Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia trzymam kciuki i się modlę o Was!!

    Bree lubi tę wiadomość

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia koniecznie powtorz usg , trzymam kciuki ! <3

    Bree lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o wozek to mi sie podoba Bebe confort LOLA lub Graco Symbio.Tylko my czesto chodzimyna wyprawy w gory , albo nad morze i przydalby sie jakis z duzymi kolami. Narazie poczekam z wyborem .

    Bree lubi tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia idz jutro skonsultować to z innym lekarzem
    trzymam kciuki żeby wszytsko bylo dobrze... jesteśmy z Tobą :*

    Bree lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzi o wozek to ja kupuje Graco Symbio ! Najlepszy jak dla mnie :)
    Zastanawialaam sie jeszcze nad Quinny ale jednak bedzie Graco :)

    Bree lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzi o wozek to ja kupuje Graco Symbio ! Najlepszy jak dla mnie :)
    Zastanawialaam sie jeszcze nad Quinny ale jednak bedzie Graco :)

    Bree lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buna trzymam kciuki i tez bym od razu jechala na IP

    Bree lubi tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • Maxymiliana Przyjaciółka
    Postów: 84 107

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie :) dobre wieści: dzidziek rośnie 1,6cm, serduszko stuka jak trzeba :D a torbiel mniejsza o cały centymetr :D taka jestem uradowana...tylko tą CMV muszę powtórzyć...wynik IgM dodatni, niby nie dużo bo norma do 1 a ja mam 2,120...no nic jutro się kujnę jeszcze raz...a i jeszcze w moczu wyszło białko - też do powtórki czy któraś z Was miała białko w wynikach? hmmmm...ja przez ostatni rok lubiałam mieć jazdy z zapaleniem pęcherza i boję się teraz, że coś nie tak znowu...

    paula1, Ursa, ola.321, Małgorzatka, Kaśku, Nynusia, Bree lubią tę wiadomość

    ex2bx1hpt83cubqi.png
  • Maxymiliana Przyjaciółka
    Postów: 84 107

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    A jesli chodzi o wozek to ja kupuje Graco Symbio ! Najlepszy jak dla mnie :)
    Zastanawialaam sie jeszcze nad Quinny ale jednak bedzie Graco :)

    kurcze jak ja zazdroszczę takiego podejścia do tematu...tutaj widzę już zakupy pełną gębą ;) a przynajmniej lista się tworzy, ja to się na razie ,,boję" pomyśleć nawet o ciuszkach...;) chyba muszę zmienić nastawienie ;P

    Małgorzatka, Kaśku, Bree lubią tę wiadomość

    ex2bx1hpt83cubqi.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxymiliana dobre wiadomości, super :) co do zmiany nastawienia...trzeba myśleć pozytywnie, ja tez sie denerwowałam na poczatku, a później stwierdziłam, że co ma być to będzie, bo i tak na tym etapie nie mam za bardzo wpływu. A po co maleństwu stres dodatkowy, to jeszcze gorzej...szczęśliwa mama to i dziecko szczęśliwe :)
    z białkiem w moczu Ci nie pomogę, bo nie miałam

    A ja się dzisiaj cieszę, bo mam kolejne serduszko, że mija okres największego zagrożenie utraty ciąży i jutro zaczynam 12 tydz., wiadomo, że zawsze może być różnie, ale jestem dobrej myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 20:50

    Ursa, Małgorzatka, Kaśku, Bree lubią tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxymiliana wspaniałe wieści. Jaki już duży ten Twój dzidziuś.

    Co do wyników to ja nie miałam ani białka ani glukozy, więc nie pomogę.

    Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja miałam to serduszko w niedzielę :D Ależ się cieszyłam jak dziecko malutkie :D

    paula1, agania, Małgorzatka, Kaśku, Bree lubią tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia zaciskam piastki i koniecznie skonsultuj to wczesniej niz w poniedzialek

    Bree lubi tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buniu - idź jak najszybciej na inną konsultację!! mocno kibicuję Tobie i dzidziusiowi!!!! ściskam Cię mocno!!! :*

    Małgorzatka - też widziałam ten inny wątek już jakiś czas temu... Popieram Twój wpis w 100%!!!

    Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli chodzi o wózek to chyba maxi cosi mura 4 plus ale jeszcze na 100% nie wiem muszę gdzieś go potestować :D

    Bree lubi tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia koniecznie na IP bo oszalejesz przez weekend. Kochana trzymam kciuki żeby to była wina sprzętu!!! :*


    i co do moczu...białko czy bakterie często się ukazuje przez złe napełnienie kubka :) zanim się wysikamy trzeba się podmyć i nie wlewać pierwszego siku...wtedy wyniki będą najbardziej wiarygodne :) tak kazano w szpitalach.

    Ursa, Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i cieszę sie Maxymiliana ze u Ciebie dobre wieści :*

    Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a białko w moczu oznacza jakieś zapalenie? jak miałam problem z pęcherzem i z nerkami to miałam białko w moczu.
    Może warto jeszcze raz zrobić badanie i brać żurawinkę lub coś mocniejszego jak lekarz przepisze.

    Ja dziś odebrałam wynik morfologii i moczu. Mocz ok a w morfologii wyszły mi podwyższone krwinki białe i monocyty. Oczywiście się przestraszyłam po czym przeczytałam, że w ciąży można mieć więcej krwinek białych i ogólnie wyniki często odbiegają od normy :/. Więc zachowam spokój ;).

    Ursa, Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ursa u mnie jeszcze dwa tyg i II trymestr zaczynam :) u Ciebie pewnie mniej dni zostało :)
    może się ogarnę w II trym. i przejrzę ciuszki po młodym, chociaż po tylu latach nie wiem, jak będą wyglądać, część oddałam rodzinie...i może zacznę pomału coś kupować, żeby nie wszystko na raz później było. W ogóle muszę porządek zrobić w szafie ze wszystkimi ubraniami, ale jakoś na razie nie miałam weny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 21:12

    Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co nie miałam w samym środku normy to właśnie krwinki białe :) Sama górna granica normy bo 9,8 (przy granicy do 10) więc pewnie Ola masz rację.

    ola.321, Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ