Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 7 października 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie nie zdarzylo , choc czesto poprykuje ;)
    Ale chcialabym zobaczyc Ciebie jak drygasz przed swoim :) Rozbawilas mnie :)

    jaroszka lubi tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 7 października 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka wyobraziłam sobie jak uciekasz ze strachu :D Ja ostatnio miałam niekontrolowanego głośnego bąka i to przy mężu :D obstawiam jednak ze to Antek odkręcił kurek z gazem :P

    Mnie od rana dwa razy pogoniło na Wc.. Położyłam się i znowu orkiestra w brzuchu.

    jaroszka lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 7 października 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Mi sie nie zdarzylo , choc czesto poprykuje ;)
    Ale chcialabym zobaczyc Ciebie jak drygasz przed swoim :) Rozbawilas mnie :)

    :)

    Lojka jak już się znalazłam z powrotem w worku to też się śmiałam, ale wcześniej z deczka się przerazilam-myślę sobie gdzie tak strzelają o tej porze :) ehh ciąża dziwny stan :)

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 7 października 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babaelek a pewnie, ze to te nasze stworki. Psikusy nam robia :)
    A po czym Cię tak czyści ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 07:03

    relgh371crdcdbv2.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 7 października 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/77356810a625.jpg

    Moje szczęście!
    Caly czas siedzi przy piersi mój mały ssaczek :)

    lojkalojka, Aleksandra90, Arielka, aanaa, polkosia, Nynusia, nat_alia, nick nieaktualny, agania, madu, agaton, ZakręconaOna, jaroszka, paula1, szczesliwa_mamusia21, miska2503, Mikejla, Blondik, Bąbelek, Katarzyna87, nick nieaktualny, maluda, PauLLa, zakocona lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 7 października 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piekne zawiniatko :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 października 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka, Agus ogromne gratulacje! :)

    Green, trzymam mocno kciuki za Twoje maleństwo. Niech wszystko wraca na właściwe tory!

    Arielka, Twój wielki dzień! :) już niedługo będziesz miała wszystko za sobą :) trzymam kciuki :)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 7 października 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    38 tydzień czas start!!! :)

    Polkosia kogo polecasz na usg z medicovera? Do Pietrasika nie ma wizyt...a chce zrobic usg w ciagu tygodnia.

    Kowalik - Trembacz :) Mega miła babeczka.

    jaroszka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 7 października 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka, ale ma dziubek :D

    Green, trzymamy kciuki!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 7 października 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie noc bez zmian. Ani jednego skurczu. Tylko zgaga mnie złapała koło północy, ale wzięłam Rennie i przespałam do rana. Na poród nic się nie zapowiada :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 października 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka gratuluję ale słodka niunia :* <3

    Green zaciskam mocno mocno kciuki będzie dobrze:*

    Polkosia u mnie to samo zero zero nawet masaż szyjki nie pomógł :/


    l22nhdgeccid541p.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 7 października 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia i nynusia , bo to bedzie "porod z zaskoczenia"


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 7 października 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co moge brac , zeby sie nie rozchorowac ? Normalnie szpital na peryferiach u mnie i jeszcze corka mi mowi , ze chyba jej sie katar zaczyna . Znowu !!!
    Czy sa jakies specyfiki na odpornosc ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 07:53


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 7 października 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po koktajlu :D Byl dobry- slodziutki :)

    Gratuluje mamusia ;) slicznosci :)green trzymam kciuki.

    polkosia, ewwiel, ZakręconaOna, Bąbelek, nick nieaktualny, maluda lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 7 października 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, ten koktajl z olejkiem? :)

    Lojka, nie mam pojęcia... Ja witaminy odstawiłam już dawno temu, jakoś się trzymam. Może kanapeczki z cebulą? Mleko z czosnkiem? ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 7 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim tozpakowanym mamusiom a tym rodzącym życzę powodzenia.
    Battinka jak spojrzałam na twoja coreczke to pierwsze skojarzenie bylo z małym zawiniatkiem z Epoki Lodowcowej :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 października 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia my to tak we dwie widzę wstajemy rano i mówimy sobie kur.. i znowu nic :D

    polkosia, aanaa lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 7 października 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie. Ja jeszcze w nocy, jak idę na siku, to oceniam szanse w zależności od godziny :D :P Tak do 3 to mam nadzieję, a potem już się poddaję :P

    Nynusia lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 7 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka piękna córeczka, gratuluję :)

    Szczesliwa, piękny Natanek :)

    Amerie, powodzenia!

    Green mocne kciuki za Kornelkę, na pewno będzie dobrze i za 48 h będziesz się tulić z malutką.


    Miłego dnia!

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 października 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia możesz się śmiać ale mam to samo hahaha mąż wstaje o 3 do pracy wiec wstaje myślę czy coś nie boli idę siusiu patrze czy czop nie odchodzi przy okazji no i dupa idę spać hahah

    polkosia lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
‹‹ 2577 2578 2579 2580 2581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ