wirusami porodowymi plisssssss <3
    Asienka wspolczuje, tego szpitala i calej kijowej zalogi :( przykre te tak Cie zlewaja :(
    Jaroszka to mnie zszokowalas ja wypilam raz ten syrop rano, 45 ml i dalej sralam niz widzialam :/ sorki za wyrazenie

    ZakręconaOna, lojkalojka lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka, jestem przekonana, że jest nisko :) Inaczej zupełnie czuję brzuch. Myślę, że w nocy się to stało jakoś.

    PS. właśnie byłam drugi raz zaliczyć łazienkę.. muszę przestać świrować chyba....

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela polubilam kawałek" sralam dalej niż widziałam" hahaha
    Zakocona tez myślę , ze masz niziutko go .
    A co swirujesz , ze wody lecą czy jak ?? Masz Tadka nisko to napiera na pęcherz a wody pewnie saczyc sie nie będą a chlusna raz a porządnie: D

    annggela lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 września 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siku to tam siku, ale ja mam sraczkę..

    soraya, lojkalojka, Nynusia lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, no to zaczyna się :P

    zakocona, Bąbelek lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia wyrazy wspolczucia :(

    Asienka, ze jak to??? To co, jak sie zacznie porod to beda go hamowac, bo kurwa miejaca nie ma?? Zarty...

    Dziewczyny czekajace na skurcze i rozwarcie - trzymam kciuki aby szybko poszlo. Duzo sie ruszajcie, chodzcie po schodach, skaczcie na pilkach. Juz niedlugo zobaczycie maluszki Wasze :)

    Dziewczyny lezace - wytrwalosci. Dacie rade. Ja leze razem z Wami :)

    Mnie od rana znow czysci. Mam lekkie skurcze. Ale to nie to jeszcze. Znaczy inaczej: oby to nie to jeszcze :P bo jednak ciaza donoszona w tym moim szpitalu, to 37+6/38+0 :) takze ja jeszcze leze - a mialam okna myc w mieszkaniu dzis i ciacha piec, eh, zycie :) ale jesli ten tydzien dla maluszka jest az tak wazny, to bede lezec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Siku to tam siku, ale ja mam sraczkę..
    Brzuch masz nisko, sraczka przepowiadaczka. Rob kanapki na wszelki wypadek, zebys miala w szpitalu jak urodzisz w nocy i bedziesz glodna :D

    soraya, Mikejla, zakocona, ZakręconaOna, aanaa, lojkalojka, polkosia, agaton, agania, nick nieaktualny, Little Frog, Nynusia, Bąbelek, EwelKa wielka, Blondik, maluda lubią tę wiadomość

  • soraya Autorytet
    Postów: 433 582

    Wysłany: 23 września 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja myślę że Asience położna tak powiedziała, że nie będą indukować bo tłok jak się rozkręci samo to ok. Ale mimo wszystko poczekaj do wizyty. Może być też tak że jak Foley nie wypadł to i tak zrobią dzień przerwy i jutro np. oxy. Ale ja tylko tak gdybam.

    ex2bio4pqp2v2j0d.png
    f2wlx1hpuaamvhk2.png
  • PePePe Autorytet
    Postów: 584 146

    Wysłany: 23 września 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    Lojka no wlasnie dali ..... Syrop!

    A daja Ci go chociaz tak jak nalezy? Bo od podania raz 15 ml to Ty nic nie zrobisz;)

  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 23 września 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annggela wrote:
    Lojka ehhh co my sie z nimi mamy :( glupie osly o nas nie oomysla a jeszcze wczoraj mojemu tlumaczylam jakie to wazne.

    Battinka trzymam kciuki aby sie ruszylo zarazcie mnie tymi wirusami porodowymi plisssssss <3
    Asienka wspolczuje, tego szpitala i calej kijowej zalogi :( przykre te tak Cie zlewaja :(
    Jaroszka to mnie zszokowalas ja wypilam raz ten syrop rano, 45 ml i dalej sralam niz widzialam :/ sorki za wyrazenie

    Zazdroszczę mnie to niestety nie spotyka....ja jestem tak zaczipowana, ze juz kiewa nie wiem co mam robic

    relgh371crdcdbv2.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 23 września 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze takie czekanie jest najgorsze dlatego z mężem ostro działamy ciekawe czy coś to da i przyśpieszy wszystko

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 23 września 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku dostałam 3 razu dziennie po 15 ml, a od wczoraj dostaje rano duża Dawkę tak jak napisałas

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona aaaaaa , w ta manke leci .
    To bankowo sraczka tułaczka , nie jadlas chyba nic co mogło doprowadzić do rozwolnienia ?
    Bądź w gotowości: D

    Nynusia lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 2362 2363 2364 2365 2366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ