Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aanaa a może ! Nie no Ja jadlam z zaufanego źródła to spoczko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobitki :)

    Agaton ja tez waze tylko na wizytach kontrolnych, czyli było 2 razy narazie, w domu nawet nie mam wagi :)

    Fatim, ale przeszliście stresy...bardzo współczuje i trzymam kciuki za oczko - bedzie dobrze :*

    My dzisiaj mieliśmy usg bioderek - wszystko ok, kolejna wizyta za 4 miesiące i UWAGA UWAGA Miś nie ma szpotawych stopek tylko jak to ortopeda nazwał ułożeniowe i same sie wyprostują ;)

    Zak jak egzaminy??

    Ja juz jem wszystko oprócz smażonego, z fast foodow tylko pizzę jadłam - małemu nic nie jest, wiec chyba nas problem kolek nie dotyczy, ale za to dopadło nas przeziębienie i niestety łykamy trochę prochów od czego chciałam go jak najdłużej uchronić....ale juz dzisiaj jest troszkę lepiej, myśle ze do końca tygodnia sie wykurujemy :)

    relgh371crdcdbv2.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim - u nas jest malformacja tyle że naczyniak jest pod skórą na szyjce i go nie widać - trochę inny rodzaj niż u Ciebie.
    My też swoje przeszliśmy, a obecnie jesteśmy pod stałą kontrolą. Dużo zdrówka i siły Wam życzymy.

    A ja tylko na chwilkę i zmykam spać, czytam Was regularnie ;).

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i dziś kończymy 3 miesiące!! :) jak ten czas leci :).

    jaroszka, lojkalojka, polkosia, ZakręconaOna, paula1, agaton, my dream, madu, nick nieaktualny, agania, PauLLa, maluda, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm te wasze diety bardzo słabe. Dzieciaki wyciąga z Nas wszystko co dobre, rozchorujecie się przez takie żarcie.

    polkosia lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się pochwalić ze mój Maly Książę obudził sie na jedzonko. Wytrzymal od 20 :) :D

    Katarzyna87, Maximmum, nick nieaktualny, agania, nick nieaktualny, agaton, ola.321, PauLLa, maluda, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dream pięknie :)
    Ja właśnie karmię moją Królewnę, spała od 23:30

    my dream, agania, nick nieaktualny, agaton, ola.321, PauLLa, maluda lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Maximmum Autorytet
    Postów: 290 200

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez się pochwalę że dziś pospaliśmy. Maly zasnął przed 22 spał do 7 ! :D zjadł i teraz leży w leżaczku :)

    my dream, nick nieaktualny, nick nieaktualny, agaton, ola.321, PauLLa, Katarzyna87, maluda lubią tę wiadomość

    wff2k6nl4cdo77as.png

    Aniołek [*] 7tc - 19.02.2017
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja sie nie pochwale , a Wam zazdroszcze .
    Moj spi 4h-3h-2h-2h . Teraz lezy i gada do telewizora :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mikejla, PauLLa, maluda lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna i Maximum ale mamy cudne dzieci,pozwola nam sie wyspać :)

    Maximmum, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was tez tak często dzieci maja glutka w nosie? Wyciągam mu dwa razy dziennie :( temperatura ok, takze nie wiem czy iść z tym do lekarza.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Maximmum Autorytet
    Postów: 290 200

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dream mój ma katar. Odciągam kilka razy dziennie i za każdym razem nawilzam sola fizjologiczną na patyczku. Ale juz tez mysle czy iść do lekarza bo poprawy na razie nie ma..

    wff2k6nl4cdo77as.png

    Aniołek [*] 7tc - 19.02.2017
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dream ja zawsze rano wyciagam po glucie z dziurki ;) Mysle ,ze u mnie to wina suchego powietrza w nocy . Czekam na paczke z Pl i tam mam prezent dla malego - nawilzacz powietrza :)

    my dream lubi tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Oliwka spała przez 2 tygodnie po 6-7h w nocy bez przerw, ale wtedy robiła 1-2 kupy dziennie. Od tygodnia odkąd robi wodniste kupy i często, je częściej i śpi w nocy po 2-3h. Odzwyczaiłam się i mi ciężko wstawać do niej 4 razy w nocy... :(

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agania,u mnie w kupach bez zmian,a Hela wstaje częściej w nocy,tzn albo dodatków pobudka o 1 albo zamiast o 5 to o 3-4;) ciekawe czego tak:)
    Dziewczyny z katarami, spróbujcie po kropelce swojego mleka do noska wlać. Mi tak lekarka poradzila i ja tak robię i jest lepiej:)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agania u nas wzwykle tez przez kupę sa pobudki, ale zdarzają sie takie noce że kupy nie ma a pobódka i tak jest. Generalnie mój żarłok nie umie wytrzymac bez jedzenia dłużej niż 4-5 h. Na szczęście już wie że noc to noc i nie rozbudza sie i od razu po jedzeniu przewijaniu potrafi zasnąć.

    21.10.2015 Leon <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kup w nocy już raczej nie ma, a je i tak co 2h, z zegarkiem w ręku ;) A w dzień to co 1,5-3h, zależy jak śpi.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    U Was tez tak często dzieci maja glutka w nosie? Wyciągam mu dwa razy dziennie :( temperatura ok, takze nie wiem czy iść z tym do lekarza.

    Ja bym poszła u takiego maluszka szybko sie infekcja rozwija.
    Ja byłam i sie okazało, ze gardło juz czerwone

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 11:04

    relgh371crdcdbv2.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    Ja bym poszła u takiego maluszka szybko sie infekcja rozwija.
    Ja byłam i sie okazało,moze gardło juz czerwone
    Moja ma często zapchhany nos, ale u nas jest suchecpowietrze+ czestvjej sie ulewa nosem :/
    Kurde przez to ulewanie, mam wrażenie, ze ona jest glodna. Zje i tak z 30 ml, albo i z 50 ml uleje.

    km5st5odymuuq2ts.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy katar u malucha jest już wtedy kiedy 2-3 razy dziennie ściągam białe ciągnące się trochę wodniste glutki z nosa?? Czy wyglada tak jak u dorosłego, charczy i nie może oddychac?

    W sumie ja tak jak lojka obstawiam że ten katar od suchego powietrza, bo jak nawilżacz chodzi w nocy to i oddech lepszy i tych glutków mniej...ale może to juz katar?

    21.10.2015 Leon <3
‹‹ 2936 2937 2938 2939 2940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ