Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja nie wymiotuje prawie wcale - 3 razy mi sie zdarzyło, bardziej własnie mysle ze to przez tą chorobę, bo organizm oslabiony tez

    no dziewczynki jeszcze godzinka i jedziemy do gina :) jest opóźnienie 20 min., więc pewnie wejdę koło 17.30

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    iv09hdge6yql001e.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula - mocno trzymam kciuki!! :):)

    a co do wymiotów to może Małgorzatka coś podpowie, tyle że coś się nie odzywa ostatnio...

    Małgorzatka gdzie się podziewasz?? :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie sprawdziłam i ani dziś ani wczoraj się nie odezwała. Małgorzatkaaaa! masz nas dość? :)

    iv09hdge6yql001e.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie gdzie sie podziewa Bree i Małgorzatka ???

    Paula kciukasy mocno zaciśnięte dziś mam kierowce więc mogę trzymać kciuki bo nie prowadze samochodu :)

    A właśnie jeździcie autkami ? I macie zamiar prowadzić do rozwiązania ? Boo mój M wymyślił, że od 7miesiąca nie pozwoli mi wsiąść za kierownice :/ taaa... będę tramwajem dylać :D


    l22nhdgeccid541p.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jezdze i nie zamierzam z tego rezygnowac.porod nie trwa chwili a pierwsze skurcze chyba nie sa nie do zniesienia wiec raczej nie ma możliwości zeby urodzić za kierownica;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżdżę autkiem Nynusia :) Odkupiłam od znajomej nawet adapter do pasów dla ciężarnych :) My mamy dwa osobne autka z Przemkiem więc zabraniac mi nie może :)

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jezdze samochodem i nie wyobrazam sobie nie jezdzic.

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciukasy :-) jeszcze chwila i wychodzimy do gina. Jak wroce to zaraz dam znać :-)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jeżdżę i wcześniej też jeżdziłam do końca :)czasem może się zdarzyć większy skurcz, ale prawdopodobieństwo, że wydarzy się to podczas jazdy i zegnie nas na tyle, że "odlecimy" akurat np na skrzyżowaniu jest mało prawdopodobne. pasy na razie zapinam tylko te na klatke piersiową a brzuszne mam pod dupą.

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę jeździć dopóki brzuszek mi pozwoli sięgnąć stopami pedałów :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecacie cos na kaszel, taki suchy duszący:/

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje Kochane :* :* :*
    Na wstępie Aghnes strasznie mi przykro :( :( O dzidziola się nie martw stres wywołany wiadomością zadziałał że nie odczuwałaś żadnych ciążowych dolegliwości i nie miej żadnych wyrzutów że zapomniałaś przez chwilę że jesteś w ciaży :* Wspieramy Cię mocno i na pewno wszystko okej :* :*

    Cieszę się z Waszych udanych wizyt !!!! <3 <3 Natalka filmik boski :* :*

    Za dzisiejsze mocno trzymam kciuki <3

    Przepraszam Was moje drogie ale wczoraj miałam niespodziewanych gości :O rzadko się to zdarza :D ale przyjechał kolega z żoną i siedzieliśmy caly dzień . Musiałam na szybkiego robić jakieś przekąski itd. ;) Ale było bardzo fajnie :)
    Wieczorem miałam problem z moim kompem i już nawet nie walczyłam z nim żeby się nie wkurzać ... Dzisiaj mąż coś pokombinował i jako tako działa :)
    Nie dawno wróciłam bo byłam po upominki dla Rodziców i rodzinki Brata ;) I tak zeszło ....

    Paula tak ja Ci mogę odpowiedzieć że wymioty z krwią przerabiałam za każdym razem kiedy wymiotowałam , tyle że u mnie to problem wrzoda i zapalenia śluzowek żołądka i przełyku ... Wspominałaś o chorobie , jeśli organizm osłabiony lub brałaś jakieś leki to też mogło spowodować podrażnienie i przez to pojawiła się krew ... Możesz wspomnieć o tym lekarzowi ale jeśli to jednorazowe to nie masz powodów do zmartwień :*

    nat_alia, Ursa, paula1 lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    Dziewczyny polecacie cos na kaszel, taki suchy duszący:/
    Stodal ;) ;) i pij ciepłą wodę z sokiem z malin :) Możesz też kupić sobie glyceryne do picia bo to osłania gardło i nawilża przede wszystkim :) W aptece Ci doradzą :)

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to Mamy nie daleko do siebie jestem z Łukowa do Lublina około 90 km ;)

    dodinka lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki jestem już po wizycie wszystko w porządku zarodek ma 1,25cm Dr. mówi że jak na tym etapie to nie ma co się martwić leki dalej mniejsze dawki już i badania ok ale tak jakoś stres nerwy i wg zdjęcie uzg schowałam do torebki i się skupiłam co dr.mówi
    do senna już nic nie rozumiem a nic wg. patrze na uzg a tam piszę 7tydz 3dz
    no wg mi się ten tydzień nie zgadza ani z miesiączką ani z owulacją ani z dniem transferu więc o co kaman?? Ooo
    i wróciłam do domu zielona jak nic

    dodinka, Muffinka1019, meeegi1771, ola.321, Kaśku, paula1, FreshMm, nat_alia lubią tę wiadomość

    201510287051.png
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniacicha bo wczesne usg nie dokładnie określa nam wiek ciąży. U mnie za każdym razem pokazuje USG coś innego... najpierw wynikało, że ciąża o tydzień młodsza niż to wynika z OM, na następnym USG już tylko 4 dni młodsza niż to wynika z OM a na prenatalnych już (UWAGA!) dzidzia była dwa dni większa niż to wynika z OM. Nie przejmuj się obliczeniami z USG :) Prawda jest taka, że jedyna słuszna data, którą można sie kierowac to data porodu +/- 2 tygodnie :) Dzieciaczki nasze tutaj różnie rosną i rozwijają się tak jak i inaczej będą się rozwijały po urodzeniu :)

    Swoją drogą, ja zawsze w takiej sytuacji jak Twoje radzę... zmienic Ginekologa bo to nie jest dobre, że wychodzisz z gabinetu bardziej zaniepokojona niż wchodzisz. I to nie chodzi o to, że Ginekolog jest zły czy coś... po prostu nie nadajecie na tych samych falach a to też nie jest dobrze.

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Cieszę się z dobrych nowin :) Super, że dzidziolki tak pięknie rosną :***
    Aghness bardzo mi przykro :( Trzymaj się Kochana i nie martw się o dzidzię, z nią wszystko w porządku.
    Ja autka używam rzadko, ale też nie zmierzam rezygnować z jeżdżenia.
    Pisałyście ostatnio o wagach. Wiecie, ja się nie ważyłam bo się bałam, ale że dziś ostatni dzień pierwszego trymestru to rano się zważyłam. Jest 0,7 kg na plus, więc chyba nie jest źle. Miej niż w lutym.
    Brzucho mnie już uwiera w normalnych gaciach :/

    SS ja również stosowałam Stodal, ale starałam się w niewielkich ilościach.

    Acha i piękny filmik Natalka!

    nat_alia lubi tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ursa no właśnie przeleciałam cały internet i znalazłam o tym co piszesz ty :)
    Ja się zakręciłam tym wszystkim mogłam zapytać ale ostatnią wizytę dziś miałam w klinice wiec musiałam o wszystko wypytać co dalej i wg.
    a właśnie dostałam skierowania na badania chce was zapytać czy też mieliście może robione takie
    Alloprzeciwciała odpornościowe toxo IgG, IgM no i podstawowe krew mocz

    201510287051.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem :-)
    Z dzidzia wszystko ok, wg lekarza na razie wygląda na dziewczynkę.
    Kość nosowa jest, NT 1,67, dzidzia ma 6 cm, serduszko 174 uderzeń. Z badań wynika, że wad genetycznych nie ma.
    Ale dzidzia była dzisiaj oporna i leniwa, że nie dało sie zmierzyc tak od razu. Musiał mi brzuchem trzasc żeby się cosik ruszyło. Ale jakoś się udało.
    Jestem szczesliwa :-) i właśnie wybraliśmy się z rodzinką na kolację

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 18:53

    Muffinka1019, Ursa, ola.321, dodinka, aanaa, FreshMm, Nynusia, nat_alia lubią tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ