Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co właśnie odebrałam wyniki tsh i są one 2,83. Czytałam, że norma nie przekracza 2,5 i teraz się obawiam :( Lekarz dopiero jutro...

  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igg to jest właśnie odporność, ale rozyczka jest wirusem, a toxo pasozytem

    km5st5odymuuq2ts.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy, niewielkie przekoroczecie tylko tsh robiłaś, tych t3 i t4 robiłaś?

    km5st5odymuuq2ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko tsh mi gin zleciła.
    Mam też toxo niereaktywne a rubella reaktywna.

    Moja beta dzisiejsza: 18925,00
    Czy to nie za wysoko jak na 5 tydzień?

  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy no niezła beta, może będą blizniaki

    Bree lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwoniła Pani z oferta pracy w niepublicznej szkole podstawowej
    dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu:
    -poszły do pracy i powiedziały o ciąży
    -dalej siedzieć na bezrobociu

    Bree lubi tę wiadomość

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie ani u męża nigdy bliźniaków nie było... Nie myślicie, że to jakaś nieprawidłowość?

    Bree lubi tę wiadomość

  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlabym do pracy, nie mowila o ciąży. Powiedziałabym po 3 miesiącu kiedy juz nie będą mogli cie zwolnić.

    Bree lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy jest ok, mieścisz sie przeciez w widełkach 6 tygodnia

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Agatka za dobre słowo :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam toxo i wyszło mi:
    IgG - <0,13 a ujemne jest poniżej 1
    IgM - ujemne

    malgo - co do pracy nie mam pojęcia, nie wiem co doradzić :/.

    Bree lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka no właśnie od dwóch dni mnie boli. Ale nie plamie, biorę luteinę i staram się oszczędzać na tyle na ile mogę przy synku i domu na głowie.


    ja też bym nie mówiła o ciąży. Prawnie nie masz obowiązku mówić o tym pracodawcy.Jeśli powiesz to pracy nie dostaniesz na 95%

    Bree lubi tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Ola tak samo, oba toxo ujemne.

    Bree lubi tę wiadomość

  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko, że to niepubliczna szkoła i w tym szkopuł poza tym umowa zlecenie. Jutro ma zadzwonić ta Pani i się umówić. Nie będę mówić jej na razie o ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 14:18

    Bree lubi tę wiadomość

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a toxo będę teraz dopiero robić ale baba przepisała mi tylko jeden odczynnik :/ drugi sobie zrobię za swoją kasę, bo nie będę jej tłumaczyć, że samoo igg nic nie wyjaśnia :/

    Bree lubi tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buffy - ja jakoś w 5t3d miałam 18tys więc mniej więcej podobnie, nie ma co się martwić :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola i co? Ciąża mnoga?

    ja wyczytałam coś takiego:

    Wysoki poziom beta hCG

    Wysoki poziom beta hCG (powyżej normy) we wczesnej ciąży może wskazywać na
    zaśniad groniasty lub na ciążę bliźniaczą, a między 15 a 16 tygodniem ciąży świadczy
    o zwiększonym ryzyku pojawienia się chorób genetycznych u dziecka, np. zespołu Downa. Nie oznacza to jednak, że dziecko urodzi się z wadą genetyczną.

    Wysoki poziom beta hCG jest podstawą do wykonania dalszych badań określających możliwe nieprawidłowości genetyczne u dziecka. Te badania to amniopunkcja i badanie kariotypu płodu. Dopiero wyniki tych badań pozwalają potwierdzić nieprawidłowości
    w rozwoju płodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 14:26

    Bree lubi tę wiadomość

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie jeden dzidziuś :)

    Buffy - też to czytałam ale nie mam zamiaru o tym myśleć, radzę to również Tobie. Nie stresuj siebie i ja też nie chcę się stresować więc podejdź do tego spokojnie proszę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 14:28

    Bree lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś więcej badań od gina zleconych? Czy płód rozwija się dobrze?

    Bree lubi tę wiadomość

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa na pierwszej stronie w pierwszym poście Małgorzatki możesz sobie sprawdzić nasze wyniki, tam wszystko wpisywałyśmy więc zerknij.

    Bree lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
‹‹ 346 347 348 349 350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ